Неделя моды. Спорный подбор моделей. Вас, как потенциального покупателя такие модели вдохновили бы на покупку или наоборот?
Результат:
вже голосів:
142 (58.68%)
Это нехорошо, не куплю
88 (36.36%)
Трусы агонь!
12 (4.96%)
Это хорошо
Ответ дляТатьяна-8275
Не специально. Заметила случайно, в силу профессии и привычки анализировать принимаемые решения.
Подсознательно, раньше не замечала. Потому что в Украине такой рекламы мало. В этом году заметила.
Подумала, что может быть люди с черной кожей точно также игнорируют товары с белыми людьми.
Заметила на детских товарах... потом начала думать об этом и поняла, что все товары.
Мабуть тому, що ви не асоціюєте себе з темношкірими. Це, до речі показує як важлива репрезентація несхожих на канонічно білих у медіа. З одного боку ми всі візуально притираємося один до одного, з іншого не білі мають змогу обрати товари під себе.
krasota_911• 15 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Это бренд, который специализируется на таких вещах. Шьют одежду для танцоров, для театральных постановок, концертные костюмы.
Что за бренд?
Ответ для4мама
Я взагалі толерантна до всього напевне, але якось фу глузувати з почуття інших людей. Запхайте собі в сраку якийсь якір чи зірку чи скрипічний ключ, але розпяття - то ту мач.
Ну по улицам в таком не ходят, а верующие вряд ли придут в клуб, где бывают люди в таких прикидах. Они не пересекутся в реальной жизни и никто не будет оскорблен.
Ответ дляPmB
Так выгуливал или ла?
Ой не зря мне от ваших постов темтостероном несет )))
Темтостероном?
Надо же, как хорошо получилось :)
Ответ дляPmB
Ото ,пальчики толстенькие не попадают по раскладке .
А исправит нимагу. Отжали фунцию . Таипофиг))
Тоже в анонимном бане?)
Ответ дляivareka
В Берлине с 10 по 15 июля проходит неделя моды. Фоторепортажи с показов публикует издание BILD.
В пятницу таблоид показал фото с показа бренда NAMILIA, который выпускает одежду и аксессуары для посетителей фестивалей, секс-вечеринок и фетиш-клубов, а также делал несколько образов для певицы Рианны. Теперь, все более-менее ясно))
Так сразу видно, что это мода не на каждый день и даже не высокая мода.
Автор просто провокацию сделала.
Не чіпай - вб ю• 15 июля 2023
Ответ дляTammy21
Там дуже по різному буває, думаю. На розробку та виготовлення одного фрікового комплекту йде багато часу та сил. Подивіться на того ж Брагінського. Я пам´ятаю як тільки він з´явився, задовго до розширення. Що йому там писали/говорили -- фрік, який буде з хліба на воду перебиватися зі своїми капелюшками?) А зараз от як повернулися столи. Бо світ трошки більш різноманітний аніж ми бачимо зі своєї бульбашки. Трошки зная нічне культурне та безкультурне життя Берліна, я чомусь впевнена, що всі речі з показу будуть продані;)
Я звісно за усі покази не можу казати, але ви хоча б на одному були присутні? Бачили як вони виготовляють те, що вдягають на моделей?
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Так) Я навіть трошки у нас походила, але то давно було. Але я не бачила, щоб на показах щось виготовляли. То якийсь перформанс був?
Не чіпай - вб ю• 15 июля 2023
Ответ дляTammy21
Ні, цілком собі пристойні покази і гучними іменами. Європа, переважно Мілан.
Більшість речей доставляються в окремих деталях, зшиваються прямо на моделі, якісь проріхи замальовуються фарбами з балончика.
Готового дуже мало через плагіат.
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Готового дуже мало через плагіат.
А, зрозуміла про що ви) Але мала на увазі не щось непристойне, а просто якусь частину шоу, де не за ’кулісами’ збірка йде, а на публіку.
Ответ дляTammy21
Я там вищче бачила, що ви шукаєте хто вас адмінам здав, то то я, ага. І продовжу, якщо ви будете призивати до винищення людей через те, що вам не подобається як вони вдягнені.
Слушайте ,да ,я вышукую .Як вышукаю то щразу зйим .
Точно.
Вы столько придаете значения писанине на форуме что мне вас даде жаль .
Точно.