Василина Семеніч• 20 июля 2023
Підкажіть назву фільму
Фільм про жіночий монастир під час другої світової війни . Російські солдати зґвалтували монашок і вони почали народжувати . Забула назву
Василина Семеніч
• 20 июля 2023
Ответ дляКупи слона
Русский мир?
Ні , якось не так. Головний персонаж жінка-лікар
Твоя космішна• 20 июля 2023
якшо це рашистське кіно, то в кінці 100% монашки їх простили і разом з байстрюками ходили на могилки ’татусів’, а внуки потім їх на палках носили дєдиваєвалі)
ой там люблять таку дічь знімати.
Василина Семеніч
• 20 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
ой там люблять таку дічь знімати.
Ні , зарубіжний фільм . Дуже цікавий , до речі . Аби що писати ото
Твоя космішна• 20 июля 2023
Ответ дляВасилина Семеніч
чим ви незадоволені, я підтягую людей в вашу тему)
Экспертиза• 20 июля 2023
Ответ дляТвоя космішна
ой там люблять таку дічь знімати.
Якщо рашистські сценаристи читають наш форум, скоро серіал з таким сюжетом вийде на їхні екрани.