Шукаю трусики• 18 июля 2023
Варшава. Який район найзручніший
Де можна зняти квартиру (кавалерка підійде) не за всі гроші світу. Двійко жінок з маленькою дитиною - треба, щоб поруч був парк, дитячі майданчики, поліклініка, якась бєдронка абощо. Хочеться, щоб було побільше молоді, поменше маргіналів. Поки дивлюсь у бік Старої Праги, але, можливо, є цікавіші райони.
Шукаю трусики
• 18 июля 2023
Ответ дляТа никада в жизни
Мені подобається Мокотув, але там не дешеве житло
Дякую! А чим саме подобається?
Шукаю трусики
• 18 июля 2023
Ответ дляВсюди влазю
То ще питання, чи з дитиною здадуть житло.
Ого, чому?
Бутерброд з ікрою• 18 июля 2023
Где вам сдадут , ...снять квартиру в Варшаве очень тяжело , так как наших очень много приехало, если в 21-00 детские площадки были пустые, то сейчас там толпы детей, и они говорят не на польском
Захекалася читать• 18 июля 2023
Автор, кавалерка на трохи маловата.
Она у нас была только как временное жилье на двоих. При том, что в Киеве у нас однушка, но 54 метра, в кавалерке тесно было.
Правда, может кавалерки разные есть.
Потішаюся• 18 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Мы были как туристы неделю назад.
Русской и украинской речи мы слышали больше, чем польской.
Единственно что - мое предположение, что поляки просто молчат в автобусе. А наши трындят :) (как мои дети и я с мамой :))
Упругая попка• 18 июля 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Прага-полудне
+1 для меня лучший и очень удоьный
Упругая попка• 18 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
ЖаннаНеАгузарова• 18 июля 2023
Квартири здають мінімум на рік + в 99% вимагають нотаріальне оформлення договору (з вписанням альтернативної адреси в Польщі куди вас можна виселити у разі несплати).
Чим далі від центру - тим дешевше. Мокутов - то дорогий район і якщо вам не треба щодня їздити в центр , то переплачувати неварто.
Треба дивитись конкретну квартиру- щоб підійшла ціна, меблі, стан, і що є поруч. А потім квест, щоб здали саме вам.
ЖаннаНеАгузарова• 18 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Автор, кавалерка на трохи маловата.
Правда, может кавалерки разные есть.
В Варшаві 54 м, то метраж 3х кімнатної зазвичай)) Дуже маленькі спальні і кухня - вітальня.
Бутерброд з ікрою• 18 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Автор, кавалерка на трохи маловата.
Правда, может кавалерки разные есть.
Тут 54 м это шикарная трёшка, а то и меньше есть
Захекалася читать• 18 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Это я уже поняла
Поэтому автору и пишу, что после наших квартир кавалерка для троих мало
Бутерброд з ікрою• 18 июля 2023
Ответ дляЗахекалася читать
Это я уже поняла
Тут кавалера это часто студия...18 на все.
Захекалася читать• 18 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
У нас была не знаю, сколько квадратов. Наверное где-то так же - до 20 на все.
Кухня прямо в коридоре при входе, Мини санузел с микроумывальником и мини душевой, комната метров 10-11.
Главный плюс был - район нравился. Бедронка рядом, парк рядом, набережная тоже, тихо спокойно и недалеко от центра.
Солец.
Дякую за відповіді, дівчата! Шось я подумала і вирішила, що легше відкритися. Мені потрібен район ближче до центра, бо там знаходиться Варшавська Школа Фільмова. Дивилась на Стару Прагу, бо там колись колєжанка жила, коли навчалася. Але оскільки планую їхати з дитиною, хочеться більш-менш пристойний район, з інфраструктурою, але щоб і було де малого вигуляти. Кавалєрка мені норм, бо я тільки ночувати там буду, а з дитиною буде моя мама проводити час. Я можу і на кухні на розкладачці спати) Бюджет доволі скромний, думаю, тисячі дві - максимум дві з половиною буде.
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дякую за інфу. Виходить, на півроку майже нереально знайти житло? Мені просто більше не треба, я планую залишатись лиш на час навчання. :(
Бутерброд з ікрою• 18 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Приедете и будите на месте искать....
Бутерброд з ікрою• 18 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Можно, но надо все в договоре прописать, главное деньги
ЖаннаНеАгузарова• 18 июля 2023
Ответ дляптицаворона
Було нереально. Хіба що щось змінилось через зменшення попиту (частина українців все ж повенулась). Помоніторте оголошення на OLX. Pl і Оttodom.
ЖаннаНеАгузарова• 18 июля 2023
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я коли шукала для себе, ніхто менше року не хотів. І треба уважно читати договір - якщо не прописані умови дострокового розірвання договору (наприклад, повідомити за 30-60 днів), то будете зобов´язані платити за весь період дії договору, навіть якщо з´їдете (подадуть в суд).
Тому тут часто люди шукають собі заміну, коли змінились обставини і треба їхати - знайдіть групи у ФБ типу Житло у Варшаві.