avicber• 16 июля 2023

А вот и первые звоночек!

Польский блоггер выложил видео, на котором задал вопрос двум украинским женщинам:
Дозвольте запитати.? Оскільки ви з України, я так розумію, так? Чи можете ви мені пояснити, що це таке? Тому що я розумію, що жінки і діти тут, в Польщі, ми вас приймаємо, звичайно, ми дуже раді вас приймати. Просто скажіть мені, як це так, що молоді чоловіки-українці, здорові, сильні, вони сидять тут в наших закладах, п´ють пиво, добре проводять час, а не захищають батьківщину. Як це так?, - запитав Домінік Абус.
И дальше продолжил:
Сидять тут, пиво п´ють, замість того, щоб з «калашами» бігати по Україні. Що це за *йня? Я розумію, що треба максимально допомагати дітям, жінкам з України - будь-коли, будь-де та всюди. Там люди кров проливають, гинуть, а дорослий хлоп сидить і пиво п’є.
Видео легко найти в интернете.

И действительно, наблюдаю подобную картину. Молодые здоровые мужики.
Как думаете, что дальше?
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляirina _d
Меня вообще удивляет, что блогеры стали для некоторых капец какими авторитетными источниками информации
мабуть, так простіше)

автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляКокоСина
А ще дуже смішно ’мама сиділа в черзі і українців прийняли раніше за неї’. Які нахер черги? Тут запис до лікаря по телефону, ви приходите в конкретний день на конкретну годину . Якщо українець був записаний раніше, то він і піде раніше.
Смешно))))
Мне в пятницу было на 15-00
Пришла. Передо мной 20 чел которым тоже 5а 15-00. Вот такая вот черга)
Услада• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Ваша тема про що?
Мабуть про те ж саме?
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляNathalie27
Чому до них нема питань? Вони так само користуються медициною нарівні з мамою блогера і будуть отримувати пенсії, якщо відпрацюють певний час. Це висновки з Вашого коментаря.
Ещё раз: отработав к примеру 1 год, вы имеете право на пенсию ну пусть 500 злотых. Минимальная пенсия 1780 зл если не ошибаюсь. Разницу 1780-500 =1280 злотых добпачивает Польша из бюджета
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляДаксо
Польщу Гітлер у свій час за 3 дні захопив, так що хай краще той блохер спитає у своїх дідів чому так. Це ж значно цікавіше питання
Не Гитлер. А Гитлер и сталин
Leeloo_aloha• 16 июля 2023
Ответ дляAlla Maravilla
Пусть себе тихо сидят, позорище, и не высовуются
То хто ще позорище? Наша влада, що людей жене на фронт як скотину чи ті чоловіки, що від неї втекли?
То треба тому блогеру показати відосики як чоловіків ловлять і саджають в машини, а потім вони йдуть по мінним полям.
Поляк же не хоче аби рф дійшла до його країни, сам воювати не хоче, а українських чоловіків посилає.
Ну і Поляки радо помагають українцям... бо вже порахували, що податків наші заплатили Польщі в рази більше, ніж вони витратили на допомогу.
SARA Abramovнa• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Сами все просрали, про@бали, продали, украли. А теперь - шож Европа не остановит войну?
Арестович, ты?

