Тішуся неперетішуся• 21 июля 2023

Чому моя лікарка впевнена, що треба прибрати з раціону всю рослину олію і їсти

тільки сало і масло вершкове? Я трошки в здивована, але хочу почути ваш досвід
Ухахайкина• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Почекайте, поясніть, треба смажити на салі/смальці або маслі вершковому?
А нічого, що вершкове масло дуже шкідливе, трансжирів там багато, при високих температурах перетворюються на канцерогени. Я давно відмовилася від маргарину і у пироги кладу вершкове масло, але печу рідко, тому треба, то й треба.
Але постійно смажити....я он пачку ’масла’ у магазині маленькому за 28 грн. на днях бачила, от що там за склад може бути? Навряд чи то масло. Як смажити тоді?
Краще гхі, але і з вершковим на невеликому вогні нічого не станеться. Причому тут сурогат за 28 грн взагалі незрозуміло
Пушка заряджена• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ні, у мене проблеми з судинами
Тогда всё верно вам посоветовал врач. Оливковое масло грубо говоря стекает, а животные жиры откладываются в виде згустков в сосудах. Это так на пальцах объяснение.
Дайте подумать• 22 июля 2023
Ответ дляЛизочек
А как жарить?
Никак? А зачем вам жареная гадость? Я уже 18 лет не ем ничего жареного и меня уже не заставить это есть.
Ухахайкина• 22 июля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Не повинно, бо тієї гидоти ) багато не з´їси))
А ви пробували?🤦‍♀️
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ще згадала, що вона казала, що ті хто страждав плямами від сонця і перестав їсти рослинні олії, а перейшов на тваринні жири, у тих людей наступного літа не з´являлись плями від сонця. І ще якщо завтра плануєш загорать, то не наїдатися ввечері до цього. А ще вона проти крему від засмаги
тоже против крема. но и не жарюсь на солнце. всë в меру, в нужные часы и под навес
Апрель Ивановна• 22 июля 2023
Ответ дляCopy-Paste
Пігментації немає?
мне 41, есть конечно всякое)))у меня кожи идеальной не было никогда
МАМА НИКИТКИ-2• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Наскільки я зрозуміла, то оливкова і кокосова з кісточок, а рослинна олія з насіння
А де в кокосі кісточки? 😲
Ухахайкина• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Навпаки, треба засмагати , тільки не рано вранці і ввечері, як нас вчать, а вдень. І без крему. І без рослинних олій, і не наїдатися ввечері.
А це вже дивно
Домовенок Кузя• 22 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
А ви пробували?🤦‍♀️
Без масла штук 2-4 з´їдаю, і до вечора їсти не хочеться. Може з маслом більше їдять, не знаю
МАМА НИКИТКИ-2• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
🤦🏻‍♀️
Лунтик-паунтик• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А ничего, что днём вы за пол часа сгорите? По крайней мере я сгораю
Ухахайкина• 22 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А де в кокосі кісточки? 😲
Сам кокос без верхней зелёной кожуры - это «косточка», как абрикосовая, например, большинство орехов - это косточки по ботанической классификации - грецкий, миндаль
«Плод кокоса — псевдомономерная костянка или пиренарий (бытовое название — «кокосовый орех»Плод оливы — псевдомономерная костянка (пиренарий)»
Вкуси мене• 22 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Масло только то что 82%, все что ниже не стоит есть
Так будь-яке масло, навіть правильне, не можна піддавати дії високих температур.
Вкуси мене• 22 июля 2023
Ответ дляДайте подумать
А як ви робите ´зажарку´ до супу чи борщу, що робите замість неї? Все одно ж на сковорідці тушаться овочі.
А млинці тоненькі не смажите? Налисники?
А оладушки, а сирники? Та навіть смажену картоплю раз на півроку хочеться, а яєчню чи омлет? Що ви їсте зазвичай у звичному раціоні замість цього? Духовка і на пару усе не замінить (
МАМА НИКИТКИ-2• 22 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
Гугліть ще. Ні в волоському горіху, ні в кокосі немає кісточок. Є тільки плоди і насіння. Це суха кістянка, а не кістянка.
