Тішуся неперетішуся• 21 июля 2023

Чому моя лікарка впевнена, що треба прибрати з раціону всю рослину олію і їсти

тільки сало і масло вершкове? Я трошки в здивована, але хочу почути ваш досвід
автор Тішуся неперетішуся • 22 июля 2023
Ответ дляМамина квіточка
врач из Киева? можно контакт или имя?
Ні, не Київ, на жаль.
Моторошні троянди• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ні, вона навпаки сказала, щоб я завязувала з вітамінами. Каже, що синтетика погано впливає на печінку.
Є натуральні вітаміни, без синтетики.
Тваринні жири дуже корисні, Якоба через холестерин їх демонізували, але дослідження вже давно довели, що це не причина бляшок.
кнопкодав• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це ви давно таке знаєте? От і вона такого плану каже мені
Я підтверджую
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
не сало, а смалец из нутряного жира
Ответ дляПоказушница
Короче, не жарьте ничего ни каком масле, а запекайте, варите. А в салат не просто можно, а нужно. Ещё можно добавлять немного в отваренные гарниры
А вона казала мені, що на сніданок дуже добре підсмажити мало чи бекон та яєць туди. Що найкращий сніданок
Ошеламиссимо• 22 июля 2023
Ответ дляМамина квіточка
от кусочка сала еще ни у кого желудок не испортился, просто людей шатает из стороны в сторону
жарить действительно полезней на топленом или смальце, другой вопрос, что жареного нужно кушать ограничено
Ну я яичницу жарю на сливочном, но только яичницу и только потому что мне так вкусно . В остальном если что жарю , то на растительном , потому Что смалец для меня это фу, даже если новомодное веяние гласит что это полезно . Но, я крайне редко жарю, вся еда у меня запекается в основном или на гриле .Мне так проще
Йцфыяч• 22 июля 2023
Це правильно. Бережіть цього лікаря.
Йцфыяч• 22 июля 2023
Ответ дляПоказушница
А вы её правильно поняли? Речь о масле полностью в любом виде, или таки не есть жареного на растительном масле? Это же разные вещи. В растительном масле много полезного и важного, пока его не пожарить
Ні
Йцфыяч• 22 июля 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
ой, таких горе-докторов полно((
Нi, таких мало
odessitochka_• 22 июля 2023
Ответ дляЛизочек
А как жарить?
на топленом жарьте
Сільський ансамбль• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ні , масла не багато, але жарю на ньому іноді. Ваги зайвої немає
Ну вообще растительные масла провоспалительные, поэтому их лучше и ограничивать.
Ешьте рыбу, авокадо, животные жиры. И главное не есть вместе с жирами углеводы
Йцфыяч• 22 июля 2023
Все семечковые масла -отрава.
Домовенок Кузя• 22 июля 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Ликарка это доморощенный нутрициолог?😆
Експердині зайшли в тему?
odessitochka_• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Навпаки сказала, що можна жарити, але на тваринних жирах.
вот правильно она Вам сказала автор из изучите тему и берегите свое здоровье, рада, что есть еще такие грамотные доктора
MAIRA• 22 июля 2023
В середині 20-го ст. з´явились технології вичавлювання рослинної олії за допомогою потужних пресів зі стальними жорнами, під час чого температура сировини надзвичайно підвищується, що призводить до його прогоркання. Виготовлення рослинних олій – це комплексний хімічний процес з відбілюванням, фарбовуванням, дезодорацією та паровим очищенням (дещо подібне до виведення плям в хімчистці). Кінцевий продукт виглядає надзвичайно привабливо і довго не псується, і ніхто не здогадується, що для подовження термінів зберігання із олії видалені найбільш цінні поживні речовини. Але найгірше, що після такої глибокої промислової обробки рослинні олії стають токсичними.
