Вельшановна• 22 июля 2023
жорстоке поводження з тваринами
Нещодавно був скандал, що дівчина свого цуценя схватила за холку й сварила. до останнього не хотіла дивитись відео, але все ж таки глянула. Тепер думаю, чи не дадуть мені штрафа, або ще щось гірше, якщо я теж з своєю твариною не дуже гідно поводжуся. Конкретно - цілую кота в морду, йому це не подобається, або починаю брати за задню лапку, щоб він починав злитися й кусати мене, якщо взяти гребенец, то взагалі - живодерство, хвоста не дає чесати. Чи не вважається це поганим відношенням до тваринки?
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
Я не змогла по фото відрізнити. Але, вони всі хороші 😌
конечно все хорошие!
но разница между породами есть и немаленькая. просто лень фото сравнение искать, у подруги пинчер, приводит иногда, вживую две совершенно разные собаки. разве что цвет одинаковый)
у нас ещё две собаки есть)))))) и кот
и два хомяка были недавно.
всех тискать не перетискать)))
у нас ещё две собаки есть)))))) и кот
и два хомяка были недавно.
всех тискать не перетискать)))
Вельшановна
• 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
конечно все хорошие!
у нас ещё две собаки есть)))))) и кот
и два хомяка были недавно.
всех тискать не перетискать)))
у нас ещё две собаки есть)))))) и кот
и два хомяка были недавно.
всех тискать не перетискать)))
Я теж би хотіла собачку, мальтіпу. Але боюся, що кіт буде ображати, він великий - 8кг. Плюс собачку потрібно правильно годувати, по часу, в кота корм стоїть постійно й він ість скільки треба. Собачка може зайве брати з його тарілок. Хіба котови на підвіконня ставити, але з таким розміром, буде роняття все.
Вельшановна
• 22 июля 2023
Ответ длявре_Динка
О, це то шо в Новій англії було? Дівчина потім ходила робилаиекспертизу що з собакою все впорядку. Їй кожен день викликають поліцію добрі саморітяни)
Так, це з НА. цікаво, чого її дістаюсь сусіди?
Ms. Доброта• 22 июля 2023
блин, СВАРИЛА-РУГАЛА. А я подумала, что она её сварила в кипятке. еще расстроилась так. все, нужно срочно проветрить мозги
Вельшановна
• 22 июля 2023
Ответ длявре_Динка
А там впринципі контингент цікавий) завжди якісь скандали, інтриги)
ЖК для молоді, сегмент подорожче, кожен з своїми амбіціями. Тому й показують один одному.
Ms. Доброта• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
смотрите ещё на саму породу. они вроде часто болеют. и умом не отличаются. лучше пуделя, таких же размеров.
Ответ дляВельшановна
Я не зрозуміла того жк. Живу поруч. Туди на манікюр ходжу.
Територія типу закрита, але аотрапити може будь хто з вулиці. Так, інфраструктура нормальна, але блін. Квартири масіпуські, панельні. В мене спальня розміром як там ціла однушка. Мені тісно там)
І як не прийду завжди слухаю якісь інтриги)
Вельшановна
• 22 июля 2023
Ответ дляMs. Доброта
Я вже відмовилась від цієї ідеї. Вистачить мені кота товстомордого))
БлинчикБезСметанки• 22 июля 2023
Ответ дляВельшановна
Іноді думаю, що мій створений щоб мишей ловити, дуже полюбляє охоту й скакати, як кінь. Його б в село в будинок, от тоді буде куди енергію дівати. Але, я в село поки не збираюся, тому ж кіт боїться вулиці, сцикло ще те... Так що живемо в квартирі
Так розведіть мишей у квартирі, буде розвага коту. У нас колись кішка гралася чимся дуже завзято, виявилось, що мишка з підвалу залізла, а вона її зловила.
Вельшановна
• 22 июля 2023
Ответ длявре_Динка
Там все таке житло маленьке?
Якщо так, то скоріше, забудовник зробив еліт, де його не було, а люди вклавши 2000$ за квадрат рахують, що вони богема, забуваючи про інши показники еліту. Кому як, по потребі, по бажанню. Тому там такій континент.
Вельшановна
• 22 июля 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Він все за день поїсть. Де ж мені їх потім брати?
ИзЮмрудная• 22 июля 2023
Я б вже срока 2 відмотала б точно за жорстоке поводження з тваринами🤣 Скільки я вже їх тискала, цілувала, а в дитинстві замотувала та гойдала... нічого, живуть та жили до старості. Ситі, жирні та задоволені)
Ответ дляВельшановна
Там все таке житло маленьке?
Великих квартир дуже мало
Кімнати там маленькі