Кручу хвости• 18 июля 2023

Аліменти після 18 років. Позовна заява

Дівчата, підскажіть будь ласка, що писати в позовній заяві? Не можу знайти зразок (все тільки до 18р) .Може хто писав нещодавно та має зразок, чи посилання де пошукати.
Дякую!
Харчовий тріль• 18 июля 2023
Вроде ж ребенок должен сам писать, или не?

Не рахую, а вважаю• 18 июля 2023
Шукайте аліменти на період навчання
rybka21• 18 июля 2023
Ну ось я відкрила гугл.
Як ви взагалі шукаєте?
дама_из_декрета• 18 июля 2023
автор Кручу хвости • 18 июля 2023
Оооооо, дякую мої дорогенькі!
Наче й впевнений користувач, але щось загальмувала з цим питанням
младокошкина• 18 июля 2023
Ідуть в тік- ток до Кишені))
Не худа ні разу• 18 июля 2023
Ответ длямладокошкина
Ідуть в тік- ток до Кишені))
Он ужасный адвокат, взяла платную консультацию по рекомендации подруги. Зря выброшенные деньги.

Аміна-2506• 18 июля 2023
Писала сама, всё нашла в интернете. Потом на первом слушании, судья сказала где написано неверно и надо исправить. Исправила - написала вторую заяву и всё ок.
младокошкина• 18 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Так він ніби безкоштовно консультує.
Хоча його послуги не з дешевих, знаю.