Просто болталка• 21 июля 2023
Сходница, кто там сейчас?
Как с погодой? Как вода? Как отдыхается?
ГЛЮкоза• 21 июля 2023
Ответ дляпицунда
вам знакомо словосочетание - центральная канализация... так вот в сходнице такого нет
Мені знайоме)) Східниця селище міського типу і ніхто не гарантував, що вона там передбачена. А от в великих містах, це проблема.
’Не обов’язково бути одеситом, щоб знати, що одна з головних комунальних проблем приморського міста – це викиди каналізаційних вод, які наразі просто нікуди подіти, тож спускають їх прямо у море.’
ГЛЮкоза• 21 июля 2023
Ответ дляпицунда
І Куяльник туди ж.
Нині ж каналізаційні води, після очищення на СБО «Північна», викидають прямо в море – лише за 150 метрів від міського пляжу «Лузанівка». Скидати їх до Хаджибейського лиману вже немає можливості – прорив дамби загрожує підтопленням Пересипу. Водночас поруч із місцем скидання стоків розташований забір води до іншого лиману – Куяльницького.
ГЛЮкоза• 21 июля 2023
Ответ дляпицунда
У Черкасах Дніпро перетворився на суцільне болото
З каналізації в річку вже півтора року тече смердюча субстанція зі шматками продуктів та жиром. Колись улюблена зона відпочинку містян перетворилася на місце екологічної катастрофи.
Де в Черкасах очисні?
Ответ дляГЛЮкоза
Де в Черкасах очисні?
очистные где - на азоте они. я не знаю когда вы были на днепре последний раз но сейчас все пляжи открыты я вот в субботу была на бочке чистая вода на мытницком тоже самое
ГЛЮкоза• 21 июля 2023
Ответ дляпицунда
По всій країні зливають в річки, навіть у великих містах де є очисні споруди.
ви коли останній раз були в Східниці?
ГЛЮкоза• 21 июля 2023
Ответ дляпицунда
два года назад
Так бачили, що це селище , а в яких селищах передбачено каналізацію?
І ще, якщо б відпочиваючим заважав сморід, вони б не приїжджали в Східницю, а так всім все підходить і номери по 5 тисяч знімають.
Мені, наприклад в Одесі море брудне - я туди не їздила і де їх каналізація лиється не цікавилась.