Фиона Шрековна• 19 июля 2023
Дівчата, у кого стабільно дуже низький тиск, шо Вам допомагає?
Підтримувати адекватні показники?
Кава, шоколад,ехінацея і женьшень мені майже не допомагають.
Трохи вітаміни групи В комплекс покращує стан.
Поділіться,що Ви приймаєте і чим собі допомагаєте?
Леопардові панчохи• 19 июля 2023
тренування зранку в спортзалі 3-4рази на тиждень
+
венотоніки довгим курсом двічі на рік
+
венотоніки довгим курсом двічі на рік
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
+
венотоніки довгим курсом двічі на рік
+
венотоніки довгим курсом двічі на рік
Спорт піднімає тиск на годину максимум, а далі знову те саме
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляTory86
Кава, 3-4 чашки в день.
У мене десь так само виходить
Пупс• 19 июля 2023
У вас могут быть уставшие надпочечники. Часто, это причина. Мне врач посоветовала попить корень солодки. Ложку корня молотого, в термос залить, и часа через три выпить перед едой.
Стало получше, и настроение и состояние.
Но у меня впринципе проблемы с почками, поэтому держу на контроле. Может и вам надо провериться? А так да, раньше без кофе с утра не могла начать день.
Тут как тут• 19 июля 2023
Кава.
Розчинна нескафе.
Якщо зовсім падає тиск, то з пакетику 3 в 1.
Мелена взагалі не піднімає тиск.
Розчинна нескафе.
Мелена взагалі не піднімає тиск.
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляПупс
Дякую за відповідь
А як саме їх перевірити, УЗД?
Здавала гормони дгеа- с , кортизол
А як саме їх перевірити, УЗД?
Здавала гормони дгеа- с , кортизол
Маю натхнення• 19 июля 2023
У меня было раньше пониженное давление, не считаю нужным специально его повышать ради цифр, если вам и так ок
Давление поднимает чай, еда, физ активность
У меня со временем стало выше оно, мне даже ’идеальное’ 120/80 много
Дайте подумать• 19 июля 2023
Міцний чорний і міцний зелений чай, вино з сиром))), чорний шоколад з високим % какао типу Ліндт і брюта рошена
Тут как тут• 19 июля 2023
Ответ дляВиктория 2013
Приседание. Если не лень, пробежка.
Отлично подымает
Блін, я , певно,якась не така.
Ніколи фіз .вправи і фіз.прац не піднімали тиск
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Нажаль мені не ок, спорт бува при різних рухах ще гірше робить,бо тиск не встигає піднятися, а лише пульс
Маю натхнення• 19 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
На разных руках давление одинаковое? У кардиолога были?
Тут как тут• 19 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Оо, в мене то саме від спорту .
Пульс 100-110, тиск низький і капець.
Маю натхнення• 19 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Пульс 46 это мало, норма минимум 60
Леопардові панчохи• 19 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
тренування в залі зранку тримає мене особисто в тонусі до 17-18, далі усьо, спать рубить :)) і наступного дня без тренуванея я теж майже цілий день в нормі, за умови що заняття регулярні.
дригання удома з ютуба дає ефекту на півгодини-годину.
мені 40. зараз без спортзалу другий рік. я прям відчуваю себе слимаком, навіть думки ледь сунуть по звилинам :(
спорт ненавиджу. але тільки він здатен дарувати мені радість життя.
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Так, була у двох кардіологів.
Крапельниці ставили, етацизин пила, таурин.
Але результат короткостроковий
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляТут как тут
Оо, в мене то саме від спорту .
Пульс 100-110, тиск низький і капець.
Це точно
KROX@• 19 июля 2023
мала таку проблему до 35, після - спорт і вино червоне, зараз мені 45 вже й не пригадаю коли був понижений тиск
Пупс• 19 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Дякую за відповідь
А як саме їх перевірити, УЗД?
Здавала гормони дгеа- с , кортизол
А як саме їх перевірити, УЗД?
Здавала гормони дгеа- с , кортизол
Есть тесты дома можно сделать. Например в темной комнате смотрите в зеркало, и сбоку лица подсветите фонариком от телефона например. В норме, зрачок расширится. Если кортизол не впорядке, то зрачок будет пульсировать. Есть ещё тест на температуру, но я н помню как там точно надо мерять Ну и тест на гормоны. УЗИ не особо информативно. Я раз в год делаю для контроля почек, так никогда ничего не видели кроме моих проблем (песок), а проблемы были.
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляKROX@
Вино як часто п´єте?
Укр_жіночка• 19 июля 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Перевірте щитовидну залозу, наднирники. В сестри один в один зі вашою проблема. Пульс 40-45. Виявили гіпотеріоз, синдром втомлених наднирників, низький феретин.
Тут как тут• 19 июля 2023
Ответ дляМаю натхнення
Скажіть, якщо на руках різний тиск, що це значить ?.
Завжди так було .
очки_ннадо• 19 июля 2023
Ответ дляЛеопардові панчохи
+
венотоніки довгим курсом двічі на рік
+
венотоніки довгим курсом двічі на рік
Какие венотоники берёте?
Фиона Шрековна
• 19 июля 2023
Ответ дляПупс
Дякую ще раз.
Читала про у вигорання,але наші лікарі такі проблеми не шукають, а просто поверхневе обстеження