alma0485• 17 июля 2023

Щеплення Німеччина, діти..

Хто з дітьми в Німеччині, підкажіть будь ласка , тільки прошу,по темі,і якщо реально в курсі,чи запитують щеплення у дітей (школа) і малі дітки також цікавлять чи питає хто(лікар),чи не примушують зробити? Дякую
Сланочка• 17 июля 2023
Так справку про щеплення потребують.
автор alma0485 • 17 июля 2023
Ответ дляСланочка
Так справку про щеплення потребують.
В школі,так?
Борисфенка• 17 июля 2023
Обов´язкові два щеплення від кору, вимагають в школі. Або тест на антитіла до кору.
Решта щеплень необов´язкові.
Сланочка• 17 июля 2023
Ответ дляalma0485
В школі,так?
Так. За садочок не знаю. В мене школяр
Микрозелень• 17 июля 2023
Мої діти змінили дві школи. Питали тільки прививкт КПК. Вони тут обов´язкові. В моїх якраз КПК є. Інші-через одну)
Irinkalak• 17 июля 2023
Да, корь обязательна
И желательно перевести карту прививок, но не обязательно, просто вам проще будет потом
Iryna2017• 17 июля 2023
Ответ дляМикрозелень
Где вы переводили прививочную карту?
MALINA_M• 17 июля 2023
Крупный город. Школа начальная и гимназия, обязательно только от кори прививка. У ребёнка была лишь одна. Сделали анализ на антитела- их достаточно, вторую можно не колоть, если не хотят родители. Перевод прививочной карты делала сама, без заверения и переводчиков и оформила в ХL чтобы было разборчиво для врача
deil1207• 18 июля 2023
Обов´язкова тільки кор. Її вимагають в садочку і в школі
-Ань-• 18 июля 2023
До примусових щеплень Німеччина ще не докотилась. А обов´язкові тільки від кору. Скількісь років тому обов´язкових взагалі не було.
Вам треба знайти німецький сайт/форум противників щеплень і там задати питання як піти в садок/школу без щеплення від кору. Мають бути варіанти.
Треба узнавати у місцевих німців. Наші мігранти/біженці самі нічого не знають, перелякані, довірливі, що їм скажуть про щеплення - в усе вірять.
-Ань-• 18 июля 2023
Колись давно, коли в Німеччині ще не було обов´язкових щеплень, я читала як відмовляються від щеплень в Німеччині. Щеплення були абсолютно добровільні, але лікарі отримували гроші за кожне зроблене щеплення. Тому якщо батьки відмовлялись щепити дитину - німецькі лікарі були невдоволені, рекламували щеплення.
Але лікарі теж люди і серед німецьких лікарів є люди, які проти щеплень і не нав´язують щеплення своїм пацієнтам. До такого порядного лікаря батьки з дитиною їздили на прийом за багато кілометрів.
Не знаю чи можна зараз в Німеччині вибрати будь-якого лікаря. В усьому світі зменшують права людей. Можливо, щось помінялось і всіх гонять на уколи до найближчого лікаря.
-Ань-• 18 июля 2023
Ответ дляdeil1207
В українських садочках і школах теж часто вимагають довідку про щеплення. А насправді довідки про щеплення нема в списку документів, необхідних для зарахування в садочок/школу.
Обов´язкових щеплень в Україні набагато менше, ніж думають батьки:
http://www.privivok.net.ua/node/56
Від обов´язкових щеплень теж можна відмовитись. Тому що ’обов´язкові’ означає, що держава обов´язково повинна забезпечити вакцинами всіх, хто хоче уколотись. Хто колотись не хоче - відмовляється.
А примусових щеплень в Україні нема!
-Ань-• 18 июля 2023
Ответ дляМикрозелень
КПК - це кір/паротит/краснуха. А в Німеччині обов´язкове тільки кір. Не примусове!

До речі, в Україні теж із набору кір/паротит/краснуха тільки щеплення від кору є обов´язковим. Паротит і краснуха в Україні не обов´язкові:
http://www.privivok.net.ua/node/56
Існує моновакцина від кору, але в Україні таких вакцин нема. (моновакцина = 1 вікцина від 1 хвороби)
автор alma0485 • 19 июля 2023
Ответ для-Ань-

http://www.privivok.net.ua/node/56
Я дуже дякую!