СКИБИДЫШь• 20 июля 2023
Ви видаляєте волосся на руках?
Я лише один раз в житті видаляла епілятором волосся на руках, і тоді я їхала в транспорті і навіть комплексувала, що я його видалила, зараз же я дивлюся на руки ну трохи є волосся на руках, але воно світле, от і думаю видалити чи це зайве?
Мені 36 років, не смійтеся, що питання таке примітивне, я досить зайнята людина, але іноді хочеться запитати думки людей.
Пасхальний тролік• 20 июля 2023
Не удаляю, ибо его там нет. Но с лохматыми руками бы не ходила, а чём проблема удалить?
из желе я• 20 июля 2023
Звичайно видаляю)) Хоч волосся світле, але не люблю волохаті руки. Як бачу у когось волосся на руках
це ще гірше ніж на ногах, фуу
Ms. Доброта• 20 июля 2023
Я удаляю везде)) не люблю волосатость, на руках в том числе. Лазер. В промежутках между процедурами могу удалить эпилятором
А_мій_самий_самий• 20 июля 2023
Ні, але його майже і нема.
У жінки б звернула увагу тільки якби було дуже чорне і довге.
АБВГДейка• 20 июля 2023
Электробритвой. Но у меня не очень густо совсем, поэтому редко. Нравится, чтоб было лысо. Везде. Могла б и не делать, но бздык такой.
Не гавкаю- но охраняю• 20 июля 2023
Я брюнетка. Волоски на руках не дуже темні, влітку вигорають. Не чіпаю
КонФФетОшка• 20 июля 2023
Да, после того как блогер из Японии рассказала, что там все бреют руки, тоже стала это делать. Раньше осветляла. Сейчас еще купила фотоэпилятор, теперь практически нет волос, а что осталось - сбриваю
ЯниЯ• 20 июля 2023
У мене волохані руки. Волоски світлувато-темні. Але не видаляю і комплексу немаю.
Замріяна• 20 июля 2023
Восковыми полосками удаляю, у меня очень светлые волоски и их почти не видно, но я-то про них знаю
муж приходит с работы и такой: блин, какие руки волосатые у сотрудницы... Всё они замечают. Особенно ’прекрасно’ смотрится изящный золотой браслет на волосатой руке или вычурные кольца с камнями на волосатых пальцах
Братья Капли• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
Я б таке не видаляла,нормальна рука.
Мавка• 20 июля 2023
Ответ дляБратья Капли
Я б таке не видаляла,нормальна рука.
та я навіть не думала ніколи, вистачає де видаляти😃, просто тут так пишуть, наче волоссячко на руках -це прямо огидно
к.Буланова• 20 июля 2023
у меня тоже светлые и тонкие волосы, я их удаляю воском, примерно раз в 2-3 месяца
Жена_КотораяСтена• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
В мене трішки більше, на загорілосу тілі мене не напрягає. Мені 40
На ногах 20 років видаляю епілятором кожні 5 днів. Мало їх, не товсті, не чорні, але ноги лише лисі в мене завжди
из желе я• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
Звичайно жестяк, ще й виблискує на сонці
Кремом для депіляції 5 хв і гладенька рука, нащо тої рослинності
Червона ікорка• 20 июля 2023
Ответ дляМавка
я щось прозріваю з відповідей😳
тобто оце вже жестяк?
Це песець. Не уявляю свої голі руки. В мене таке саме волосся.
Червона ікорка• 20 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
давно удалила лазером , были густые и черные - минус 1 комплекс )
В цьому випадку згодна
Точу ляси• 20 июля 2023
Ответ дляиз желе я
Можна питання про крем для депіляції - не буде потім темніше чи жорсткіше? Тобто крем таки краще, ніж бритва? І чи справді потім не бажано на сонце?
Вперше купила крем і планую саме для рук, запросили на одну подію. Віск не можу, низький больовий поріг.