Квітка Миру• Изменено 18 июля 2023

Догляд за жорстким і курчавим волоссям.

Добрий день усім.
Маю проблему звідки не чекала. Син відпустив волосся і виявилось, що на більшості голови у нього жорстке волосся, яке кучерявиться вгору, а чубчик не те що прямий, але й набагато м´якший і просто хвилястий. Вирівнювати не хоче, але якось за цим всим потрібно доглядати. Прошу порадити засоби, які допоможуть ’ організувати’ кучері - оформити в завитки. Підліток, шкіра голови жирніє, а саме волосся сухе.
Дякую за допомогу.
IQ 80• 18 июля 2023
Жизненно, но выхода не знаю. Буду делать химку
автор Квітка Миру • 18 июля 2023
Ответ дляIQ 80
На всю голову?
Irinaina• 18 июля 2023
Та отведите в приличный барбер-шоп, и не морочьте голову
Трохи злякана• 18 июля 2023
У моего сына средней мягкости волос, укладывает волосы пенкой и пастой для волос. И так же фен с дифузором.
Трохи злякана• 18 июля 2023
Ответ дляIrinaina
Так укладка все равно нужна дома)
маминаБубочка• 18 июля 2023
Пошукайте про кучерявий метод. Жамкати з кондиціонером, потім незмивний кондиціонер - лівін і потім з гелем жамкати і сушити. Уникати силіконів, вони утворюють плівку, яка не пропускає зволоження до волосся.
автор Квітка Миру • 18 июля 2023
Ответ дляIrinaina
Думаете, там что- то посоветуют? Он стричся не хочет.
автор Квітка Миру • 18 июля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Мені б ще засоби перевірені)) не хочеться на дитині експерементувати..
Клевотница• 18 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
И посоветуют, и в порядок шевелюру приведут, и рекомендации по уходу дадут профессиональные. Может, и не хочет стричься пока что. А пообщается с мужчинами- парикмахерами - смотри, убеждение подействует, будет стильно выглядеть 👍
маминаБубочка• 18 июля 2023
Ответ дляКвітка Миру
Це так не працює. Я дуже довго підбирала засоби, ’свої’ знайшла на третьому році методу. Комусь підходить міцний гель типу сьос, а мені підходять кастарди. Є чат у телеграмі, де можна купити відливанти на пробу, пошукати у своєму місті, щоб пересилка не була дорожче засобів.
автор Квітка Миру • 18 июля 2023
Ответ дляКлевотница
Дякую)
автор Квітка Миру • 18 июля 2023
Ответ длямаминаБубочка
Дякую, відливанти то варіант.