Гжегож Бженчишчикевич• 20 июля 2023
Кто покупал пакетные туры на море, во сколько вам это обошлось?
Я себе думала, что рассчитывать нужно на то, что дороже из-за курса (с 30 на 40).
Но моя турагент мне говорит, что Испания с завтраками простенькая с вылетом из Польши от 80 на меня +2детей.
Раньше такое стоило +/-45. Это ведь не только рост курса, если теперь 80...
Дешевле говорит что Турция и то не намного. Меня Турция смущает, быть в меньшинстве среди русни не хочется...
Ответ дляПиши-пропало
Так, до речі.
Одного разу змушена була полетіти в новий гарний готель з дорогим алкоголем. Для себе зробила висновок, що це Отель для тих, хто хоче якісно бухати в стильному місці)
А я не пью) і мені той Отель взагалі не зайшов. Далеко від цивілізації, море таке собі, території майже нема, а ціна за шо??
Так за пожрать и побухать )
Я тоже видела высокие цены на отели, где в море толком не зайти, но вот рестораны там... И мальчики с опахалами коктейли носят )
Такой вид отдыха тоже имеет место быть, кому-то нравится.
А мне с ребенком нужны море, бассейны и желательно аквапарк.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ні, просто цікаво купатися в 21 градусі, коли можна в 28, ну подивилися, екскурсії , а так навіщо їхати через пень колоду, щоб в золодній воді покупатися. Он в радіусі 10 км купа холоднючих озер
А з чого ви вирішили, що мені потрібно купатися в +28?
Тому що вам так подобається?
Так до чого мої фінанси та побажання щодо температури води до вас?)
Якщо я пишу, що купалася в Атлантичному океані в +18 та не сприймаю спеку в квітневому Єгипті, то можна ж вже здогадатися, що я люблю прохолоду?
Тому що вам так подобається?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
У нас так було на Кіпрі і це в кінці вересня, острів класний, весь об´їздили, але така задуха, купальники по 3 доби сохли, і якось із-за цього не хочеться повторювати туди поїздку, хоча водичеа там класна - така комфортна.
Ми були на початку жовтня, їхали від Пафосу до Ларнакі і це була найоптимальніша погода.
Але зараз мені знов напишуть, що в мене проблеми з грошима, тому я й була не в сезон))
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Аааа, тоді нехай там моржі плавають.
Ну, тепер буду говорити всім , що я морж
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Так за пожрать и побухать )
Мне тоже такое надо)
После того отеля сменила турагента) она меня все пыталась засунуть в новое и красивое)
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Тому що вам так подобається?
Скандинавка, Вам і на Балтійському морі був би Кайф.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Думаю, що так, але не була)
Муркамурковна• 20 июля 2023
Ответ дляtourdream
Вау, Ріксос Шарм за 12 тис грн та ще й на 2 тижні, за 2+1, фантастична у Вас вдача )))
слухайте, я ще тоді... коли про це писала, в тому21 році)) прям спамила фото і покузавала всі тревел доки))) тоді точно такі ж були охи і ахи.. але так....таке було
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Мжливо в жовтні ще оксамитивий сезон, якщо в кінці вересня пекло було, то можливо,,якраз в жовтні було супер. Але як розповідали мені місцеві, що в таке міжсезонья - це лотарея, як повезе з погодою.
Мядуза аля моргонер• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Думаю, що так, але не була)
До Польщі близько😂.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так це правда, ви дійсно морж. З моїх родичів знайомих ніхто не буде купатися в такій воді. У Вас вся сім´я така моржаста?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну все одно в жовтні дешевше, ніж в серпні.
Це ж ваша теорія, що я їду тільки туди, де дешево
Гжегож Бженчишчикевич
• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
По 400 с человека на 7 дней можно найти, но отели
Где смотреть? Это Турция?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Виходить, вся сімʼя моржаста
Ми всі купаємось, доньці взагалі пофігу де і коли, з води не витягнеш)
Муркамурковна• 20 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
А що ще бачили, крім Червоного моря?
