Глаголиця• 16 июля 2023

Східниці три сини і донька хто там був? 5 зірок.. ціна кусається

Сумка з негодою• 16 июля 2023
Там круто. Ціна як для Дубаї))
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Там добре, особливо з дітьми, хороше обслуговування, багато розваг, непогане харчування. Своїх грошей вартує, в ціну включений аквапарк, хороше спа, величезна дитяча кімната
ЯяяКакаджамбо• 16 июля 2023
Я краще в Хорватію))
автор Глаголиця • 16 июля 2023
6500 кімнатп на 2 осіб?
автор Глаголиця • 16 июля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
За 6500 за 2-х може краще на море?
ЛісАпетная• 16 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
6500 кімнатп на 2 осіб?
Для меня это ретро , все старомодно., питание не интересное
Заурядное , где цена не оправдана
И оно старое
ЛісАпетная• 16 июля 2023
Мне вот интересно кто им 5 звезд , так привет 000 стиль
KaVika29• 16 июля 2023
Никогда бы в жизни за такое не отдала деньги .
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
За 6500 за 2-х може краще на море?
Може і краще, якщо є можливість. Я наразі за кордон не маю можливості поїхати, а в порівнянні з цінами Буковель і сервісом тут в рази краще. Ми на Буковелі платили таку ж ціну, за готель з невеликим басейном і маленькою дитячою кімнаткою, тому все в порівнянні. Правда ми були в Трьох синах в червні, ціна була 5700 за 2+1
Зроблено у 80-х• 16 июля 2023
Мне там не понравилось ничего
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Заурядное , где цена не оправдана
И оно старое
В новому корпусі все зовсім не старомодне😅 з харчуванням погоджуюсь, могли б більше постаратись
asjaua• 16 июля 2023
То їдьте в 4*. Він і до базарчику ближче, і до джерел. А в аквапарк між цими готелями вагончик їзде.
Голубка миру• 16 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
Заурядное , где цена не оправдана
И оно старое
А як почитати відгуки на гуглі,то волосся дибки стає на голові і за це просять такий цінник
Але чого дивуватись,вчора лопатила Буковель
Якщо більш-менш готель з басейном,дворазове харчування,на 2+2 за 2 ночі (вихідні) то треба викласти в середньому 20-25 кусків
І що саме цікаво - все воно вже заброньовано до середини серпня
Війна,грошей нема,ага …
Инфотуфелька• 16 июля 2023
Автор, вибачте що запитаю у вас в темі - бачу, що ви в «тємі» )))
Куди на захід України можна поїхати з дітьми на новий рік? Взагалі не маю жодного поняття, може хтось хоть напрямок підкаже )
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Ответ дляГолубка миру
Війна,грошей нема,ага …
В горах завжди такий цінник🫣 може просто пошукати якийсь заміський комплекс. У нас тут (Львівщина) до Східниці і Славська десь година їзди є база відпочинку Шепільська, то там і СПА і басейн на вулиці, з декількома гірками, непогане харчування, а цінник в рази нижчий. Можливо і біля вас щось схоже є)
asjaua• 16 июля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Східниця це про каміння в нирках, а не про розваги. Розваг там немає, там скучно.
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Ответ дляasjaua
Ну ми з трьох синів не виходили, нам було весело, правда їздили на 3 доби всього. А так, погоджуюсь, немає що в тій Східниці робити
Просто Фіфа• 16 июля 2023
були там востаннє в 20 році, велось будівництво, мали побудувати новий корпус і зробити його 5*, попередній став би 4*, а той,що внизу- 3. Не добудували?
Взагалі були там 2 чи 3 рази, з кожним разом якось гірше. Звісно, дуже класно,що є аквапарк, басейн.Природа там гарна, є куди піти в гори.В цілому номери мені подобались. Спа-на трійочку. Псувалось з кожним разом лише харчування.Обідні страви на вечір почали класти.Але то ковід, економія, я грішила на це.
Ух яка ж Я• 16 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
За 6500 за 2-х може краще на море?
ну тут кожен сам обирає, та і завжди було так що в нас дорожче ніж поїхати за кордон, але мені наприклад зараз краще так, ніж дві доби в одну сторону дороги на море і ще без чоловіка
ЛісАпетная• 16 июля 2023
Ответ дляasjaua
Мы зимой на санки ходили 18 источник
ОливьЕЖечка• 16 июля 2023
Была моя мама и дочь бо войны. Все понравилось. Все устроило.
Мам в возрасте, заграницу сама не ездет, сильно развлекать внучку не хочет. А этот отель им зашел.
Голубка миру• 16 июля 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
В нас на Волині чудові озера,але повна біда з сервісом
От просто нормального ресторану де можна харчуватись - нема,а таке поняття,як готель з харчуванням,то щось з області фантастики
Простіше до вас в Львівську область скочити
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Ответ дляГолубка миру
Ну якщо не гори, то є багато хороших комплексів з басейном за прийнятною ціною.
Замурмишка• 16 июля 2023
Сама головна проблема, як дозвониться до тих синів та дочок. Теж саме із бронюванням, нє отвєта, ні пріаєта. Три дні дзвонила,в не змогла. Дзвонила ще на початку червня.
Мстящий за Зайца• 16 июля 2023
Ответ дляЗамурмишка
Я додзвонилась без проблем на початку червня, але на той час у них заселення було 70%, тому не факт що є вільні номера.
Сегодня сержусь• 16 июля 2023
Ответ дляГлаголиця
6500 кімнатп на 2 осіб?
Лучше риксос в трускавце
Блондинка в Шоколаде• 16 июля 2023
Ответ дляasjaua
Для 4* аквапарк платний
Блондинка в Шоколаде• 16 июля 2023
Ответ дляГолубка миру
Війна,грошей нема,ага …
В Буковель хотел була гарна ціна на 2+1 зі сніданками і входом з лежаками у комплексі на Озері молодості. Десь 2900 за добу
asjaua• 16 июля 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Для 4* аквапарк платний
Раніше був безкоштовно по буднях або за знижкою для гостей з 4*. Та навіть якщо платний- кожен день туди не захочеш бо там середня температура повітря +22-+25°, по такій погоді не дуже хочеться мокрими на горки лізти
Блондинка в Шоколаде• 16 июля 2023
Ответ дляasjaua
Цікаво, яка погода в Закарпатті в кінці серпня? Варто в аквапарк в Косино їхати, чи краще якийсь закритий? В смислі не під відкритим небом?