Как вам новость ?
❗️В "Укроборонпромі" визнали, що серійного виробництва дронів немає — Defense Express
Менеджер проєктів "Укроборонпром" Олег Болдирєв (відомий як Мартін Брест) заявив, що держпідприємства зі складу концерну не отримали жодного замовлення від Міністерства оборони України на виробництво ударних БпЛА. Тобто ні про яке серійне виробництво дронів на підприємствах цієї організації не йдеться. Саме такий допис він залишив у коментарях до поста у Facebook українського журналіста Олександра Суркова.
На фото - листування журналіста Суркова і менеджера "Укроборонпром".
Украина Online | Подписаться
KateFrosty• 20 июля 2023
Це жахливо( якісь дивні у нас урядовці - музей треба, серіали треба, щит Батьківщині мати треба, а озброєння не треба(
Екатерина27• 20 июля 2023
Ну какое серийное производство дронов, если еще не все бабки на серийное производство сериалов на потратили
Екатерина27• 20 июля 2023
Ответ дляAllemagne
Вы себе воюйте камнями и палками, а мы, пожалуй, ещё что-нибудь украдём. ©Влада.
Та не, все не так. На не палки можно ж с лохов собрать.
Екатерина27• 20 июля 2023
Ответ дляSara-a
Так притула собирал и опять собирает , только где они
Последний сбор Притулы это вообще Эверест цинизма… глава ГУР просит народ сброситься на оружие для ГУР….
Ответ дляЕкатерина27
А ещё постоянно просят на президентскую бригаду донатить .
Пока можновладці себе виллы в ЕС покупают и Бентли .
И ещё стыдят народ - мол мало донатите
Ответ дляЕкатерина27
Ну а чего, лохи украинцы и налоги заплатят, и коммуналку да еще и на дроны, и на БпЛА, и на автомобили, и на много чего еще скинутся. Зачем государству напрягаться? У них есть широкие карманы, семьи зарубежом, которые кормить и развлекать нужно
Екатерина27• 20 июля 2023
Ответ дляJave
Ну так українці ж актора обрали в 2019, він переключився на те де хоть щось тямить
Ага, самое время
Ответ дляnnnnika
Люди нищие , многие без работы , с чего им донатить (
Ответ дляAllemagne
Выжимают соки из людского горя. Некоторые от себя отрывают, чтоб внести вклад в победу, а тут тырят так, что пшонка отдыхает со своим золотым унитазом. У нас ничего не меняется.
Не знаю , но как можно выиграть войну барабанами , когда у противника тысячи дронов и сотни ракет .
Не знаю правда или нет , но вот такая новость появилась .
И это же лето , что будет осенью / зимой , когда рашисты опять начнут лупить по энергетике, страшно и представить .
‼️‼️‼️‼️‼️СВІТЛА НЕ БУДЕ
⚠️Від 21 липня по всій Україні в наслідок обстрілів російськими терористами по об’єктах критичної інфраструктури, відбудеться вимиканння світла у містах та областях.
🔴Для тих хто ще не отримав графік який вступає в дію від завтра, оберіть своє місто або регіон та ознайомтесь з ним
‼️Переглянути графік у своєму регіоні👇
• Київ —
• Харків —
• Львів —
• Вінниця —
• Дніпро —
• Запоріжжя —
• Івано-Франківськ —
• Рівне —
• Хмельницький —
• Одеса —
• Чернігів —
• Луцьк —
• Тернопіль —
• Чернівці —
• Ужгород —
• Житомир —
• Кривий Ріг —
• Миколаїв —
• Херсон —
• Черкаси —
• Кременчук —
• Полтава —
• Суми —
• Кропивницький —
⚠️ Обов´язково ознайомтеся з графіком та підготуйтесь до відключення!
‼️‼️‼️‼️‼️СВІТЛА НЕ БУДЕ
‼️Переглянути графік у своєму регіоні👇
• Київ —
• Харків —
• Львів —
• Вінниця —
• Дніпро —
• Запоріжжя —
• Івано-Франківськ —
• Рівне —
• Хмельницький —
• Одеса —
• Чернігів —
• Луцьк —
• Тернопіль —
• Чернівці —
• Ужгород —
• Житомир —
• Кривий Ріг —
• Миколаїв —
• Херсон —
• Черкаси —
• Кременчук —
• Полтава —
• Суми —
• Кропивницький —
Ответ дляSara-a
‼️‼️‼️‼️‼️СВІТЛА НЕ БУДЕ
‼️Переглянути графік у своєму регіоні👇
• Київ —
• Харків —
• Львів —
• Вінниця —
• Дніпро —
• Запоріжжя —
• Івано-Франківськ —
• Рівне —
• Хмельницький —
• Одеса —
• Чернігів —
• Луцьк —
• Тернопіль —
• Чернівці —
• Ужгород —
• Житомир —
• Кривий Ріг —
• Миколаїв —
• Херсон —
• Черкаси —
• Кременчук —
• Полтава —
• Суми —
• Кропивницький —
‼️‼️‼️‼️‼️СВІТЛА НЕ БУДЕ
‼️Переглянути графік у своєму регіоні👇
• Київ —
• Харків —
• Львів —
• Вінниця —
• Дніпро —
• Запоріжжя —
• Івано-Франківськ —
• Рівне —
• Хмельницький —
• Одеса —
• Чернігів —
• Луцьк —
• Тернопіль —
• Чернівці —
• Ужгород —
• Житомир —
• Кривий Ріг —
• Миколаїв —
• Херсон —
• Черкаси —
• Кременчук —
• Полтава —
• Суми —
• Кропивницький —
Похоже на вброс