Свекруня• 16 июля 2023
Дитячий кулер для води
Доброго дня!
Поділіться, будь-ласка, враженнями хто має дитячий кулер для водички. Який у Вас і чи Ви ним задоволені? Буду вдячна за наводку на якісний ;)
Хочу для малої купити.
Подобається такий як на фото, але не можу зрозуміти чому така різна ціна, якщо вони візуально однакові.
І якого об´єму оптимально для дитини?
Дякую!
Хочу для малої купити.
І якого об´єму оптимально для дитини?
Дякую!
Свекруня
• 16 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
А какая цель
Мабуть, більше як іграшка :) Дуже любить водичку
Амбасадор щастя• 16 июля 2023
У нас был медвежонок . Пожалела, скажу после первого использования. Ребёнок сам наливая - разливает. Потому что туго. Обычные чашки и стаканчики не влазят. Хрень полная. Лучше купите красивую бутылку ребенку
Свекруня
• 16 июля 2023
Ответ дляЭлектричка
А нельзя один для всейсемьи
У нас помпа і стоїть високо - вона не дістане
Свекруня
• 16 июля 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Вона дуже любить коли їй наливають водичку в іграшкову чашечку. Думаю, вона має влазити. А розливати буде хоч так хоч так.
Не можете підказати, який саме у Вас був і чи він не тече, не шатається?
Амбасадор щастя• 16 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Попыталась найти, нашла подобный, но не наш. Мне кажется, что тёк. Все мокрое вокруг былл.
Почему не лейка? Почему не спец игрушки для воды? Мельницы разные и тд
Мне кажется смешивать игры и приём пищи( питье) не нужно. Чтоб не стала наливать без вашего присутствия. Например, что-то горячее
Эт вернячОк• 16 июля 2023
Куллер дуже маленький, об’єм стаканчика десь 30-50мл не більше. І наливається вода туго, якщо дитина маленька то буде важко натиска. . Але як іграшка то цікавп, якість норм, не протікає. Також продається в Аврорі і ціна набагто меньша. Десь за 100 грн купувала.
Свекруня
• 16 июля 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Це такий як на фото? У нас нещодавно Аврору відкрили :) Потрібно буде глянути. Дякую Вам дуже!
Эт вернячОк• 16 июля 2023
Ответ дляСвекруня
Так)
Там на вибір був песик ще або пінгвін або ще хтось, не памʼятаю точно.
Свекруня
• 21 июля 2023
Можливо комусь буде корисно:
Купила кулер. За 185 грн (магазин на Пром.юа ). Такий як на фото. Мені та доньці подобається:) Колбочка не малесенька(350 мл), як на мене нормально, щоб гратися, пити і не занадто багато можна розлити, якщо що ;) Натискається легко, не протікає, гарненько виглядає. Стаканчики, звісно, паперові - одноразові. Але ми взяли, поки що, мірний стаканчик від ліків. Потім щось інше підберу. Дитина грається з задоволенням:)