kanareyka_tweety• 16 июля 2023

Як ви думаєте, ЗСУ вийдуть до Азовського моря в цьому році?

Результат:
вже голосів: 1276
562 (44.04%) Ні
361 (28.29%) Не знаю
353 (27.66%) Так
LentochkaV• 16 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Що значить хочете ? то що потрібно було здатися і не пікати?
Пустіть русткий мір
Симонʼян пише - вам біло плохо с нами? Получилі? Це їх методичка, пані ляглі і просять, тобто так- хай гвалтують, атошників і чоловіків розтрілюють, дітей вивозять. Зато руський мір любимий путен, так вже будо 100 років назад, отримали голодомор. Все крали, вивозили, знекровлювали країну

Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Цинізм це знецінювати цінність людського життя сидячи на дивані і вирішувати за інших їхню долю.
Пані,пройдіть мимо .
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляFilomena
Знайомі ніки зібралися.
З теми можна виходити і не повертатися.
10 сторінок будуть просувати «все пропало».
Дивує як вони так дружно і одночасно всі збираються?🤔
Мабуть так, як і ви - дружно і одночасно біжете сюди гасла писати, сміливо воювати чужими руками та життями і викрикувати примітивний набір слів : матрьошка/консерва/ русня - на будь який незручний аргумент.
Звісно, краще йдіть, а то ще запитають - чому ви не в окопі - і буде дуже незручно.
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Пані,пройдіть мимо .
Та бачу , що нема чим крити, але я не питала, що мені робити і не до вас на кухню зайшла.
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Пустіть русткий мір
Удалено администрацией...
Дана-Нирвана• 16 июля 2023
Ответ дляSangela
Не отвечайте вопросом на вопрос. Я не должна ничего предлагать. Но и отправлять чужих мужей и детей на войну, когда мой дома, точно не буду. А с ваших слов - то пусть идут, чтоб моим деткам хорошо было... Та задача, которую нам вбили в голову, невыполнима! Поймите это наконец! Нам дают вооружения по капле и хотят, чтоб мы голыми руками освобождали территории. Хотели бы, уже и дальнобойное и самолеты у нас были. Без этого никакого Крыма не будет. А они даже разрешение на обучение пилотов все никак не дадут, так хотят, чтоб мы все отвоевали! Жесть просто.
Как я отправляю чужих мужей и детей на войну? Это я объявила мобилизацию? Или может, у нас было всеобщее голосование насчет Крыма? Не навешивайте на меня ответственность и вину за происходящее. Ваша позиция - переговоры и заморозка конфликта? Ок. Мое ЛИЧНОЕ мнение, что это приведет к еще одной войне в перспективе. И все жертвы будут напрасными.
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Удалено администрацией...

Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Пустіть русткий мір
Удалено администрацией...
lekon-lekon• 16 июля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Рустамзаде каже, що вони вже добре навчилися розосереджуватися, тому ми марно витрачаємо далекобійні ракети
Та хай не п*здить, великий стратег
LentochkaV• 16 июля 2023
Удалено администрацией...
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Удалено администрацией...
Я і спілкуюся цивілізовано , а значення слова ’крити ’ має інше, а не таке примітивне значення як в деяких колах суспільства.
Про зацикленість на темі нище пояса я вже написала :))
Sangela• 16 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Пои любом раскладе это может привести еще к одной войне. Как выход на границы 91 убережет нас от еще одной войны? И что такое напрасные жертвы? Если поляжет в 10 раз больше, чем уже погибло наших ребят, то жертвы будут не напрасными?
tarveldy• 16 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Девочки,вы ревльно хотите что б мы отвоевали все територии до 91 года?Донбасс,Крым ?А цена вопроса вам нисколечки не смущает?Нет?
От у вас стоїть вибір, вилікувати рак і увійти ремісію, але це було довго і важко, або наїстися наркоти і покайфувати тиждень, потім ви помрете , а ваших дітей повбивають за розповсюдження наркотиків
Це вам аналогія на пальцях
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Ні-ні .Про третю примітивну крайність що там?
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Удалено администрацией...
Keep writing
Даксо• 16 июля 2023
Вам я бачу хіхоньки і хахоньки, а хлопці не повинні гинути на фронті лишній раз тільки тому, що якійсь пані не терпиться і вона голосить ’що війні немає ні кінця ні краю’.

Вийдуть коли буде можливість, наше командування достатньо компетентне, щоб не давити ворога зомбі хвилями як рашка.
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Перечитайте, я ж не повинна 20 раз переписувати кожному хто кричить ’ мамо, а де море’?
LentochkaV• 16 июля 2023
Отак і живемо
Кусати з кущів, а сама в дупло.
Як не по її, то троль- манька, чи що там?
Я не знаю, чого деякі так ненавидять країну, що прирівнюють все - народ, суспільство - все Зсу- всі сфери до влади, я теж не голосувала за слуг, не обирала, але це ніякою мірою не дозволяє мені поносити мою Країну, і не вірити в неї.
А ще кидатися із-за кущів екскрементами.

Бо хто вірить у майбутнє, не виїхав, у кого рідні на фронті - то всі манькиКімберлі, і таких міліон
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляЭлочка LA
Перечитала .Нічого не побачила .Номер допису можна зазначити ?

Дана-Нирвана• 16 июля 2023
Ответ дляSangela
Донбасс стал поводом для начала войны. Вы помните причины объявления СВО? ’Защита людей Донбасса’. Если бы мир не промолчал, когда аннексировали Крым, а потом Донбасс, войны бы не было. путин понял, что ему сходит с рук оккупация территорий чужой страны, вот и обнаглел. А если мы восстановим целостность страны, у него не будет даже формального повода лезть к нам. Но мне кажется, вы и сами прекрасно все знаете и понимаете.
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Удалено администрацией...
автор kanareyka_tweety • 16 июля 2023
Ответ дляLentochkaV
Удалено администрацией...
Leeloo_aloha• 16 июля 2023
Ответ дляЭлочка LA
И тем не менее много женщин в ЗСУ даже многодетных - они воюют своими руками, а не чужими с дивана и отговорок не ищут.
І на кого ж ці святі багатодітні матері-воїни скинули своїх дітей? В інтернати?
Sangela• 16 июля 2023
Ответ дляДана-Нирвана
Конкретный один вопрос. Если мы восстановим целостность, как это убережет от начала новой войны, скажем через 3 года?
LentochkaV• 16 июля 2023
Элочка 3 людини моєї сімʼї на фронті, я недавно буда, возила як волонтер, треба було, у харьківську область різне, і під обстрідом, то ж я воюю, як можу і ризикую заради воєнних, а ви де?
Ляпати язиком на форумах ото справа честі, ще й країну поносити.
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Ого .Нічого собі
Peres Lal• 16 июля 2023
Ответ дляSangela
Разве что в НАТО проситься, если будут отсутствовать территориальные претензии.
Элочка LA• 16 июля 2023
Ответ дляLeeloo_aloha
Напишіть їм, запитайте. А що не так с державними закладами опіки? Вашим дітям нададуть найкращі умови, як захисниці державності.
ebbi• 16 июля 2023
Ответ дляSangela
У нас не буде спірних і окупованих територій-це тільки один пункт.Але він дає нам надію на вступ до НАТО під той же захист.Поки інакше-вступ може і не відбутися
LentochkaV• 16 июля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Там відповіді не має, аде тема висіла прикріплена зверху пару днів, вони збирали відгуки на нові функції, маю надію дійде. А на реакції тут на вихідних можливо пости автоматом видаляють .