Мамина квіточка• 17 июля 2023
Гранули Lenor Dash - як аромат?
Ось такі хочу замовити? Як вам аромат? Я люблю насичені та довготривалі.
Злюка бобер• 17 июля 2023
Не знаю как пахнет и сколько держится, но если его добавлять сразу, что останется к концу стирки от того запаха? Вы уже пробовали такой вид?
Мамина квіточка
• 17 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Я пробувала блакитні. Сипала десь столову ложку, запах залишається. Це парфумовані гранули. Мені подобається більше, ніж просто кондиціонер. Запах яскравіший і насиченіший
Злюка бобер• 17 июля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Дякую. Така різниця в вартості, цікаво...
Мамина квіточка
• 17 июля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
То треба на промі шукати. Там вони по 180-220 грн
Злюка бобер• 17 июля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Дякую, зрозуміло.
Сестры Гримм• 17 июля 2023
О я схожі купила. Ще не пробувала. Продавчиня сказала треба 5 штук на стірку
Біле пальто• 17 июля 2023
Ответ дляСестры Гримм
А інструкція що каже?
Stepa_nida• 17 июля 2023
Пробувала цю штуку, поклали в замовлення в інет-магазині. Ох і хімозний аромат. Так і не знайшла йому застосування.
Мамина квіточка
• 17 июля 2023
Ответ дляКовбой Хагис
Как ими пользоваться?
В барабан разом з речами кидати
Мамина квіточка
• 17 июля 2023
Ответ дляБіле пальто
А інструкція що каже?
Інструкція каже 1/3 кришечки. Але для мене вистачає столової ложки
Stepa_nida• 18 июля 2023
Ответ дляtushka123
Именно этот даш и этот аромат? Или в общем данный вид продукции?
Саме ленор даш, але точну назву аромату не скажу, на жаль
Мамина квіточка
• 18 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
Так Даша - це і є аромат. Аромат як в порошку Даш
Stepa_nida• 18 июля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Значить, був точно такий
Мамина квіточка
• 18 июля 2023
Ответ дляStepa_nida
Значить, був точно такий
А опишіть аромат
Альдебаран• 20 июля 2023
Ответ дляМамина квіточка
Чому?
Треба погратися з дозуванням.Запах вийшов нерпиємний хімозний. Не можу сказати що економно. З рідким легше. Ціна гранул висока. Я брала за 300 грн