Ухахайкина• 22 июля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нагуглила)
Плоды — псевдомономерные костянковидные орехи. Околоплодник состоит из кожистого экзокарпия, покрывающего волокнистый мезокарпий и одревесневший эндокарпий, представляющий собой крепкую яйцевидную или шаровидную косточку с двумя-пятью неполными перегородками; при наступлении зрелости кожура плода, высыхая, лопается на две части и сама собой отделяется, косточка сама собой не раскрывается. Внутри деревянистой скорлупы заключено съедобное семя.
Сільський ансамбль• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Да, я поэтому запекаю
Сільський ансамбль• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Я запекаю на пергаменте, а большую часть того что вы написали - не ем.
Вот блинчики да, приходится на антипригарной жарить, но без масла ж все равно
Дайте подумать• 22 июля 2023
Ответ дляВкуси мене
Зажарку никогда не делаю. Первое не едим, максимум раз в полгода и без зажарки. Сырники и омлет на сухой сковороде слегка подсушиваю. Мучное не едим - поэтому блины тоже нет.
Дайте подумать• 22 июля 2023
Ответ дляСільський ансамбль
Пергамент тоже вредный, пропитан парафином и прочей химией.
Вкуси мене• 22 июля 2023
Ой, дівчата, не знаю, як без млинців...і без кабачків.
Так, кабачки можна і тушити, робити рагу, варити, запекти, але ж який смачний кабачковий тортик або оладушки х них, чи просто кільця смажені...а деруни як?
odessitochka_• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Не знаю, як це працює, але в чоловіка був постійно підвищений холестерин. Зайвої ваги немає, харчувались ми досить чисто, олія в раціоні була.
По роботі жили 1 рік в країні де в стравах часто використовують вершкове масло, масло тхі, смалець. І що ви думаєте, від такого харчування нормалізувався показник холестерину.
Потім повернулися в Україну і за декілька місяців нашого звичного харчування, холестерин знову поліз вгору.
Я вже думала, почати використовувати смалець, але мені його запах не подобається.
Потому что надо жарить на животных жирах, а раф. для этого не годятся. Вы же сами проверили на своем муже . Не нравиться запах , натопите топленого масла и жарьте на нем)
МАМА НИКИТКИ-2• 22 июля 2023
Ответ дляУхахайкина
Нагуглила)
Так плод чи кісточка;)
І вчиться вже використовувати українські джерела
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Горіх_(%D0%BF%D0%BB%D1%96%D0%B4)
Танцепесенная• 22 июля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Это сейчас новомодная херь. Мужа сестрица на этом крышей уже поехала . Всю семью закормила жирной жратвой приготовленной на топленом жире. А потом дочь и муж ее загибаются от болей в поджелудочной , но сестрица читает страницу доморощенного какого то типа врача , и всем эту хрень продвигает . А еще теперь у нее любимое блюдо финики со сливочным маслом .
Короче. Не знаю , может теперь это и полезно , но я б от такой еды загнулась . Масло сливочное и сало в умеренных дозах даже полезно , но жрать жир с жиром - простите , ни один нормальный организм не выдержит
Это КЕТО. Знаю тех кому с гипотериозом анализы улучшил такой тип питания и позволил слезть с лекарств. Но его лучше с врачом вводить и после анализов.
odessitochka_• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Боже не доктор,а кладезь знаний! Молодец, все правильно говорит
odessitochka_• 22 июля 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Добре, дякую
есть способы, чтобы определить насколько оно качественное
Дайте подумать• 22 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
на кето финики противопоказаны
КаРаКаТиЦа• 22 июля 2023
Ответ дляАпрель Ивановна
я много лет жарю всë на нутряном жире. полет отличный. и много его не нужно.
🤢🤢
Танцепесенная• 22 июля 2023
Ответ дляДайте подумать
на кето финики противопоказаны
Я в курсе. Тема поста, на который я ответила: ’Всю семью закормила жирной жратвой приготовленной на топленом жире.’
Дайте подумать• 22 июля 2023
Ответ дляТанцепесенная
В том посте как раз про финики и шла речь - финики с маслом.