Тішуся неперетішуся• 21 июля 2023

Чому моя лікарка впевнена, що треба прибрати з раціону всю рослину олію і їсти

тільки сало і масло вершкове? Я трошки в здивована, але хочу почути ваш досвід
Кузякин• 23 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Наслаждайтесь маргаринчиком, я ж не против)
Вы показываете свою глупость и необразованность.
Я ж не против)
Кузякин• 23 июля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
Когда то давно давно Харьковский институт Ешко штамповал специалистов экономистов и бухгалтеров))) Для получени диплома и работы нутрициологом не требуется медицинское образование. Достаточно строительного диплома.
Какой институт? Это был не институт.
ПробілНеПрацює• 23 июля 2023
Ответ дляКузякин
Какой институт? Это был не институт.
Вот именно. А на дипломе было слово институт. То же самое с якобы американскими институтами которые готовят нутрициологов без ВО. Рашинская афера для привлечения клиентуры. Придумали институт, отчитали инфорацию не подтвержденную исследованиями, на русском, выдали дипломы якобы американские.
Лінива, не каюсь• 24 июля 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
От в мене питання до всіх хто любить оливкове- як його в себе впихнути, коли воно так безбожно смердить і гірчить? А ще особливо впихнути в дітей. Чи є якесь без запаху і смаку?
Берите Грецию - оно вкусное и БЕЗ горчинки . Мое любимое - Minerva , Kalamata, супер !) От души советую . Италия , Испания - идут с приличной горчинкой
Лінива, не каюсь• 25 июля 2023
Ответ дляСусідка знизу
Я це підтверджую! Коли почала вживати більше жирів саме тваринних і жовчогінне- вся пігментація зникла!
Порадьте будь ласка жовчогінне і чи пʼєте ви каву ? Теж маю таку проблему як пігментація(
автор Тішуся неперетішуся • 25 июля 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Не треба гнати ніяку жовч. В нас організм це ціла об´єднана система, а не окремі якісь органи. Каву треба пити, від неї багато користі, починаючи від насолоди від неї і тд.