ХаДиДиШь• 22 июля 2023
Дозвіл на вивіз дитини, тур поїздка з Аккорд-тур
Вітаю! Підскажіть, хтось їздив з дитиною з Аккордом останнім часом?
Чи потрібен дозвіл батька?
Я перечитала тут багато тем, подивилась на сайті держкордонслужби. Наче не потрібен дозвіл, а турагент гопорить, що потрібно провсяк випадок зробити, бо це туристична поїздка. А це не менше 600 грн. Я не розумію чим відрізняється тур. поїздка від звичайного перетину кордону?
Чи потрібен дозвіл батька?
Янка-угомонись• 22 июля 2023
Ми потягом їздили з дитиною, її закордонний паспорт і свідоцтво про народження. Більше нічого не потрібно було.
ЛижТолько• 22 июля 2023
Турагенти постійно на цьому наполягають, але законів не знають досі ( Дозвіл не потрібен, якщо дитина їде з мамою. Лише свідоцтво про народження дитини й закордонні паспорти
Котики-муркотики• 22 июля 2023
Не потрібно. Навіть до табору дає довіреність тільки один з батьків на представників туркомпаніі.
А я з косою• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Какой маршрут? Румыны часто требуют разрешение.
Ну вот уж совсем глупость разрешение раньше было нужно только нашим пограничникам, а сейчас уже и им не нужно
ПростоБелка• 22 июля 2023
Ответ дляА я з косою
Да можете не делать! Кто ж спорит. При мне семейство высадили, ехали в Турцию.
Булькаю• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Не вимагають. Взагалі і від слова зовсім. І до війни теж не вимагали. Тільки українська сторона. Живу в Чернівцях. Їжджу до Румунії щонайменше 50 разів на рік, як і багато моїх знайомих
Редиска Я• 22 июля 2023
Я сделала цена 500 грн и у меня кстати спрашивали я показывала не вижу проблемы
Булькаю• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Не позортесь
Ви поняття не маєте за що їх висадили
ПростоБелка• 22 июля 2023
Ответ дляБулькаю
Не позортесь
Ви поняття не маєте за що їх висадили
это вы не позорьтесь!
ноунейм всезнайка
Булькаю• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
это вы не позорьтесь!
ноунейм всезнайка
А ви ноунейм брехливе позорсько? Яке з нульовими знаннями намагається щось радити?
ХаДиДиШь
• 22 июля 2023
Це з сайту Держкордонслужби:
На час запровадження в Україні правового режиму воєнного стану діють положення абзацу тринадцятого пункту 2-3 , відповідно до яких:
Виїзд за межі України дітей, які не досягли 16-річного віку, в супроводі одного з батьків, баби, діда, повнолітніх брата, сестри, мачухи, вітчима або інших осіб, уповноважених одним з батьків письмовою заявою, завіреною органом опіки та піклування, здійснюється без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків та за наявності паспорта громадянина України або свідоцтва про народження дитини (за відсутності паспорта громадянина України)/документів, що містять відомості про особу, на підставі яких Держприкордонслужба дозволить перетин державного кордону.
ПростоБелка• 22 июля 2023
Ответ дляБулькаю
повторю еще раз, для особо одаренных: тут всем абсолютнодо лампочки дальнейшая судьба автора и втирать можно все, что угодно. Попадалово будет только на ней и будет стоить дороже, чем 600 грн
все по ГОСТу!• 22 июля 2023
Ответ дляЛижТолько
Як раз поїхали нещодавно (ну тільки інша компанія). Інфолист: обов´язково дозвіл. Гід в автобусі перед виїздом: сподіваюсь всі діти з мамами а хто з НЕблизькими родичами має дозвіл. У мене враження, що ті інфолисти лівою задньою ногою редагують. P.S. Родичка позавчора з онуком їхала, принципово без дозволу. Вже в морі купаються.
ХаДиДиШь
• 22 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Дякую вам за відповідь!
Булькаю• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
Ідіть вчить мат.частину.
все по ГОСТу!• 22 июля 2023
Ответ дляПростоБелка
От якраз наша родичка їхала позавчора через румунський кордон з онуком без дозволів. Не знаю, чи питали, але точно пропустили
Булькаю• 22 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Дівчатка, не сваріться!
Автор. В мене син виїздив на конкурс по дозволу лише від мене. Їхав з групою в супроводі моєї сестри. Це я вам вже просто приклади з життя. Тому що з законодавством ви і без нас ознайомилися .
ЛижТолько• 22 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
Ну з бабусі дозвіл вимагатимуть і це законно. А мамі не треба
Санта Барбара• 22 июля 2023
Если ребенок едет с 1 из родителей - ничего не надо.
Если с другими людьми - то надо.
Недавно выезжали - смотрели только заграны. Ребенку 1.5 года
Если с другими людьми - то надо.
Булькаю• 22 июля 2023
Для розуміння цю норму було введено у звязку з тим, що один з батьків може бути в зсу, окупації, пропавшим безвісти і т.д.
все по ГОСТу!• 22 июля 2023
Ответ дляЛижТолько
Ні. З бабусі теж незаконно. Блін, ну гугл же в усіх однаковий. Ну і 3й раз пишу, моя родичка позавчора їхала з онуком принципово БЕЗ дозволу. Їх пропустили
А я з косою• 22 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
А навіть якщо б він в неї був й з якогось дива запитали. Що б румуни зрозуміли кирилицею
ХаДиДиШь
• 22 июля 2023
Я так розумію, що без дозввлу можна твльки батькам, а бубуся, дідусям та іншим з дощвілом одного з батьків.
все по ГОСТу!• 22 июля 2023
Ответ дляХаДиДиШь
Ні, не правільно. Бабусям треба документ про родинні зв´язки. Наприклад 2 свідоцтва про народження: дитини і того з батьків, з чийого боку бабуся.
Бибер-анонимер• 22 июля 2023
Ответ длявсе по ГОСТу!
А в Польшу бабушку не пропустили с внуком. Один автобус.