ПочтальЁнша• 17 июля 2023

Кому найгарнішого кота м. Рівне?

Марсік! Для тих хто любить щось особливе! Вік 2-3 місяці, ручний, лоточок знає.
Kusalochka• 17 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Ті очі виїдатимуть душу, щоб годували о 5 ранку❤️
💋❤️❤️❤️
Не гавкаю- но охраняю• 17 июля 2023
Забрала б, але я в Києві
Апель-синка• 17 июля 2023
Ответ дляVoloshka1985
Я б взяла, але я в іншому місті
он прекрасно к вам доедет в переноске, если что.
Барвіночка• 17 июля 2023
Ответ дляTory_Victory
Какие глазища
у нас будинок був біля дороги і одного разу взимку почула нявкання, коли бігла по дрова до дровітні. Дивлюсь - в снігу борсається вже більшеньке кошеня, нявкотить, а зими тоді ого-го були((( десь приблизно річного віку, сніжно-білий, а очі.... я в житті не бачила більше в кота такі чисті і яскраво-сині очі. Принесла до хати, давай його гріти, давати молочка... Котик трошки відійшов від шоку, зігрівся. почав ходити по хаті. але якось дивно, ніби на ципочках, обережно... Мама ще й пожартувала ’ти дивись який пан, певно боїться забруднитись, тапки йому дайте’. І тільки пізніше ми зрозуміли, що кошеня сліпе Напевно, таке народилось.... і піднялась же рука в якоїсь скотини в мороз викинути при дорозі в сніг
ГоловнаЯ• 17 июля 2023
Який гарний тему в топ
Карамелька• 17 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Очень , а такого хочу пристроить,
видно шкода еще та
Безникая• 17 июля 2023
Вот это глазки, чудо 🥰 Любящих ему хозяев
Барвіночка• 17 июля 2023
Ответ дляКарамелька
видно шкода еще та
то Ви ще шкоду не бачили)))) перше фото - при гостях, друге - коли господарі додому приходять
Безникая• 17 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Вау, аж 7 пальцев на задних, полидакт, заводчики очень любят таких. Только зачем вы Усы отрезаете?(((((
Безникая• 17 июля 2023
6*
Kusalochka• 17 июля 2023
Ответ дляБарвіночка
Вы что куна нашли?) Шикарный котэ
Барвіночка• 17 июля 2023
Ответ дляБезникая
Ніхто йому їх не відрізає, вони в нього такі постійно
ПушАпница• 17 июля 2023
Месяца два котенку, не три, мне кажется. Симпатичный. Хоть бы взяли хорошие люди. Мой рыжанька 14,5 лет у меня был, член семьи и любовь большая. Рыжие - особенные.
Барвіночка• 17 июля 2023
Ответ дляKusalochka
Вы что куна нашли?) Шикарный котэ
Ні, це в сина з невісткою такий))) але можна сказати, що знайшли, їздили по нього за 250 км. Правда, чим довше він у них, тим стійкіше відчуття у господарів, що то вони у нього живуть))))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 17 июля 2023
Ответ дляОхиИВздохи
Очень , а такого хочу пристроить,
Видела это фото, жаль что далеко
KaVika29• 17 июля 2023
Классный ❤️
ОхиИВздохи• 17 июля 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Видела это фото, жаль что далеко
Даже далеко, а якщо передать. Ще сусідка може привезти, але не знаю чи далеко
автор ПочтальЁнша • 17 июля 2023
Котик поїхав в сім´ю ❤️
Сиджу тихенько• 18 июля 2023
Какие глазища