Гжегож Бженчишчикевич• 20 июля 2023

Кто покупал пакетные туры на море, во сколько вам это обошлось?

Я себе думала, что рассчитывать нужно на то, что дороже из-за курса (с 30 на 40).
Но моя турагент мне говорит, что Испания с завтраками простенькая с вылетом из Польши от 80 на меня +2детей.
Раньше такое стоило +/-45. Это ведь не только рост курса, если теперь 80...
Дешевле говорит что Турция и то не намного. Меня Турция смущает, быть в меньшинстве среди русни не хочется...
Лизочек• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так, до речі.
Одного разу змушена була полетіти в новий гарний готель з дорогим алкоголем. Для себе зробила висновок, що це Отель для тих, хто хоче якісно бухати в стильному місці)

А я не пью) і мені той Отель взагалі не зайшов. Далеко від цивілізації, море таке собі, території майже нема, а ціна за шо??
Так за пожрать и побухать )
Я тоже видела высокие цены на отели, где в море толком не зайти, но вот рестораны там... И мальчики с опахалами коктейли носят )

Такой вид отдыха тоже имеет место быть, кому-то нравится.
А мне с ребенком нужны море, бассейны и желательно аквапарк.

Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ні, просто цікаво купатися в 21 градусі, коли можна в 28, ну подивилися, екскурсії , а так навіщо їхати через пень колоду, щоб в золодній воді покупатися. Он в радіусі 10 км купа холоднючих озер
А з чого ви вирішили, що мені потрібно купатися в +28?
Тому що вам так подобається?
Так до чого мої фінанси та побажання щодо температури води до вас?)

Якщо я пишу, що купалася в Атлантичному океані в +18 та не сприймаю спеку в квітневому Єгипті, то можна ж вже здогадатися, що я люблю прохолоду?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
У нас так було на Кіпрі і це в кінці вересня, острів класний, весь об´їздили, але така задуха, купальники по 3 доби сохли, і якось із-за цього не хочеться повторювати туди поїздку, хоча водичеа там класна - така комфортна.
Ми були на початку жовтня, їхали від Пафосу до Ларнакі і це була найоптимальніша погода.
Але зараз мені знов напишуть, що в мене проблеми з грошима, тому я й була не в сезон))
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Аааа, тоді нехай там моржі плавають.
Ну, тепер буду говорити всім , що я морж
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Так за пожрать и побухать )

Мне тоже такое надо)
После того отеля сменила турагента) она меня все пыталась засунуть в новое и красивое)
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Тому що вам так подобається?

Скандинавка, Вам і на Балтійському морі був би Кайф.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Думаю, що так, але не була)

Муркамурковна• 20 июля 2023
Ответ дляtourdream
Вау, Ріксос Шарм за 12 тис грн та ще й на 2 тижні, за 2+1, фантастична у Вас вдача )))
слухайте, я ще тоді... коли про це писала, в тому21 році)) прям спамила фото і покузавала всі тревел доки))) тоді точно такі ж були охи і ахи.. але так....таке було
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Мжливо в жовтні ще оксамитивий сезон, якщо в кінці вересня пекло було, то можливо,,якраз в жовтні було супер. Але як розповідали мені місцеві, що в таке міжсезонья - це лотарея, як повезе з погодою.
Мядуза аля моргонер• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Думаю, що так, але не була)
До Польщі близько😂.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так це правда, ви дійсно морж. З моїх родичів знайомих ніхто не буде купатися в такій воді. У Вас вся сім´я така моржаста?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну все одно в жовтні дешевше, ніж в серпні.
Це ж ваша теорія, що я їду тільки туди, де дешево
автор Гжегож Бженчишчикевич • 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
По 400 с человека на 7 дней можно найти, но отели
Где смотреть? Это Турция?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Виходить, вся сімʼя моржаста
Ми всі купаємось, доньці взагалі пофігу де і коли, з води не витягнеш)
Муркамурковна• 20 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А що ще бачили, крім Червоного моря?
я вам м написала цілу здорову відповідь, але в нас почалась гроза Житомирська траса.... і світло вирубили
в общем
в кратце
дуже дуже багато де
але найкраще , що з нами сталось це Мексика -Карибське море і Мексика-Тихий Океан
ні які Мальдіви, Сейшели і т.д. ні
хоча я така, що палатка на Дніпрі і я щаслива..мені просто треба розуміти формат відпочинку
Ответ дляМати тріля
Мені Іспанію порахували 85 тис на 11 ночей зі сніданками. Плюнула і поїхала без туру
Я бы так сделала, но одному дитю 2 года всего, не знаю...
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Виходить, вся сімʼя моржаста
Ну діти і в мене в холодній купаються, зуби цокають, а їх не витягнеш, не в мене пішли.
tourdream• 20 июля 2023
Ответ дляМуркамурковна
Це шо у Вас якийсь зовсім відмовний тур був ? Хтось же різницю з реальною вартістю за той тур заплатив.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Родичка зараз в Іспанії - меншій 2,5 роки, до Польші автобусом, а звідти літаком до Аліканте, а там ще 2 години автобус, або таксі година. Вона просто давно квитки купила на літак дешево.

