Сиреневая цапля• 19 июля 2023
Родичі чоловіка ображають через поїздку на море з дитиною
Так сталося, що ми з чоловіком живемо окремо. Я працюю в місті, він живе з родичами в селі. Вони всі ніколи не їздили відпочивати, кажуть, що не люблять, оті всі басейни та їжу до несхочу, які виставляють усі їх знайомі. Вони люди землі, всі відпустки проводили в праці на землі. І їм це подобається. Я зовсім інша, можливо мені не слід було навіть одружуватись з сином таких людей, але тоді все здавалось інакшим. Я кожен рік іздила на море, надовго, якщо вдавалось на 2-3 тижні, а коли була студенткою в Крим на місяць. Море та гори моє місце сили, де я відновлююсь) обожнюю багато плавати, та взагалі просто дивитись. Дитина наша також. Коли я спитала, що ти хочешь на день народження, син сказав, що хоче на море, як ми їздили до війни. Я вже звикла відкладати гроші на ці поїздки і я кожен рік проводила відпустку на морі, без чоловіка, він не любить море, навіть коли їздили разом, майже не купався, так зайшов на хвилинку, вийшов. Я розумію, що через війну вже не той заробіток, може й треба ті гроші відкладати, але якось вирішила все ж таки влаштувати поїздку і ми на тиждень поїхали у Туреччину.Але вся проблема полягала в тому, що ми поїхали інкогніто. Чоловіку я сказала, коли заселились в готель,а свекрам я просила нічого не казати, бо не зрозуміють, як це "в війну під обстрілами їхати країною, щоб погрітися на морі,піддаючи дитину такій небезпеці". Але чоловік був дуже злий та все їм розповів, почалися дзвінки з образами, дійшло до того,що я повія та гроші ті "назаробляла", зіпсували весь настрій та приходилось хоч при дитині не ридати, скільки з них лайна вилилось. Там такими епітетами сипали, що мама не горюй.Таке враження, що вони мене ненавиділи та терпіли, а тепер зняли маски. Чоловік образився, зайняв їх позицію,спілкується тільки з сином, каже до мене довіри більше не буде і крапка.Свекр його переконує,що я тварь брехлива, вже в іншим, та й на море за його рахунок їздила. А мені побажав ніколи не повертатися.Я не знаю,що робити, це кінець? Як зклеїти наші з чоловіком стосунки.Син бачу що нервує через це. А зі свекрами вже ніколи спілкуватись не вийде, та після тих образ я сказала, що ніколи їм не пробачу!
МЕСТО_Встречи• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Менталитет зовсім інший, ви дуже гарно все помітили. Єдине допомагати батькам ніхто ніколи не просив, але якась нездорова заздрість чи як те назвати була до тих поїздок і раніше, тому не хотілось казати. Вони чомусь так в ці гроші вчепились, що я не мала права їх витрачати, що навіть моїм батькам сказали, що з такою донькою вони здохнуть на помойці. Батьки до сих пір відійти не можуть
Если это правда, то прекращайте с ними всякое общение. Я б и сына туда не отпускала. И пусть тут говорят, что хотят, но такие свекры поломают ребенка хуже автора.
Отец, который не пустил бы ребенка на море, потому что сам море не любит, тоже самодур.
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Дуже змістовний коментар )))))
А як?
Не все так просто
Милота• 19 июля 2023
Автор, странные здесь все. Вы, муж и свекры.
Свекры лезут не в своё дело и жизнь.
Вы - уехали на крысу. За 11 лет не прийти к общему знаменателю по поводу отдыха? Ну не любит муж море, пусть в огороде картоху пропалывает.
Муж ваш тоже странный.. должен понимать, что не все хотят на речку в село. Тем более в приоритете желание ребёнка и важность в войну хоть немного его развеять и оздоровить.
Не семья , а шопопало. Простите
Свекры лезут не в своё дело и жизнь.
Не семья , а шопопало. Простите
Жінка з перцем• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
У Вас ніякої самостійності і не було. Навкруги втручаються батьки. Ви пишете, що заможні його батьки. Ви за гроші виходили заміж? Бо чоловік завжди виходить був таким, що нічого не вирішав. За 10 років можна було це помітити. Або ви терпіли, бо чоловік заробляв. Бо таке якщо було постійно, то ви заплющували очі на все
Невісточка ж• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Не так просто ви не так зрозуміли
«Не так», це як? Як можна неправильно зрозуміти чітко написану фразу? Що вона конкретно означає окрім того, що написано?
