avicber• 16 июля 2023

А вот и первые звоночек!

Польский блоггер выложил видео, на котором задал вопрос двум украинским женщинам:
Дозвольте запитати.? Оскільки ви з України, я так розумію, так? Чи можете ви мені пояснити, що це таке? Тому що я розумію, що жінки і діти тут, в Польщі, ми вас приймаємо, звичайно, ми дуже раді вас приймати. Просто скажіть мені, як це так, що молоді чоловіки-українці, здорові, сильні, вони сидять тут в наших закладах, п´ють пиво, добре проводять час, а не захищають батьківщину. Як це так?, - запитав Домінік Абус.
И дальше продолжил:
Сидять тут, пиво п´ють, замість того, щоб з «калашами» бігати по Україні. Що це за *йня? Я розумію, що треба максимально допомагати дітям, жінкам з України - будь-коли, будь-де та всюди. Там люди кров проливають, гинуть, а дорослий хлоп сидить і пиво п’є.
Видео легко найти в интернете.

И действительно, наблюдаю подобную картину. Молодые здоровые мужики.
Как думаете, что дальше?
VitalinkaGL• 16 июля 2023
скучноооо
1555 такая тема..все недовольны нами,беженцами..мы плохие..в Польше кур не паьраем или не убираем или на складах не пашем аки кони по 12 часов-уже приелась.
Пошли мужиков полоскать.
Давайте что-то новое,что ли.

Екатерина27• 16 июля 2023
Позиция блогера в данном видео- позиция трусливого зайца. В переводе на человеческий - сем больше мужчин пьет пиво в Европе, тем меньше их в Украине воюет, нам сильно страшно, что мало мужчин прикрывает нашу попу сбоку. Пусть ваши бабы с детьми будут нас сидят, тратят деньги, пополняют нашу казну ( и желательно не меньше чем за прошлый период), а вы там у себя воюйте и нас прикрывайте.
Alla Maravilla• 16 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
То хто ще позорище? Наша влада, що людей жене на фронт як скотину чи ті чоловіки, що від неї втекли?
То треба тому блогеру показати відосики як чоловіків ловлять і саджають в машини, а потім вони йдуть по мінним полям.
Поляк же не хоче аби рф дійшла до його країни, сам воювати не хоче, а українських чоловіків посилає.
Ну і Поляки радо помагають українцям... бо вже порахували, що податків наші заплатили Польщі в рази більше, ніж вони витратили на допомогу.
Тобто, ваши чоловіки, що втікли, розумніші за хлопців, які віддають зараз життя
rybka21• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Ну не поняли и не поняли. Оно так бывает: не всем дано понтмание
Та шось ніхто не зрозумів
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
фух, втішили)))) дякувати Богу, що не зі мною і не з подібними мені. В мене дійсно в оточенні подібних Вам, дякувати Богу, нема
І не видавайте бажане за дійсне: відео не передає настрій звичайного поляка, як би подібним Вам цього не хотілося
kuskus• 16 июля 2023
Ответ дляТатьяна -3329
Спитав у жінок чого якісь чоловіки сидять пропивають пиво і не воюють? Класний блогер. Головне по темі у жінок саме спитав. Звідки вони можуть це знати чому хтось не щ автоматом?
Краще б у хлопів з пивом спитав, але це як із місцями в автобусі-просять поступитись самого слабкого, бо хто сильніше-можемо у пику дати
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
В каком смысле кормит? Если мужики сидят по кабакам, то это они кормят польский ресторанный бизнес.
Ооо,українці вже й поляків почали годувати.я вже десь це чула.

Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляАноним Первый
Брешете. 124 то на дітей тільки!
автора вже не один раз тут в темі піймали на брехні, але вона вперто продовжує працювати))))
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляrybka21
Для кого і паркан - джерело.
головне - аби там було написане те, що близьке по духу)))))
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляnata.ant
Якщо не помиляюсь,зараз Туск продвигає цю радикальну партію
ні, це вони намагаються прилаштовуються під Туска, хоча реально Туск із ними нічого спільного не має
nata.ant• 16 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ні,там і баби їм мішають,там зовсім не про чоловіків,а в цілому про Польщу для поляків,автор спеціально зробила вкид і все.
Александр_5• 16 июля 2023
Ясно. Польський блогер сам не хоче вмерти на війні? Україна ж і Польщу собою захищає!
Чи це тільки українські чоловіки повинні собою жертвувати?
Александр_5• 16 июля 2023
Ответ дляNathalie27
А яка йому справа до українських чоловіків?
Ну яка справа! Польський пан не задоволений, бо пити пиво в ресторані має право тільки він. А українські чоловіки повинні вмирати в окопах, що росія до Польщі не дійшла.
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляАлександр_5
заради справедливості, польські добровольці воюють в Україні і гинуть нарівні з нашими хлопцями. Але оце недоколисане навіть їх шнуркам від берців не рівня
vihola• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Наблюдаю много приехавших и после. И, особенно до 1 апреля, реально сидели бухали, ни на работу никуда. С 1.04 обязали оплачивать проживание и только тогда зашевелились. И то не все.
Які ще баби? Баби на параші.
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляdiana32
Для получения этой пенсии нужны условия: необходимый стаж и возраст. Так а в чем несправедливость? Все ж по закону.
Охохо. На данний час людина якій є 60 років та вона проробила хоча б 1день в Польщі має право на пенсію. Колежанка так отримує і українську і мінімальну польську
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Я не питала про розмір пенсій.

Чому у нього немає питань до жінок, дітей, інвалідів і пенсіонерів, які теоретично також будуть отримувати ті пенсії і користуються польською медициною?
Ще раз відповідає: задайте це питання блогеру
Александр_5• 16 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Скільки тих добровольців? 12 чоловік? І скільки українців?
Не треба робити вигляд, що Європа нам ’ допомагає’. Хотіли б допомогти, то дали б зброю, а не 1,5 танки з кілометром піару.
Європа впустила українців, бо їй потрібна дешева робоча сила.
А поляки, конкретно, сміливі русофоби тільки на словах.
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Я не питала про розмір пенсій.

Але спробую вам переклад ти те що він сказав: до жінок дітей та старих людей питань немає, їх потрібно захищати, бо вони слабкі...

автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Я не питала про розмір пенсій.

Дивно що в вас таке питання виникає, немає розуміння чому...
Александр_5• 16 июля 2023
Дайте , прошу, посилання на відео цього блогера. Я йому накину комментів
Avo_cat• 16 июля 2023
Подошёл бы к мужикам и спросил у них. Каждый сам несёт ответственности за свои поступки, причем здесь вообще какие-то левые женщины?
Екатерина27• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Ну а мужики на этих самых слабых женщин зарабатывают. И в свободное время пьют пиво, за которое заплатили. Что не так?
KateMidina• 16 июля 2023
А вообще автор, закрывайте эту грязную тему. В такие времена нужно объединяться и отстаивать друг друга, а не поливать грязью. Отстаньте уже от наших мужиков, которые смогли выехать с нашей страны и спастись от этой мясорубки. Это я вам говорю как вдова военнослужащего, которого я не смогла даже похоронить, потому что он, как и другие его погибшие побратимы, так и остались на оккупированных территориях, где до сих пор идут страшные бои. И неизвестно, сможем ли мы их когда-то вернуть и стоит ли ценой таких жертв(( а вы страдаете откровенной ... сами знаете чем, а вам тут ещё и находятся те, кто поддакивают🤦🤦🤦
Александр_5• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Польський блогер одну річ не розуміє. Це УКРАЇНА Польщу захищає, а не навпаки. Кров´ю і потом, ціною власного життя.
Vesy• 16 июля 2023
Ответ для vihola
Які ще баби? Баби на параші.
А где вы там слово «баби» нашли? 🙄
Александр_5• 16 июля 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ну вы не понимаете! Польський пан один имеет право пить пиво, а удел украинцев умирать в окопах, чтоб кацапы до Варшавы не дошли.
Катя Катерина• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
А мало бухающих дома осталось?
Или там никто не пьет?
В основном в Польше много молодых ребят, это те, кто и до войны жил и работал уже не первый год в Польше. И почему не задать такой вопрос лично, а подходить к посторонней женщине(которая может этого человека пьющего пиво первый раз видит) откуда она знает почему он тут?
Nathalie27• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
І як цей блогер їх захищає?
Kahrhfu• 16 июля 2023
Надо было задать ему встречный вопрос, а чего он не в Украине в международном легионе? Поляки воюют там. А пиз... не мешки ворочать.