Гжегож Бженчишчикевич• 20 июля 2023
Кто покупал пакетные туры на море, во сколько вам это обошлось?
Я себе думала, что рассчитывать нужно на то, что дороже из-за курса (с 30 на 40).
Но моя турагент мне говорит, что Испания с завтраками простенькая с вылетом из Польши от 80 на меня +2детей.
Раньше такое стоило +/-45. Это ведь не только рост курса, если теперь 80...
Дешевле говорит что Турция и то не намного. Меня Турция смущает, быть в меньшинстве среди русни не хочется...
Ответ дляМуркамурковна
ми в 21 році в январі за 12 000 грн були в Шармі в Ріксосі..я тут писала) 14 днів 2 дорослих 1 дитина...)
це дешевше було ніж в Києві)
тому ну таке ваше зауваження)))теж январь, як раз прилетіли на Свят вечір)
це дешевше було ніж в Києві)
Вау, Ріксос Шарм за 12 тис грн та ще й на 2 тижні, за 2+1, фантастична у Вас вдача )))
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Да. Я люблю жару. Вот в прошлом месяце там было 43 стабильно. Сухая, отличная, жара. Не тот что в Киеве при 30 помираешь мокрый
Суха жара чудово переноситься, не відчувається, а от волога - то жесть.
Мядуза аля моргонер• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
А для меня нет кайфа в жаре. Мы когда были в конце апреля, перебежками ходили по территории отеля, от Басика к басику, и в 10 уже уходили в номер, потому что на шезлонге уже лежать не можешь, даже в тени. Еще бассейны сильно теплые. А море кстати, не такое теплое, как я думала. Лично мне по восприятию +- как в январе
Поэтому все и разные. Вот прошлое всё лето были в Черногории. Там влажно и очень. Хотя прохладнее Египта воздух, а дышать нечем
Сільський ансамбль• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Кошмар, холоднюча. В такій пальці ніг боляче мочити. Як иам плавати, як щайти в таку воду. Це так мучити себе, бо дешево, чи не краще підзбирати і полетіти в нормальні місяці. Сенс оетіти до моря і лише дивитися на нього. Я якось і в квітні лише раз купалася за 10 днів. Це як повезе.
Від +18 купаюсь.
Діти також.
Мені таких мерзляків шкода. Вітерець повіє і апчхи.
Діти також.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Якщо просто поїзати погуляти, то супер, а не розглядати як морський відпочинок. Але щоб на Жгипет витрачати кошти, то є цікавіші напрями
Так на здоров’я вам)
Ми в єгипетському морі кожного січня. А в інші цікаві напрями їздимо в інші пори року) От нещодавно з Іспанії повернулися. До речі, були не в самому теплому регіоні, вода була +21)
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А мені вас, що нема з чим порівняти.
От за що люблю порадниць-все бачать на відстані)))
Лагшмивара• 20 июля 2023
Ответ дляtourdream
Це щось нереальне) 400дол за 14 днів на 3...
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Ааа))
Ну тоді я морж))
Купалася ще в Атлантичному океані +18)
Зараз пів теми порадниць будуть в обморок падати)))
Ну тоді я морж))
Купалася ще в Атлантичному океані +18)
Мене б тільки силоміць в таку воду могли б заштовхати, як і в 22, 23 і т.д.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Мне шарм больше нравится
А мені хургада, а найбільше - Таба.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну, для меня дышать нечем это в Турции в июле.
Поэтому мне сложно понять, почему эта Турция еще и за бешеные деньги, такая популярная
Мядуза аля моргонер• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Незнаю. Турция не была. Пока ту сторону и не смотрю
Ответ дляПиши-пропало
Могу предположить, что более короткий перелет, ну и сервис получше, чем египетский ) Более интересная страна в плане экскурсий.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Від +18 купаюсь.
Діти також.
Ні, лише вду холоднючу не переношу, і кол виходиш з води повинно бути так тепло і невітряно, щоб рушник не потрібен був.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Таки права.
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так на здоров’я вам)
Де найдешевше було, непопулярний напрямок?
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Дуже складно це пояснити. Я не знаю від чого це залежить-чи від консистенції води, чи від того, що ти там завжди пливеш, особливо, якщо з понтону, але вода там відчувається дуже теплою, я не знаю з чим це повʼязано. Єдине, якщо на вулиці вітер, то трохи некомфортно в неї заходити і виходити, а коли ти в морі, то дуже комфортно
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Все вірно, але мало хто на них їздить, тюленять в ресторанах.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Ну все пункты можно оспорить, но в целом, имеют право быть)
Но цены заоблачные в тех отелях, где нормальный сервис+дышать нечем (кроме Мармариса), вещи не сохнут. Мы как-то брали племянника, 12 лет, он вышел с самолета и начал дышать как будто у него астма. Потом привык, конечно, но в целом не понимаю такого отдыха, даже вечером на улице душно.
А так, я не привередливая) мне египетский сервис тоже вполне себе ок)
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Може і так, але щоб пливти, в неї потрібно якось потрапити. Там немає послуги викилання туристів у море з гелікоптера. Я колись жодного разу не купалася, хоча чесно було багато спроб зайти в ту воду.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
А у вас крім грошей, є ще якісь аргументи чому люди на відпочинок літають?
Гроші хвороблива тема, чи що?)
Допомога потрібна?)
Гроші хвороблива тема, чи що?)
Допомога потрібна?)
Ответ дляПиши-пропало
Мы были под Мармарисом в конце мая, нормально было. Но больше в Турции я не была
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
У нас так було на Кіпрі і це в кінці вересня, острів класний, весь об´їздили, але така задуха, купальники по 3 доби сохли, і якось із-за цього не хочеться повторювати туди поїздку, хоча водичеа там класна - така комфортна.
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Так, до речі.
Одного разу змушена була полетіти в новий гарний готель з дорогим алкоголем. Для себе зробила висновок, що це Отель для тих, хто хоче якісно бухати в стильному місці)
А я не пью) і мені той Отель взагалі не зайшов. Далеко від цивілізації, море таке собі, території майже нема, а ціна за шо??
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляТрейдер кріпти
Так) зайти найтяжче)
Але там є понтони) стрибнув-і ти вже в морі)
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Гроші хвороблива тема, чи що?)
Допомога потрібна?)
Гроші хвороблива тема, чи що?)
Допомога потрібна?)
Ні, просто цікаво купатися в 21 градусі, коли можна в 28, ну подивилися, екскурсії , а так навіщо їхати через пень колоду, щоб в золодній воді покупатися. Он в радіусі 10 км купа холоднючих озер
Пиши-пропало• 20 июля 2023
Ответ дляЛизочек
Да, я написала, что кроме региона Мармариса.
Хотя, в конце мая может везде не плохо. А вот конец июля…
Трейдер кріпти• 20 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Так) зайти найтяжче)
Аааа, тоді нехай там моржі плавають.