Лизочек• 20 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Где смотреть? Это Турция?
Египет, Хургада, вылет из Бухареста
Муркамурковна• 20 июля 2023
Ответ дляtourdream
я ж пишу, що сусіди були за 8 000 грн у 3...
я не знаю))) мені подзвонила моя агент і каже.. є ось так..каже виліт завтра в 1.40 ... але ж справки....справки привезли вже майже.... тіпало..)2 тижні розові фламінго )
а вообще))) в мене таке було часто))) я фортова) і могла собі дозволити в будь-який день зхібратись і гоу
а якщо подорожувала сама по собі..то ви ж знаєте, що таке мілі?) по відрядженням наганяєш, а потім рік катаєшся безкоштовно
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну бачте, комусь пофіг яка температура води)
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
А я вот чуть не лоханулась с туром.

Автобусный тур с Черновцов до Болгарии.Отдых на море 9 дней.Пишут,что жильё включено в стоимость тура (тур 3550 грн ) . Ну и хотела детей свозить.

Хорошо,что здесь девочки объяснили,что отель нужно искать отдельно и в стоимость он не входит.
Да,вот такой я дундук.Никогда нигде не была.

Ну думаю,ладно... Хоть сама поеду.Но как глянула стоимость отелей! Дешёвые - далеко от моря и с плохими отзывами , остальные дорогие,без еды толком,пишут,что с видом на море,а по факту нет.

А это главные факторы: вид и близость моря.У меня с ногами проблема,не могу много ходить.Да и не отдых это.

В общем,буду как всегда сидеть дома.

ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
Лизочек• 20 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
А я вот чуть не лоханулась с туром.

В общем,буду как всегда сидеть дома.

ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
А какое тогда жилье у них включено в стоимость тура?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
А я вот чуть не лоханулась с туром.

В общем,буду как всегда сидеть дома.

ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
В Болгарии можно снять квартиру относительно недорого, дешевле всего в менее тусовочных городках
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Мне так и не ответили.
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Где можно искать? Мне никакие тусовки не нужны.Только море:смотреть,дышать,спать и плавать.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Посмотрите на букинге Поморие, это небольшой городок между Бургасом и Солнечным Берегом и туда обычно заезжают автобусы из Украины.
Этот городок расположен на полуострове, поэтому где не поселись, везде недалеко к морю. Правда, не везде рядом пляж, но море везде)
Мастер Пис• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Недавно вернулись из Испании, летели самостоятельно, 2 чел 12 дней около 3000 евро. Отдых относительно скромный, не шиковали
А тут все утверждают, что пакетом дороже, чем самому лететь.
Мастер Пис• 20 июля 2023
Ответ дляValeriia123
63 тис дорослий+дитина, Болгарія, 10 ночей. Автобусом
Фигасе столько за Болгарию