Грушки-яблочки• 17 июля 2023
Коли одна вдома
Без чоловіка)
Він не знає,що я курю
Залетна Я тут• 17 июля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
На балконі під´їзду
А под каким предлогом выходите и как покупаете сиги?
Гарні диньки• 17 июля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Вам очевидно також
Такою дурньою, як Ви не займаюсь. Нашли чим хвастатись
Спішу - перекидаюсь• 17 июля 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Я до 25 років соромилась при мамі курити, але боятись курити при чоловікові - це вже зовсім занадто)))
У подруги мама курит и долго от нее пряталась
Василина Семеніч• 17 июля 2023
Ответ дляМеряю линейкой
Он запрещает вам курить? Он ваш папа?
Вам 15? Типа вы такая крутая, обманываете мастерски? Чи в чем смысл фото с окурками?
Почему сразу обманываете ? У нас знакомые проживши 20 лет вместе , имея ребенка разошлись на этой почве . Она курила ’втихаря’ при всех , но типа что бы он не знал . Он делал вид , что не знает о том что она курит, а сам знал . Периодически ругались по этому поводу . В один прекрасный момент он пришел домой пьяный , увидел у нее в сумке сигареты и посреди ночи выставил ее на улицу. Это был треш ( В итоге разошлись и сейчас у каждого другая семья . Я до сих пор не понимаю этого (
Грушки-яблочки
• 18 июля 2023
Ответ дляГарні диньки
Грушки-яблочки
• 18 июля 2023
Ответ дляЗалетна Я тут
Просто поміж іншим виходжу ,він не помічає, сигарети в магазині купую за гроші сама
Грушки-яблочки
• 18 июля 2023
Ответ дляtetnes
Чоловік вам крім куріння ще щось забороняє, критикує ваших подруг, дозволяє з ними спілкуватися, Є ще червоні прапорці, що не все безпечно в ваших відносинах?
Подруг немає,не дозволяє фарбувати волосся
Грушки-яблочки
• 18 июля 2023
Ответ дляОсьминожко
Удалено администрацией...
Чому адміни не звертають увагу на цю
Хвору та божевільну???
Гарні диньки• 18 июля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
А, що ,Ви в якомусь слові побачили помилку ? Тоді Вам потрібно окуляри подарувати.