ПешитеБесАшипок• 19 июля 2023

Конфлікт з мамою дівчинки з садку

Наші діти дружать. Вони ходять в одну групу, не дуже ладять, але одна до іншої тягнеться. Та дівчинка дуже вперта, часто робить наперекір, моя у відповідь може штовхнути, та дівчинка падає і її мама постійно мені пише. Я розмовляю з дочкою майже щодня, прошу не штовхатися, розмовляти словами або йти від неї, якщо нервується. Ми над цим працюємо. З боку мами шалений тиск, що її дочка свята, а моя штовхається, бо має до тої агресію. Це не так. Що правильно зробити? Дітям по 4 роки
FearlessN• 19 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
Ну так и скажите маме той девочки, пусть запретит своей дочери общаться и вообще подходить к вашей.
А вот ’подходить’ по мнению всех можно, ведь от этого никто не упадет в 10 см от острого угла.То что это расшатывает нервную систему другого ребенка, вызывает негативные чувства, этого ж не видно - кровь не идет, значит можно!

Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляОднозначная
ви мене зараз теж своїми коментарями доводите, я б мала право вас двинути?))
а якщо та дитина впаде і вдариться головою, отримає якусь серйозну травму, то автор на суді буде доводити, що вона сама винна?
А якщо мама тієї дівчинки почне сповідувати таку ж позицію, як ваша і буде казати бити і штовхати у відповідь? І покалічать одне одного?
Все ок?
Не перекручуйте і не натягуйте сову на глобус: в мене в першу чергу претензії до вихователя, котрий подібне допускає в групі і не може дати ладу 4-річкам. Автор на суді нічого не буде доводити, бо ніякого суду для неї не буде, як би Вам не хотілось подібного варіанту
из желе я• 19 июля 2023
Ответ дляАлина-1240
Честно?ничего не сделаете,дети свою иерархию выстраивают.если нет какого то мордобоя,откровенных насмешек,издевательств и драк,то не лезть к них.вспомните себя в детстве
Толкание-это безобидное действие?
Меряю от 0• 19 июля 2023
Хотя, автор, я прочитала ваши комметы, судя по всему вы не видите проблему в том, что ваша дочь толкается и не увидите пока не найдется тот кто будет регулярно толкать её
KaVika29• 19 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Как никого? А девочку в саду?
?
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляМеряю от 0
+1, треба з вихователями вирішувати питання
Черговий по кухні• 19 июля 2023
вы не пробовали обратиться к психологу? что ребенок в 4 года допускает только одну манеру общения - силу. начните с себя. а мамы и без вас разберутся. или доиграетесь, если ничего не сделаете. пока та, другая мама, не даст добро своей дочке харахнуть вашу со всей силы. чтоб отстала. тогда мы увидим вашу следующую тему. только хорошо, если без травм сильных

KaVika29• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
А моя дочка постраждала від Павлусика, котрий поводив себе, як ’та дєвочка’. І ще половина групи дітей, котрих він вибирав собі по черзі в жертви, як ота дівчинка вибрала дочку автора. А знаєте як припинилось все? замість сліз, обзивань, відштовхувань, коли Павлусик чіплявся і булив жертву, Павлусик одного разу зі всього маху заробив дерев’яною дощечцою від пазлів межи очі. І як бабка пошептала, і йому. і його яжемамці, котра на всі скарги тільки либилась і ’ну то ж діти, ну подумаєш, дражнив/розсипав пазли/порвав малюнок’
Перечитайте пост автора , там дети дружили . при чем здесь ваша ситуация с буллингом вообще .
Хата на мати• 19 июля 2023
В саду воспитатели отвечают за детей. Они должны это проследить. Попросите их больше им уделить внимания. Я бы отблагодарила ещё воспитателя символично
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляОднозначная
ви готові нести відповідальність за серйозну травму, яку спричинить ваша дитина?
Якщо буде бігати на вулиці і після штовханини дитина впаде головою на асфальт чи бровку? А якщо та штовхне у відповідь вашу?
Ви дикуни?
дикуни тут лишень ті, хто вважає. що його дитина може лізти до іншої і нав’язуватись/дражнитись безнаказано
Однозначная• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
у вас якась гіпертрофована реакція, вас дражнили в дитинстві?
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Пост 10. Той сказали не подходить, не слушает. Соответственно отгребает. В принципе, поделом.
так отож, але мамки таких же ’дєвочєк’ винять дитину автора
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
Уже и бегание насилие)
До чего еще договоримся?
до того, до чого тут договорились декотрі по відношенню до автора і її дитини. Але ж Вам то ок, правда?
Нетутешня• 19 июля 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Так, штовхатися це не бити
Ага, якщо до вас підійти і штовхнути, так що ви впадете, ви на це спокійно відреагуєте?
Однозначная• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
ви зараз нав´язуєтесь і дратуєте.
Для мене це недостатній привід вас штовхати. Але у вас інша точка зору)
Меряю от 0• 19 июля 2023
Ответ дляFearlessN
Ну вообще я не ’за’ автора, просто тут сошлись 2 не совсем нормальных матери + воспитатели которые это допускают потому, что им пофиг потому, что у них зарплата маленькая.
Однозначная• 19 июля 2023
Ответ дляНевидимка
Вони ходять в одну групу, не дуже ладять, але одна до іншої тягнеться.

