Домашня Зюзя• 21 июля 2023
4е кесарево, на какой недели родили???
Во сколько недель вам сделали плановое 4е кесарево????
Престидижитатор• 21 июля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Удалено администрацией...
Муркошечка• 21 июля 2023
Доречі дуже цікава теме. Думала про це останній тиждень. Знайома арабка має 5 кесарево. І хоче ще дитину. Її 40 років.
Інші дівчата арабки також народжують кесарево дуже рідко природні роди. І вони не бояться вагітніти і в них також є лікарі.
А чому в нас тоді страхи?
Чи наші тіла інші.
ПС ці всі знайомі дуже багаті не беззубі страшні бабки. Як думають про багатодітних
А чому в нас тоді страхи?
Чи наші тіла інші.
Я не чарівниця вам• 21 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
А чому в нас тоді страхи?
Чи наші тіла інші.
А чому в нас тоді страхи?
Чи наші тіла інші.
Потому что там женщина на последнем месте, не эта родит, значит другая. Ценность женщины отсутствует.
Я не чарівниця вам• 21 июля 2023
Автор, а что плохого в вопросе о том, почему женщины себя так не любят?
Голова колгоспу• 21 июля 2023
4 детей сейчас огромная редкость, а чтоб еще и все кесарево... Наверное в Украине таких женщин на пальцах пересчитать можно и вряд ли они на форуме сидят)) Это я к тому, что ответ по сути вопроса дадут здесь вряд ли.
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Потому что вопрос не для обсуждения женщины! И наверное если беременность есть, значит она желанная!!!
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Третє в 39, думаю, 4 не сильно б відрізнялось
Спасибо большое)
Муркошечка• 21 июля 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ви не праві. Це помилкова думка. Там жінка велика в ціні. Якщо вона залишить з дітьми хто буде їх бавити? Те що ви написала це в узбеків і казахів і ці країни біля них. Араби інші.
Я живу в Америці і роблю висновок про багато людей.
Дивні речі. Білі жінки народжують мало і важко виховати їм дітей. Інші яких я бачу усміхнені щасливі і ніби в них немає цих 5 дітей хочуть ще одне. І її матка як кавун порізана.
Американки які народили в 38 і 40 по одні дитині по 15 років не можуть зіїти з антидепресантів.
З допомогою родичів з високими зарплатами. В чому тоді секрет? Ніби всі ми одинакові жінки
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
три кесаверо. после перевязывают трубы. это обычно в Украине
З кесарево, и у меня не перевязаны трубы) Украина)))
Муркошечка• 21 июля 2023
Автор роскажіть мені яка різниця у вас між дітьми? Чи ви не змучуєтеся? Як стосунки між дітьми? Чи ви працюєте ск вам?
Як ви доглядаєте за собою? Стоматолог вітамінні комплекси?
Люблю кетчуп• 21 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Ну, я б не була така впевнена...
Колись на мамському форумі жінка з Москви писала. 4 КР - все вчасно і норм. 5-е вночі почалася кровотеча, здається шов поповз. Строк був тижнів 26-27. Довго оговтувалися вони з дитиною(((
Все індивідуально...
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Старшему 12 младшей 2, ресниц и ногти делаю,чистку лица...зубы все на месте, 2 образования,свой магазин,2 машины, свой дом,дети дружные
Паспортний стіл• 21 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Что за бред
Как можно насильно перевязать трубы
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Что за бред
Как можно насильно перевязать трубы
После 3го спрашивают, а вот после 4 100% перевязка
Муркошечка• 21 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Автор ви ж писали про четверте кесарево. Чи це не у вас?
В мене також старший син 11.10 середній 2.7 молодший 4 місяці.
Теж все на місці просто
На даний час я думаю ставити спіраль.
Теж все на місці просто
На даний час я думаю ставити спіраль.
Паспортний стіл• 21 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Нельзя без вашего согласия что то сотворить с телом
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Теж все на місці просто
На даний час я думаю ставити спіраль.
Теж все на місці просто
На даний час я думаю ставити спіраль.
У меня 4 детей,но 3 кесарево, сейчас будет 4 кесарево
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
В любом случае подписывается согласие, но после 4 врятли кто то не перевяжет
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Теж все на місці просто
На даний час я думаю ставити спіраль.
Теж все на місці просто
На даний час я думаю ставити спіраль.
Спираль не хочу...буду перевязывать трубы
Муркошечка• 21 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Ви просто не перевантажуйтеся щоб удачно доносити. Щоб шви не розіїшлися у вас який місяць?
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Муркошечка• 21 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
До 7 місяця прямо трясіться над собою. Дітей на руки не беріть. По більше лежіть. Не стресуйте і доносите. Що лікар говорить який стан швів?
Домашня Зюзя
• 21 июля 2023
Ответ дляМуркошечка
Говорит все нормально, будут кесарить планово в 37...переживания есть конечно....
Муркошечка• 21 июля 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
В мене знайома 5 кесарево. 19 14 11 8 6
І все в неї чудово скаче як молода дівчина.
А є подруги які в 25 одну дитину народили і розсипаються. Бояться про другу думати.
Все залежить від вашої внутрішньої сили
ОдинРазНадетое• 21 июля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Тнж таке чула років 15 тому.
Цікаво як зараз
Пенек Возмездия• 21 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
никто не делает насильно. но будут рекоментовать прервать. с риском не выносить беременность. вы спросите женщин, скольких врачей они пытались уломать сопровождать беременность после 3х кесарево. это сумасшедшая ответственность