Польский блоггер выложил видео, на котором задал вопрос двум украинским женщинам:
Дозвольте запитати.? Оскільки ви з України, я так розумію, так? Чи можете ви мені пояснити, що це таке? Тому що я розумію, що жінки і діти тут, в Польщі, ми вас приймаємо, звичайно, ми дуже раді вас приймати. Просто скажіть мені, як це так, що молоді чоловіки-українці, здорові, сильні, вони сидять тут в наших закладах, п´ють пиво, добре проводять час, а не захищають батьківщину. Як це так?, - запитав Домінік Абус.
И дальше продолжил:
Сидять тут, пиво п´ють, замість того, щоб з «калашами» бігати по Україні. Що це за *йня? Я розумію, що треба максимально допомагати дітям, жінкам з України - будь-коли, будь-де та всюди. Там люди кров проливають, гинуть, а дорослий хлоп сидить і пиво п’є.
Видео легко найти в интернете.
И действительно, наблюдаю подобную картину. Молодые здоровые мужики.
Как думаете, что дальше?
И дальше продолжил:
Видео легко найти в интернете.
Как думаете, что дальше?
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляАлександр_5
Якщо ви цілувались з кацапами, то я вам співчуваю. Ідіть і кайтеся. А мені ваше самоприниження не цікаве.
І так, Европа нам винна. Бо довго і планомірно розброювала нас на користь рашки. Забрали все - і ядерну зброю, і ракети, і літаки.
А не наші мудрі правителі віддали ?
Александр_5• 16 июля 2023
Ответ дляkanni
А чого він питає у жіночок, а не у тих чоловіків? )
Бо українських чоловіків всі бояться тепер.
Можуть ’ відукраїнити’
Зачем вы этот вброс тащите? Точно также поляки, да что там поляки, я сама в Киеве удивляюсь, как это все трусят, трц забиты, жизнь будто и войны нет, каждая тут с мужем дома, чем это отличается от Польши? В Польше мужики работают хоть, так как там выплат нет и бесплатного нет, не проживаешь без работы. А вы автор провокатор, надеюсь вас забанят надолго
Ответ дляВозрастная
А мені от інше завжди цікаво було. Уявімо, що одна, або навіть декілька західних країн змушена була вступити у війну накшталт нашої. Ясно, що вони НАТО і в них є професійні вояки. Але раптом вони скінчилися (ну мало там що, довга війна, міцний супротивник абощо) і виникла потреба в загальній мобілізації. І от мені цікаво, як якийсь пересічний чех/австрієць/француз - прямо візьме зброю і піде воювати? Прямо масово? Покине своє спокійне благополучне життя і полізе у окоп? З великою перспективою бути вбитим. Мене просто моральна сторона цього всього цікавить. Наші чоловіки якраз в більшості з гарного боку себе показують. Так, є багато ухилянтів. Але ж багато й тих, хто вважає своїм обов´язком йти і захищати своїх жінок/дітей. А там - в німеччинах/швейцаріях/нідерландах- серед усіх тих ’пополамщиків’ і жіноподібних, яких десь на вулиці скажений радикальний ісламіст може спокійно ножем порізати як овець - там багато буде чоловіків, готових до рук зброю взяти і йти свою Батьківщину захищати?
Не могу ответить на ваш вопрос.
Но наблюдаю такую картину: работаю на предприятии, за последние 9 месяцев все мужчины и женщины прошли обучение на стрельбище. Мужчины даже не по одному разу. Спросила: а раньше такое было? Нет.
Александр_5• 16 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
А не наші мудрі правителі віддали ?
Взамін гарантій безпеки. Взамін того, що в разі війни - нато- херато захистить Україну.
А нато натомість насцяло в штани від страху.
Ответ дляNathalie27
Цю тему створили Ви, а не блогер. І виправдовуєте вчинок блогера саме Ви, звинувачуючи українців в тому, що вони можуть отримувати медичні послуги нарівні з поляками і мають право на мінімальні польські пенсії
Глупо неумно . Абсолютно не согласна с вашей позицией
Ответ дляavicber
Не могу ответить на ваш вопрос.
Оооо,як цікаво,я теж в Польщі,ні на роботі ні в чоловіка,ні в мене такого немає.Ви працюєте в колективі з польськими резервістами?)
Ответ дляtanysha777
Ну, діти та особи похилого віку ще можна зрозуміти
А щ якого дива жінки повинні відсиджуватися, вони такі самі громадяни.
З якого дива бугаї, які зробили трьох дітей і як правило від трьох жінок, мають спокійно пиво пити і розважати полячок - а хлопець 18 років повинен його виводок захищати?
Тікайте
tanysha777• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Тікайте
Чому не на фронті, хитрожопа?
Чому чийсь син має захищати здорову кобилу?
Чи з поляками веселіше?
Ответ дляnuta211
лично я ах...а когда впервые была в Польше за войну именно в Варшаве сколько там наших мужиков, машин, лексусов. мне противно
Там эти мужики очень давно! До войны противно не было? Я в Польшу по работе до декрета ездила, так наших мужиков там всегда много было
Ответ дляАлександр_5
Ну вы не понимаете! Польський пан один имеет право пить пиво, а удел украинцев умирать в окопах, чтоб кацапы до Варшавы не дошли.
А может пан хочет как в 39 году для евреев, гетто для украинцев? Отдельные кварталы, мвгазины..Как это украинец посмел перед поляком в очереди пройти? У этого блогера уже национализм граничит с нацизмом и подыгрывает он определенным группам в Польше.А автор зачем то тащит этот навоз сюда.
Нашла старенькую тему про сирийских беженцев, которых хотели разместить в Украине на средства ЕС, 2016 г. Отношение к этому советчиц - ’поддерживаю! и все молчат, всем нравится, что в украину все говно скидівают, секондов пооткрывали, теперь беженцы. дебилы б....’, ’Я так понимаю, что в защиту те, кто дамы , которые не смогли юбку удержать на уровне’ и т.д.
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-1374110-1
Ответ дляWomAnn
Знаете в чём я виду разницу между мужиками в Украине и украинцами за границей? Живя и работая в Украине мужчина платит налоги в бюджет Украины. Работая в Польше, он платит налоги в бюджет Польше.
И ещё одно... Все мужчины с которыми тут общалась ппц какие патриоты Украины)))) вот прям рубаху на груди рвут за неньку. Только ни защищать ни хотя бы платить налоги и тем самым помогать стране не хотят.
Irina-5d24• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Ну почему выброс?
Это известный польский блоггер. В комментариях его очень поддерживают люди:
Там этих нищих польских идиотов полно. Их так бесят украинцы, что они на все готовы лишь бы сидели мы по баракам и тихо им трускавки окучивали. Не все поляки такие, а вот такой вот сброд ктторый никак корону снять не может вельмишановного паньства.
Ответ дляIrina-5d24
Спасибо за адекватный ответ
tanysha777• 16 июля 2023
Ответ дляavicber
Фу как некультурно)
Давай дітей в притулок і на фронт!