це слова автора.
То вони тягнуться одна до одної? чи та дівчинка переслідує доньку автора?
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляKaVika29
я прекрасно перечитала, і Вам раджу. ’Дружили’, поки дитина автора дозволяла дружити. Зараз не хоче, у відповідь її доводять до того, що вона зривається
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляОднозначная
у вас якась гіпертрофована реакція, вас штовхали і били в дитинстві?

Посудомойка• 19 июля 2023
Що в цей час робить вихователь? Якось реагує? Розмови то таке, дорога ложка до обіду. Матері там нема, як вона вплине?
Однозначная• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
ні, ніколи, тому для мене це дикість, на відміну від вас.
І ніхто мене не дражнив, були непорозуміння, але вдавалось їх вирішувати без бійок, тому я вірю в те, що це можливо.
А ваш досвід мабуть навчив інакшому.
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляОднозначная
ви зараз нав´язуєтесь і дратуєте.
зараз я спілкуюсь на відкритому форумі)))) для вас це чомусь привід нав’язуватись мені з переходом на особистості. Але я доросла людина, на маніпуляції тих, хто так і залишився ’та дєвочка’, не ведусь, хіба посміятись можу
KaVika29• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
О чем с вами говорить ? Вы уже выводы сделали в какой семье я выросла 🤣 у меня только один вопрос - по вашему на буллинг и Хейт вполне подойдет насилие . Интересно потасовочка между советчицами возможна? Так же будет правильно да ? Зачем просто не обращать внимание , если можно встретить и отхреначить ? Так ? 🤣
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляОднозначная
А ваш досвід мабуть навчив інакшому.
воно й видно по Ваших постах і переходах на особистості у кого який досвід був...
KaVika29• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
І ще одне питання . Якби в того павлусика ока не стало після удару вашої дитини ? Що тоді ? Ваші дії ?
Не худа ні разу• 19 июля 2023
Ответ дляKaVika29
ну, Ви ж до бану зробили висновок про сім’ю автора, правда? І ще, на всяк випадок, може забули, нагадаю, що тема - про 4-річних дітей. Цікаво, Вам не приходить в голову, що порадниці і 4-річні діти - це дві великі різниці. як кажуть в Одесі? І ставити між ними знак рівності то.... як би то поделікатніше сказати....
Завжди недо...• 19 июля 2023
Ви скажіть тій мамі, що ви поговорили зі своєю дитиню, пояснили. В свою чергу вона теж має поговорити зі своєю дитиною. Що там вона буде пояснювати, то вже не ваша проблема. Своїй дитині можете сказати, що та дівчинка набагато меньша,( хоча це не так) і не потрібно її штовхати.
Ластоноша• 19 июля 2023
Агрессия как и толлинг(провокация) это не нормально.
Дразнить = провоцировать. Это эмоциональное насилие.
Толкать - физическое насилие.
В идеале обеим девочкам нужен психолог и поведенческий терапевт.
В жизни или перерастут или «получат по ушам», и тоже два выхода или озлобятся или станут жертвами в зависимости от «силы ушной терапии»
KaVika29• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Не бачу різниці між 4- різними дітьми і їх мамами . Якщо вони рахують, то вдарити поміж очі , то ок .
АдеКВАтная• 19 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Перекручуєте.
Авторка теми ніде не писала, що та дівчинка дражнить її дитину, так що не видумуйте.