Тут немає двозначності: «Я тільки кажу, що якщо поїдешь в той дім, значить ти згоден що твоя мати ота жінка, якими словами мене обзивали».
Невісточка ж• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Не все так просто
Ага і «не всё так однозначно»?
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ для-Ань-
Якщо в свідоцтво про народження вписаний батько - то у батька є права і обов´язки. В тому числі утримувати дитину (платити аліменти).
А якщо він скаже що його записали помилково
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ага і «не всё так однозначно»?
Не думаю що це збіг обставин
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляМилота
Свекры лезут не в своё дело и жизнь.
Не семья , а шопопало. Простите
Свекры лезут не в своё дело и жизнь.
Не семья , а шопопало. Простите
Нечего страного такая жизнь
Ответ дляСиреневая цапля
Моя свекруха якось теж поривалась давати мені свої цінні поради щодо того, як ’правильно’ витрачати гроші (наприклад, яку квартиру купляти). Я відразу їй сказала, що мені її коментарі не потрібні, адже якщо я мала достатньо розуму, щоб заробити ці гроші, то тим паче його вистачить, щоб їх витратити. Терпіти таке зухвальство, для чого?
Плету корзинки• 19 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
а ви хто? ще один автор?
Та, то автор з другого акка помилково написала)) фольстартанула так бо мовити😜
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
З початку війни
З початку війни можна без дозволу, не придумуйте.
Милота• 19 июля 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Нечего страного такая жизнь
Какая такая? Усложнять жизнь обоюдно? Детский сад, штаны на лямках))
З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Можна, я сама вже 25 разів туди сюди.
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Нет конечно просто ви задаете вопросы не касающиеся теми автору нужен совет а не странные вопросы
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ для-Ань-
Може зараз щось помінялось, а раніше якщо батьки не в шлюбі, то щоб оформити свідоцтво про народження треба присутність обох батьків.
Якщо батьки в шлюбі - то можна щоб хтось один (мама або тато).
Ну мама сказала з її слів записали
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Можна, я сама вже 25 разів туди сюди.
Навіщо ви мені це пишете? Знаю, що можна.
Чумачечая_• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
Да які гадості, я їм нічого не робила поганого, гроші не займала
Зачем вообще трубку берете, когда они звонят?
Заблокируйте их и все.
Не хочет муж с вами общаться, ну и не надо. Вы тоже высадите ему, что он отец херовый и ребенка своего не обеспечивать.
Заблокируйте их и все.
З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Так ви залишили під моїм коментарем повідомлення)) дивно.
Сиреневая цапля
• 19 июля 2023
Ответ дляМЕСТО_Встречи
Стосовно батька там ще й його панічний страх перед цими обстрілами. Я з сином виходжу в коридор, а він ну прям сильно себе накручував завжди. І не тільки його нелюбов до моря, а й цей страх, що ми їхали поїздом далеко, що я такій небезпеці дитину піддала. Він би ніколи не відпустив
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляМилота
Все так живут в каждого свое на уме вот и не сходяться интересл
іронічна антитеза• 19 июля 2023
Ответ дляЗ царем в голові
Я під вашим нічого не залишала. Це ви на моє питання ’чи давно потрібен дозвіл’ відповіли ’з початку війни’.
А він саме не потрібен з початку війни.
МЕСТО_Встречи• 19 июля 2023
Ответ дляСиреневая цапля
А страху шо там його дитина їсть і в шо вдягається, поки він в мамки під юбкою ховається, в нього нема?
Ответ дляСиреневая цапля
Тому він сидить в прифронтовому регіоні?
З царем в голові• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А він саме не потрібен з початку війни.
Так не потрібно.
Сиреневая цапля
• 19 июля 2023
Ответ дляЖінка з перцем
Ні. Жили все життя за свої гроші. І заробляли однаково. Я навіть своїх батьків брала на відпочинок, коли вони хотіли
Продаю витрішки• 19 июля 2023
Ответ дляО_Юми
А що робити виїзжати за кордон
Лиса Патрикевна• 19 июля 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А він саме не потрібен з початку війни.
Там питали чи давно НЕ потрібний дозвіл. І відповідь була - з початку війни. Це ви неуважно читаєте і знеслися зі своїм «не придумуйте»