Підступність токсичності рослинних олій полягає в тому, що ви не зможете відчути це відразу. «Неправильні» жири рослинних олій роками вбудовуються в склад клітинної мембрани, на якій замість блискучої поверхні клітини з´являються потертості та скуйовдженість ворсу. В клітину легко проникають токсини і вільні радикали, які пошкоджують її внутрішні структури.
Оскільки в мембрану вбудовуються молекули-каліки, поверхня судин втрачає еластичність. Еластичність клітинної оболонки – ознака здоров´я клітини. По яким ознакам можна запідозрити, що в організмі з´явились «не еластичні» клітинні мембрани? З´являється сухість та тріщини шкіри, витонченість та ламкість волосся та нігтів. І це тільки зовнішні ознаки. Ми не знаємо, що відбувається всередині. На початковому етапі рак, атеросклероз та інші серйозні проблеми зі здоров´ям непомітні.
Якщо виготовлення рослинних олій відбувається старомоднім способом без нагрівання та хімікатів, в них зберігаються натуральні компоненті, які захищають їх від окислення (прогоркання). До таких рослинних олій, корисних для здоров´я, відносяться рослинні олії холодного віджиму: оливкове, кунжутне, олія авокадо.
ПушАпница• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Наскільки я зрозуміла, то оливкова і кокосова з кісточок, а рослинна олія з насіння
у кокоса есть косточки? из которых делают масло?
и оливковое тоже из косточек? экстра вёрджин?
это доктор вам сказал, или сами ’додумались’?
Моторошні троянди• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Це називається англійський сніданок. Запускає жовчний, гарно для травлення і їсти не хочеться довго. Смажте на оливковому вірджин або топіть шкварки з шматочків сала. Смалець із запахом і не всім подобається.
Вкуси мене• 22 июля 2023
Почекайте, поясніть, треба смажити на салі/смальці або маслі вершковому?
А нічого, що вершкове масло дуже шкідливе, трансжирів там багато, при високих температурах перетворюються на канцерогени. Я давно відмовилася від маргарину і у пироги кладу вершкове масло, але печу рідко, тому треба, то й треба.
Але постійно смажити....я он пачку ’масла’ у магазині маленькому за 28 грн. на днях бачила, от що там за склад може бути? Навряд чи то масло. Як смажити тоді?
Сільський ансамбль• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Масло только то что 82%, все что ниже не стоит есть
Ще згадала, що вона казала, що ті хто страждав плямами від сонця і перестав їсти рослинні олії, а перейшов на тваринні жири, у тих людей наступного літа не з´являлись плями від сонця. І ще якщо завтра плануєш загорать, то не наїдатися ввечері до цього. А ще вона проти крему від засмаги
Домовенок Кузя• 22 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
Финики с маслом?? И что лишнего веса нет у неё???
Не повинно, бо тієї гидоти ) багато не з´їси))
Ответ дляВкуси мене
Я збираюся топити масло гхі, вже подивилась як, дуже просто
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
я много лет жарю всë на нутряном жире. полет отличный. и много его не нужно.
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
масло из магазина будет с растительными жирами, вам нужно знать точно, что оно 100% натур.
Ответ дляАпрель Ивановна
Добре, дякую
Ліплю вареники• 22 июля 2023
Чоловік проходив мед комісію на пілота. Там холестерин має бути в нормі, а в нього високий, в 2 рази вище норми. Сів на дієту на 2 тижні: нічого жареного, без масла, сала, жирної молочки, ніяких булок на маргарині. Тільки оливкова олія в салат, лосось рибу їв на пару, нежирне печене м´ясо, овочі тушено-варені. Аналізи ідеальні.
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
кстати да, не забывайте про маргарин и другие жиры в выпечке и других готовых продуктах
Мамина квіточка• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
цікаво за крем, тобто просто не засмагати? він шкідливий?
Ответ дляМамина квіточка
Навпаки, треба засмагати , тільки не рано вранці і ввечері, як нас вчать, а вдень. І без крему. І без рослинних олій, і не наїдатися ввечері.
Copy-Paste• 22 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
Пігментації немає?