Solnet• 16 июля 2023
Ответ дляSara-a
Видимо , что мужчин хотят возвращать из заграницы , чтоб воевали
Як? Під жабкою стояти документи перевіряти?
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
заборона була через наших зелених щурів, котрі ’зерновий коридор’ контрабандою ввозять ’на чорно’ під виглядом транзиту
Официально да)
ku4eravaku4erava• 16 июля 2023
Провокация, а про Волынь он не вспомнил ...
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
і чому я Вашим постом не здивована))))) А по темі, то чого не читаєте офіційні дані і аналітиків? Чому по їх даних тему не створили? Єдинства якого ви хочете? В чому? І з ким?
чаревна• 16 июля 2023
Ответ дляPink Swan
Рашка не приховує те, що після України піде на Польщу, Литву і далі. Але чоловіки Європи чомусь ходять по пабах, п´ють пиво і розважаються. Чому ж не зі зброєю в руках? Чекають поки українці всю чорну роботу зроблять ціною свого життя? Таке питання від поляка - просто дикість і лицемірство. Наче в них більше прав на життя, ніж в українців.
У нас у самих мужики бегают от повесток.
Если мы у раши не отобьем свои территории, через пару лет они придут за другими, пока не подомнут под себя нашу территорию.
Так, что до поляков, Литвы ещё долго. Думали б о своей стране
Filomena• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
Ми так і зрозуміли з вашої теми😁
По факту Залужний буде згоден з блогером, але Європа не перебирає.
То ж які висновки ми маємо зробити на вашу думку?
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляУслада
Автор, так а що за дзвінок?
Зовсім не зрозуміла.
Ось в нас є друзі, проживають в Польщі з 2014 року, мають резидента ЄС, чекають вже на польське, сидять по кафе і що?
Що ви хотіли своєю темою зказати?
Зараз і Ви отримаєте від автора, що не хочете з нею ’єдінства’))))
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляSoufit
Не бачу досі відповіді на питання, які вам поставили вище: чому він питає про це жінок (які як ви вказали, працюють) а не самих чоловіків? Може хай би ще в дітей спитав?
Я должна вам ответить за него?
Зайдите к нему на блог и задайте вопрос
Эйфик Х• 16 июля 2023
Ответ дляSARA Abramovнa
Арестович, ты?
А по факту есть шо сказать? Почему своего ничего нет? Почему свое ничего не делается? Почему все только просится?
Уже меня это вечное - дайте , раздражает!
Нех было воровать и отдавать.
А теперь конечно, орестович виноват. Бо ответа нет. Он есть, только очень некрасивый.
ku4eravaku4erava• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Посмотрите видео
Переведу вам тот что он потом говорит на камеру: почему мы должны из своего кармана потом добавлять им пенсии? Почему они имеют право на медицину и моя мать сидит в очереди к врачу после украинца?
Поясню: если человек отработал и платил какое-то время налоги, ему положена пенсия пропорционально отработанному. И если она меньше минимальной, государство добавляет до минималки из бюджета.
Это не правда про пенсии, глупый блогер не знает, что такое политика государства.... украинские дети нужны Польше как воздух ....тем большее молодые мужчины....
iryna _b• 16 июля 2023
Ответ дляиркин
Який перший дзвіночок? Якийсь невідомий блогер і якісь дві жіночки, і ви вже хочете робити якісь загальні висновки?
Ще на тому тижні британський чиновник скащав, що українці невдячні. Їм набридли ми, на жаль. І з часом таких незадоволених буде багато. Їм однако що в нас гинуть люди. Я гадаю допомогаю з часом зійде до нуля
Эйфик Х• 16 июля 2023
Ответ дляSARA Abramovнa
Арестович, ты?
Кучма, ты? Зачем ядерку прусакам отдал?

diana32• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Для получения этой пенсии нужны условия: необходимый стаж и возраст. Так а в чем несправедливость? Все ж по закону.
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляУслада
Автор, так а що за дзвінок?
Зовсім не зрозуміла.
Що ви хотіли своєю темою зказати?
Ну не поняли и не поняли. Оно так бывает: не всем дано понтмание
LisX• 16 июля 2023
Даже в прошлую войну, при всеобщей мобилизации, воевали не все мужчины. Кто-то не годен, у кого-то бронь.
Vlada-Maria• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Официально да)
а вам все бачиться те, що хочеться бачити?
iryna _b• 16 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Краще йому розказати про корупцію, яка є в мінобороні.
Filomena• 16 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Кучма, ты? Зачем ядерку прусакам отдал?
Ви буквою помилилися.
nata.ant• 16 июля 2023
Автор,що за бздури в Польщі до війни мешкало купа людей,і чоловіки теж ,більшість з них має пмж,внж Польщі Яким чином,ці ж чоловіки до жінок біженців.І з їх же уплачених налогів,виділяють гроші на біжеок.А це все продвигають радикали,які хочу виперти всіх іноземців,і жінок з дітьми теж,типу Польща для поляків.
автор avicber • 16 июля 2023
Ответ дляУслада
Ваша тема про що?
Мабуть про те ж саме?
Удалено администрацией...
Nathalie27• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Я не питала про розмір пенсій.

Чому у нього немає питань до жінок, дітей, інвалідів і пенсіонерів, які теоретично також будуть отримувати ті пенсії і користуються польською медициною?
Soufit• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Я должна вам ответить за него?
Зайдите к нему на блог и задайте вопрос
Ви ж його з якоюсь ціллю сюди притягли. Так, ходить екологам, чіпляються до людей... В нашому районі одна нездорова до молодих дівчат піднялась, питала де її наречений, чи не вкрала та дівчина її нареченого.
irina _d• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Удалено администрацией...
А что такого хренового в Украине?
Да, сейчас война, тяжело и плохо.
Но не понимаю этого обгаживания страны и людей.
Нормальная у нас страна, и люди у нас нормальные, вполне нормально переносим все тяготы войны, не ноем, не киснем, зачем обвинять нас в каком-то бездушии и всеобщей херовости?