я вам м написала цілу здорову відповідь, але в нас почалась гроза Житомирська траса.... і світло вирубили
в общем
в кратце
дуже дуже багато де
але найкраще , що з нами сталось це Мексика -Карибське море і Мексика-Тихий Океан
ні які Мальдіви, Сейшели і т.д. ні
хоча я така, що палатка на Дніпрі і я щаслива..мені просто треба розуміти формат відпочинку
в общем
в кратце
дуже дуже багато де
ні які Мальдіви, Сейшели і т.д. ні
Гжегож Бженчишчикевич
• 20 июля 2023
Ответ дляМати тріля
Мені Іспанію порахували 85 тис на 11 ночей зі сніданками. Плюнула і поїхала без туру
Я бы так сделала, но одному дитю 2 года всего, не знаю...
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Виходить, вся сімʼя моржаста
Ну діти і в мене в холодній купаються, зуби цокають, а їх не витягнеш, не в мене пішли.
Ответ дляМуркамурковна
Це шо у Вас якийсь зовсім відмовний тур був ? Хтось же різницю з реальною вартістю за той тур заплатив.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Родичка зараз в Іспанії - меншій 2,5 роки, до Польші автобусом, а звідти літаком до Аліканте, а там ще 2 години автобус, або таксі година. Вона просто давно квитки купила на літак дешево.
Муркамурковна• 20 июля 2023
Ответ дляtourdream
я ж пишу, що сусіди були за 8 000 грн у 3...
я не знаю))) мені подзвонила моя агент і каже.. є ось так..каже виліт завтра в 1.40 ... але ж справки....справки привезли вже майже.... тіпало..)2 тижні розові фламінго )
а вообще))) в мене таке було часто))) я фортова) і могла собі дозволити в будь-який день зхібратись і гоу
а якщо подорожувала сама по собі..то ви ж знаєте, що таке мілі?) по відрядженням наганяєш, а потім рік катаєшся безкоштовно
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Ну бачте, комусь пофіг яка температура води)
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
А я вот чуть не лоханулась с туром.
Автобусный тур с Черновцов до Болгарии.Отдых на море 9 дней.Пишут,что жильё включено в стоимость тура (тур 3550 грн
) . Ну и хотела детей свозить.
Хорошо,что здесь девочки объяснили,что отель нужно искать отдельно и в стоимость он не входит.
Да,вот такой я дундук.Никогда нигде не была.
Ну думаю,ладно... Хоть сама поеду.Но как глянула стоимость отелей!
Дешёвые - далеко от моря и с плохими отзывами , остальные дорогие,без еды толком,пишут,что с видом на море,а по факту нет.
А это главные факторы: вид и близость моря.У меня с ногами проблема,не могу много ходить.Да и не отдых это.
В общем,буду как всегда сидеть дома.
ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
) . Ну и хотела детей свозить. Хорошо,что здесь девочки объяснили,что отель нужно искать отдельно и в стоимость он не входит.
Дешёвые - далеко от моря и с плохими отзывами , остальные дорогие,без еды толком,пишут,что с видом на море,а по факту нет. А это главные факторы: вид и близость моря.У меня с ногами проблема,не могу много ходить.Да и не отдых это.
В общем,буду как всегда сидеть дома.
ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
Ответ дляТрамвайGirl
А я вот чуть не лоханулась с туром.
) . Ну и хотела детей свозить.
В общем,буду как всегда сидеть дома.
ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
В общем,буду как всегда сидеть дома.
ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
А какое тогда жилье у них включено в стоимость тура?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
А я вот чуть не лоханулась с туром.
) . Ну и хотела детей свозить.
В общем,буду как всегда сидеть дома.
ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
В общем,буду как всегда сидеть дома.
ПЫ СЫ : бюджет был очень минимальный.
В Болгарии можно снять квартиру относительно недорого, дешевле всего в менее тусовочных городках
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Мне так и не ответили.
ТрамвайGirl• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Где можно искать? Мне никакие тусовки не нужны.Только море:смотреть,дышать,спать и плавать.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Посмотрите на букинге Поморие, это небольшой городок между Бургасом и Солнечным Берегом и туда обычно заезжают автобусы из Украины.
Этот городок расположен на полуострове, поэтому где не поселись, везде недалеко к морю. Правда, не везде рядом пляж, но море везде)
Мастер Пис• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Недавно вернулись из Испании, летели самостоятельно, 2 чел 12 дней около 3000 евро. Отдых относительно скромный, не шиковали
А тут все утверждают, что пакетом дороже, чем самому лететь.
Мастер Пис• 20 июля 2023
Ответ дляValeriia123
63 тис дорослий+дитина, Болгарія, 10 ночей. Автобусом
Фигасе столько за Болгарию