Марфа Українівна• 17 июля 2023

Ризикувати? На що робити ставку?

З війною втратила роботу. Вірніше робота завмерла. 200-500 грн в місяць - це не робота.
7 місяців шукала роботу і знайшла. Тимчасову. І тепер 9 місяців працюю тимчасово. Перспективи є залишитися в штаті, але і великий шанс, що в кінці місяця скажуть, що вже не потрібна.
Тимчасова робота в новій для мене сфері, тому об´єм інформації і нових навичок - величезний.
Моя довоєнна робота трохі зашевелилася і дає дохід в 4,5 тис в місяць, вле і навантаження виросло.
Працюючі на 2 роботах в абсолютно різних сферах 40 годин на тиждень на одній роботі і 30 годин на тиждень на іншій, трапилася перевтома. Мізки перестали сприймати, будь-яку інформацію. І добу, замість того, щоб працювати, я лежала і дивилась на стелю.

Ризикнути? Покинути довоєнну роботу? Там не буде нормальних зарплат до відміни воєнного стану. Але і на новій роботі можуть не продовжити на наступний місяць договір. І знову шукати хоч шось? Але з такою перевтомою можна втратити і роботи і здоров´я.

Порадьте, будь ласка, як би ви поступили?
vetka• 17 июля 2023
вам вистачить 4500 в місяць?

автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляvetka
вам вистачить 4500 в місяць?
Звісно, що ні.
vetka• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Звісно, що ні.
а на тій роботі скільки?
Спішу - перекидаюсь• 17 июля 2023
Дочекатися результату по другій роботі і тоді вже робити висновки
Поки зібратися і тягнути дві
До речі,як з оплатою на другій?
мадамГрицацуева• 17 июля 2023
4500 в мес, жесть. За низкую зп, нужно не только не работать, а еще и немножечко вредить, как сказал мой бывший коллега
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляvetka
а на тій роботі скільки?
20, але кожного разу до 28 числа не знаєш чи будуть ці 20 в наступному місяці.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Поки зібратися і тягнути дві
До речі,як з оплатою на другій?
Ну я 9 місців чекаю результату. Його до кінця війни може і не бути. А школа почнеться і навантаження ще побутове зросте.
раніше, я раз в 3-4 тижні не могла в субботу працювати, і просто відлежувалася. А тут в субботу до 24.00 попрацювала і перестала сприймати навідб побутову інформацію.

vetka• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
тоді варіант один. працювати поки що на двох роботах.
працювала і працюю на 2 роботах зараз і знаю як це важко. але було так як і у вас. знайшла іншу і заробітки були досить непогані і все було добре. але одного дня я відпрацювала день і мене звільнили в цей же день. було дуже неприємно, але дякую Богу в мене хватило розуму не звільнятися з основоної роботи і я повернулася до неї.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ длямадамГрицацуева
Ну якшо інших варіантів не має? В травні минулого року 2 тижні сиділа з однією монеткою в 5 гривень. І варила макарони без масла. Тоді 500 гривень здалися шаленими грошима.
Мотористка• 17 июля 2023
Головне не треба так перевтомлюватись, а з роботою якось буде.
Полюю на дрони• 17 июля 2023
Тянуть 2 работы. Сейчас такое время, что одна в любой момент может отвалится. Поэтому пока терпеть и работать
Глаза_в_3_карата• 17 июля 2023
На першу роботу не зможете потім назад влаштуватися ?
Роза в вазі• 17 июля 2023
Чому ніхто не пише конкретно які роботи? Так же мало ясно. Мені цікаво, що то за робота де то 500 то 4500 грн. на місяць. Шукайте роботу з стабільним окладом й все.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляvetka
Дякую.
Мотористка• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Але ж це більше, ніж зарплатня на першії роботі за 4 місяці. Звісно, якщо вже така перевтома і треба обирати, то обирати другу роботу.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляМотористка
Так не має варіанту не перевтомлюватися.
Приїзджаю додому і 2-3 години працюю на довоєнну роботу. Вихідні, звісно, теж.
Мотористка• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Я маю на увазі, треба звільнятися с першої роботи.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
А якщо я буду тупити на 2-х роботах і залишуся назавжди лежачою без думок без понянняття своїх базових погтреб- поїсти, сходити в туалет.
Мене вчорашній стан дуже налякав.
мадамГрицацуева• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Очень печально. Берегите себя, я так срыв получила нервный и зажимы в шее, с которыми теперь трудно бороться. Чуть устала и меня сковывает.

vetka• 17 июля 2023
якщо ви так перевтомлюєтесь, то все ж ризикувала б і залишила ту роботу, де 20. на 4500 ви завжди знайдете.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляГлаза_в_3_карата
До кінця війни точно не зможу. А після війни - невідомо.
Глаза_в_3_карата• 17 июля 2023
Ну перша робота так собі щоб за неї міцно триматися. З іншого боку навіть на постійному місці можуть звільнити у будь який момент. Збирайте подушку безпеки до осені, там звільняйтеся з першої роботи, і придивляйтеся нове місце
Мотористка• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Мене вчорашній стан дуже налякав.
Не ризикуйте здоров´ям. Ви вже на шляху до депресії.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляРоза в вазі
2500 тисяці резюме. З квітня минулого року. Щось не спішать брати.
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляМотористка
А якшо в кінці місяця, скажуть, що в послух більше не має потреби?
ЛюблюДевчонок• 17 июля 2023
оплачувану відпустку чи за свій рах можна чи соц.відпустку (2дітей до 14 років є?) взяти на 1 роботі?
автор Марфа Українівна • 17 июля 2023
Ответ дляМотористка
Дякую. Лячно, але і сама до цієї думки схиляюся.
Мотористка• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А якщо ви втратите здоров´я, то не буде взагалі ніякої роботи.
КапитанльнаЯ• 17 июля 2023
Чтобы вам что-то советовать, надо понимать, что за сферы, какая перспектива найти работу в той же сфере, если контракт будет окончен. С точки зрения математики, работу за 4500 и 120 часов в мес надо забывать как страшный сон.
Роза в вазі• 17 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
На які посади подаєте?