Тракторні війська• 17 июля 2023

Завжди був високий тиск, а тепер почав падати

Я прям відчуваю, як в голові шумить і руки важкі стають. Вранці пью ліпрозид, може вони дуже сильні. Але падає і вечером
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
43 роки. Може менопауза так починається?
Мудробаба• 17 июля 2023
А вы измеряете давление в это время?
Неробименінерви• 17 июля 2023
Так Вы должны вести дневник давления, а не руки тяжёлые, может сильные.
Плюс ориентироваться на причины гипертонии.
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляМудробаба
А вы измеряете давление в это время?
Да. 120 на 90, для мене це низьке
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Ще не вияснили. Можливо від остеохондроза шиї
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Это маловероятно.
МеняАЖтрусит• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Да. 120 на 90, для мене це низьке
Не может быть давление 120/90 для вас низким. Оно ни для кого не является низким.
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Это маловероятно.
Чому?
Мудробаба• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Да. 120 на 90, для мене це низьке
Нижнее 90-это уже не низкое. Надо искать причины, делать обследования,менять препараты.
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляМудробаба
Частіше за все нижнє 100
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Чому?
Остеохондроз вызывает совершенно другие последствия, но никак не системные.
Сколько Вы весите? Какой у Вас уровень холестерина, креатинина? В норме ли ренин-альдостероновое соотношение?
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
84 кг. Холестерин підвищений, пью статини. Креатинін і все інше не здавала, а для чого це?
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Да. 120 на 90, для мене це низьке
Низкое диастолическое давление это 60 и ниже.
Мудробаба• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Частіше за все нижнє 100
Это высокое,не нормально.
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Срочно меняйте врача. Это минимальное обследование для понимания причин гипертонии.
Очень жаль, что в таком молодом возрасте Вы разъелись и уже на статинах. У них побочных эффектов достаточно много.
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляМудробаба
Это высокое,не нормально.
А що з цим робити? Лікарі руками розводять і нічого не хочуть робити
Мудробаба• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Ищите других.
Полюю на дрони• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Для чого ви п єте ці препарати ? Ви знаєте яку побічну дію мають статини ? Аналіз на холестерин не має ніякого діагностичного значення.
Карма хамелеона• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
В період спеки АТ може знижуватися, тому прийом антигіпертензивних препаратів потрібно контролювати вимірюванням АТ, щоб не було різких перепадів АТ, починати приймати з мінімального дозування.
У мене високий АТ (гіпертронія 2-3 ст.), у 2022 р. році, знижувався до 104/64.
Цим літом постійно підвищене при щоденному прийомі антигіпертензивних препаратів.
Спочатку - пременопауза. А вже потім - менопауза.
Едимнаморе• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Да. 120 на 90, для мене це низьке
Это отличное давление, ерунду не пишите
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Аналіза на альдостерон достатньо буде?
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Аналіза на альдостерон достатньо буде?
Нет. Идите к другому врачу и обследуйтесь под его контролем.
Атеросклеротических бляшек на узи не видят?
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Не перевіряли. Але бляшки є над очима
Карма хамелеона• 17 июля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Это отличное давление, ерунду не пишите
Не всі добре відчувають при такому АТ. У мене гіпертонія 2-3 ст., то для мене все що нижче 137/85 малувато. Організм звик до підвищених цифр АТ.
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Не перевіряли. Але бляшки є над очима
А нужно всё уточнять
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
А нужно всё уточнять
А якщо є, то що тоді?
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Немає тут інших, а їхати кудись нема за що зараз( Скажіть, що здати, я здам
Неробименінерви• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
А якщо є, то що тоді?
Тогда причина Вашей гипертонии в отложении холестерина в сосудах и сужении их просвета.
А может быть почечная недостаточность, а может гормонально активные образования в надпочечнике, а может быть Вы курите и едите мусор, врач должен установить причину.
автор Тракторні війська • 17 июля 2023
Ответ дляНеробименінерви
Якщо причина в холестерині - статини допоможуть?
Почки на узі перевірити? А надпочечники як?
Останнє ні.
Карма хамелеона• 17 июля 2023
Ответ дляТракторні війська
Останнє ні.
Спочатку УЗД судин шиї, якщо винайдуть бляшку а/с, або ознаки атеросклероза, будуть зміни на аналізі ліпопротеїди фракційно, призначать статин.
У мене велика нестабільна напівциркулярна бляшка у ділянці біфуркації правої сонної артерії (та бляшка, що швидко росте, лопається і перетворюється в тромб). В листопаді 2022 р. проходила УЗД, так не можу наважитися приймати статин. Є зміни і на УЗД серця.