Летюча помилка• 17 июля 2023
Оформление машины и штрафы. Временные права
Если кто-то знает.
Знакомая два года назад получила права, первый раз. Купили машину, муж ездил на ней и соответственно получили более 2 штрафов по камерам. При замене прав ей сказали нужно пересдавать все сначала
Я тоже не давно получила права и хочу ездить, но пересдавать через 2 года совсе нет желания. У мужа права уже старого формата
БезникаяЯ• 17 июля 2023
Ответ дляэнциклопУдия
Так по місту і так ганяють. Тільки одні платять мізерний штраф, а інших чекає перездача (і не факт, що з першого разу).
Ну если ездит, пересдаст, в чем проблема?
БезВзяток• 17 июля 2023
Ответ дляБолтушка Му
Якщо шерінг авто, то штрафи з автоматичної фіксації приходять всім, хто шерить.
Мені тільки такий вихід запропонували в поліції. Я зараз закордоном і теж хвилююся, щоб не начіпляли на мене штрафів
Болтушка Му• 17 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
У нас з чоловіком шерінг машин, минулого року він під камеру на трасі потрапив і штраф світився в дії у обох