Сиреневая цапля• 19 июля 2023

Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною

Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
Малая еще та• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Звичайно не бачать. Ну як йому бути в місті, в спальному районі, коли в селі рибалка з ночі до пів дня, красота ж. Він свою роботу знає і планує віл ний час, як йому заманеться. З дитиною він майже не займався, навіть коли ми на вихідні приїжджали
І за цього батька ви тримаєтесь?

Малая еще та• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Дякую, але я з цими комплексами все життя. Чоловік як випивав, міг тіпа пожартувати, як він на мені одружився, напевно я до бабки ходила та його охмурила, що він як очі розплюшив, було вже пізно. Ось такі жарти(
Нема за кого триматись.
ВсеЧетко• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Тому що він не розуміє, як можна їхати на море, він його ніколи не любив, його кращий відпочинок просто за містом. Та він сказав, що не відпустив і ми це відчували. Матеріально він нам з початку війни та втрати роботи не допомає ніяк взагалі ніяк. Живе за рахунок своїх батьків в селі
Значить не потрібен вам чоловік і його думка, розлучення
Сунуся в чужі справи• 19 июля 2023
Ответ дляСмешнюча
Я говорю те, що є на справді. Тому що чоловік нотаріус, і йому потім на таможні дзвонять, і питають, що їм робити? Я також їхала, і в мене питали. У потязі. Якщо у когось, тіпо прокатіло, то не значить, що не треба
О , Боже , на какой таможне ... Вы что - груз какой-то ? Что за бред ? Пограничники звонят нотариусу и спрашивают , что делать ? А почему не своему начальству звонят ?
А_мій_самий_самий• 19 июля 2023
Жестко ставить выбор мужику. Где его семья? Жена и ребенок или мама и папа. Пусть выбирает и не парит вам мозг! И никаких жить отдельно. Или пусть валит. На таких свекров жирный крест!
А_мій_самий_самий• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Наши знакомые оформляли ) говорили,что уже нельзя. И документы на собаку делали тоже. Хотя в прошлом году ехали без этого всего
3 дня назад было можно
Сунуся в чужі справи• 19 июля 2023
Ответ для-Ань-
Якщо в свідоцтво про народження вписаний батько - то у батька є права і обов´язки. В тому числі утримувати дитину (платити аліменти).
В свидетельство о рождении моего ребенка отец вписан с моих слов ( я мать-одиночка ) , т. е. фамилия моя , а имя и отчество от балды , какие я придумала . Кто должен содержать ребенка и платить алименты , если такого человека не существует ?
Сунуся в чужі справи• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А якщо він скаже що його записали помилково
Ну , сказать все можно .
Сунуся в чужі справи• 19 июля 2023
Ответ для-Ань-
Може зараз щось помінялось, а раніше якщо батьки не в шлюбі, то щоб оформити свідоцтво про народження треба присутність обох батьків.
Якщо батьки в шлюбі - то можна щоб хтось один (мама або тато).
Неправда .

А_мій_самий_самий• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Допомагає батькам багато з домом, садом та городом, вони в нього достатньо заможні. Свекр ще й працює. Мені нічого не дає, з початку війни не працює
Нафіг він вам?
Сунуся в чужі справи• 19 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Нема, авторка дитину прогодує і ще й на чоловіка заробить.
І тут вона поїхала на море, гроші витратила, тому їх і покорчило.
100 %
Йцфыяч• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Какой пункт пропуска
Пункт пропуска порубне сирет ми иільки приїхали, вивозила і ввозила дитину без батька- жодних запитань
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляЙцфыяч
А дозвіл питали
Йцфыяч• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А дозвіл питали
Ні, до Греції і назад доїхали, ніде не питали
Усатая полосатая• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Кстати, без доверенности уже нельзя то ))
вчера ехали,нам сказали обязательно сделать,нигде не спрашивали...
Усатая полосатая• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Давно?
да вот не так давно,и не везде как я поняла
ГЛЮкоза• 19 июля 2023
Ответ дляДуб береза
А какая разница где я? Я то в Украине, а вот автор про разрешение нечего не пишет
А по контексту типа не понятно, если она пишет, что про выезд мужу рассказала уже из отеля в Турции, и уже вернулись с сыном обратно домой.
Сунуся в чужі справи• 19 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
На собаку теж від тата
От папы собаки ? Я это вижу ... Приводят кобеля на поводке к нотариусу ...
Усатая полосатая• 19 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Тому що з початку війни його не потрібно. Не думала, що комусь це не відомо.
нам туроператор сказал обязательно сделать что наднях что-то поменялось...по итогу ехали вчера никто не спрашивал.А вот свидетельство о рождении чтоб неукраинцы спрашивали по-моему было впервые.

З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Туроператор страхує себе і говорить багато чого. Нічого не змінилося, пропускають без доручення якщо дитина з один з батьків.
Усатая полосатая• 19 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
вотжежжжж.......
Аннуитет• 19 июля 2023
Менше оправдовуйтесь
Коржик• 19 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
А батько має право не утримувати дитину більше року,і забити болт на сім´ю? І гнобити жінку? Це жінці вже давним давно потрібно подати на розлучення і аліменти,і забути як дурний сон всю цю сімейку
Що за маячня? Зараз купа людей в пошуках роботи, вони вже не люди і без прав? Загнобили її, бо на морюшко з нею не їде? так вона з ним на рибалку теж не йде. Якщо її щось не влаштовувало, то не на море втихарця їхала б, а на розлучення подала б. Якби так зробив чоловік, як вона, то тут загнобили б.
Коржик• 19 июля 2023
Ответ дляУсатая полосатая
спрашивали свидетельство о рождении и биометрический паспорт, на выезд, ехали через Словакию, неделю назад.
Дуб береза• 19 июля 2023
Ответ дляГЛЮкоза
Ну вам вообще вон по тексту нечего не понятно. Комментарий ваш не в тын не в ворота
Дружная семейка• 19 июля 2023
Ответ дляСито для думок
Буквально декілька днів тому виїжджала родичка, нічого не треба, то ви щось наплутали
Успокойся_Успокойся• 20 июля 2023
Ответ дляКоржик
Яка маячня,автор утримує сім´ю,працює на двох роботах,чоловік гроші не дає і не давав,живе в своє задоволення у батьків,каже,що жінка - мимра і нафіг нікому не потрібна і у нього ще на щось дозволу питати? Свекри і чоловік рахує її другим сортом ,тим більше живуть в прифронтовому місті,я би взагалі ніякого дозволу не питала,зібрала манатки і дьору від таких родичів
ГЛЮкоза• 20 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А звірів не від війни
Животные проходят спец. контроль - ветеринарный, а дети - нет.
Им прививки от бешенства не нужны )))
Коржик• 20 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Тобто купа жінок, які спілкуються на цьому сайті і не працюють, не мають права голоса? Чоловік може брати дітей і вивозити в невідомому напрямку? Не влаштовує чоловік? То від нього йдуть, а не двох дітей клепають.
Усатая полосатая• 20 июля 2023
Ответ дляКоржик
все время спрашивали ураинцы при выезде из страны,а в этот раз и румыны при въезде точно,при выезде не помню....(ехали в Болгарию)