16 июля 2023

Інстаграм поляка повара -красунчика, може хто знає?

Ніби Aleksander чи Aleksemu. Такий шатен молодий, часто починаються відео з келиха шампанського. Не можу знайти його інстаграм. Ролики без пошлості, просто дуже гарний, вухо проколоте.
Сон і дрімота 16 июля 2023
Давайте фото сюди. Поляки гарячі хлопці) Я в юності була закохана в Міхала Жебровського, аж вночі мені снився кілька разів) Що прикметно, чоловік на нього схожий, тільки трохи розповнів з віком((
автор Харчовий тріль 16 июля 2023
Ответ дляСон і дрімота
Давайте фото сюди. Поляки гарячі хлопці) Я в юності була закохана в Міхала Жебровського, аж вночі мені снився кілька разів) Що прикметно, чоловік на нього схожий, тільки трохи розповнів з віком((
Я не можу знайти його фото, пару раз попадався в рекомендованих, не зберегла
автор Харчовий тріль 16 июля 2023
Часто ще підморгує на початку відео
Бренди89 16 июля 2023
Він?
автор Харчовий тріль 16 июля 2023
Ответ дляБренди89
Він?
Точно! Дякую
автор Харчовий тріль 16 июля 2023
Ответ дляБренди89
Він?
А мені чомусь ніби Олександр....велике дякую
Бренди89 16 июля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
А мені чомусь ніби Олександр....велике дякую
Немає за що) доречі, він українець, переїхав у Польщу в дитинстві
Сіточка 16 июля 2023
Прочитала ваш пост, і зразу за нього подумала)) Сиділа якось пів ночі передивлялася його відео. Дуже гарний і харизматичний хлопець. Але мені здається, що він гей.
автор Харчовий тріль 16 июля 2023
Ответ дляСіточка
Прочитала ваш пост, і зразу за нього подумала)) Сиділа якось пів ночі передивлялася його відео. Дуже гарний і харизматичний хлопець. Але мені здається, що він гей.
Це я подрузі скинула на противагу отим хлопцям, які в тік-ток готують з голими торсами і пальці облизують.
Все буде 17 июля 2023
Далеко он не красавчик и с трудом пытается слыть за мачо,прям помочь охота🤷‍♀️
Копуша 17 июля 2023
Ответ дляХарчовий тріль
А мені чомусь ніби Олександр....велике дякую
Бо то є класний сербський повар, в нього чудове ВСЕ, Сашина кухня.