Вельшановна• 22 июля 2023

жорстоке поводження з тваринами

Нещодавно був скандал, що дівчина свого цуценя схватила за холку й сварила. до останнього не хотіла дивитись відео, але все ж таки глянула. Тепер думаю, чи не дадуть мені штрафа, або ще щось гірше, якщо я теж з своєю твариною не дуже гідно поводжуся. Конкретно - цілую кота в морду, йому це не подобається, або починаю брати за задню лапку, щоб він починав злитися й кусати мене, якщо взяти гребенец, то взагалі - живодерство, хвоста не дає чесати. Чи не вважається це поганим відношенням до тваринки?
Електрохарчування• 22 июля 2023
Дурдом Солнышко))
Не худа ні разу• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Дурдом Солнышко))
Котуся! Дайте его потискать!
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Котуся! Дайте его потискать!
вот кстати тискать привселюдно я бы тоже не стала. мне нравится сильно стискивать прям и при этом целовать. прям кайфую от этого) вот теперь тоже задумалась, не жестоко ли это
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Дурдом Солнышко))
А ви покладіть йому руки на животі. Ще буде робити? Мій злиться й кусає. Я ще можу спеціально так, щоб він почав нервувати й зубами мене клацати.
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Ось й я про це, теж таке роблю. Вдруг нас з вами посадять?
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
стоит только подойти, а он сразу так на спинку падает, лапки вверх и смотрит взглядом мол - мама не нужно. если полицейские увидят, сразу что то неладное заподозрят
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Він дійсно будто боїться. Ось й очі зробив... Пісюшка малий. Я б його теж потискала. В мого брата така порода собаки й в колоні, вони не люблять на руках
Zelenkа• 22 июля 2023
Ответ дляНе худа ні разу
Котуся! Дайте его потискать!
Це обманка 😂
Якщо почати чухати пузо, відкусить руку😻
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
Мою не взять на руки, вырывается, иногда насильно держу минутку, хочется же потискать. Но долго ею заниматься лень, не хочешь и не надо, у меня еще две собаки есть, вот кого можно обнимать-целовать сколько угодно, они счастливы))
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
а вы знаете что это за порода?)
Zelenkа• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
Я вже зранку покусана, бо не дала гратись вкраденою сливкою. А потім ще за те, що посунула з подушки😀
Бутерброд з ікрою• 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
А погляд....
Яка порода?
Електрохарчування• 22 июля 2023
Я могу в ответ подать за жестокое обращение с мужем.
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
а вы знаете что это за порода?)
Или пинчер, или ягд-терьер. Потому что для тоя вроде крупный
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Манчестер той терьер) чистокровнейший из более чем двадцатипятилетнего питомника специализирующегося на этой породе) но по поведению Васёк обыкновенный))))))))
Електрохарчування• 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Ух ты, думала все породы знаю)) спасибо, пойду почитаю про них.
Наверняка для ловли крыс выведен.
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
ого, лучше собаку завести)
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
а вы знаете что это за порода?)
Цвергпінчер, знаю. Доберманськи коріння)
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Наверняка для ловли крыс выведен.
ага, именно!) но крысам на заднем дворе это не мешает бегать а ловит их муж через клетку
в общем никакой пользы)
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляZelenkа
Я теж погралася
Zelenkа• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
Я теж погралася
В мого кота кусь замість здрастє😁
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляZelenkа
В мого кота кусь замість здрастє😁
В мого теж! Й це ще він стримав себе.
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
сравните морды. совершенно разные. и хвосты тоже. на первом фото Манчестер той терьер, на втором цвергпинчер. вживую разница более наглядная. у Манчестер той терьеров более благородная морда, как по мне))))
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Іноді думаю, що мій створений щоб мишей ловити, дуже полюбляє охоту й скакати, як кінь. Його б в село в будинок, от тоді буде куди енергію дівати. Але, я в село поки не збираюся, тому ж кіт боїться вулиці, сцикло ще те... Так що живемо в квартирі
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Я не змогла по фото відрізнити. Але, вони всі хороші 😌
Zelenkа• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
В мого теж! Й це ще він стримав себе.
А нема чого лізти до хазяїна каартири😂
Гарний і наглий❤️
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляZelenkа
А нема чого лізти до хазяїна каартири😂
Гарний і наглий❤️
Це точна))) щойно вам писала, проста пригнув й вкусив. Моя думка, що рано його забрали він мами кішки, то він й дуріє, не завжди стриманий, а можливо й характер такій.
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляZelenkа
В мого кота кусь замість здрастє😁
У вас породистий котик, чи з двору?
Zelenkа• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
Це характер, я коли чекала, щоб мій підріс, хазяйка відео скидала, де він до всіх чіпляється 😂
Купіть мʼячик з дзеленчалкою, хай катає)))
автор Вельшановна • 22 июля 2023
Ответ дляZelenkа
М´ячик не хоче, є миші в нього, але постійно під холодильником, в мене там навіть палка стоїть, щоб діставати