Mrs.Sexuality• 22 июля 2023

хтось користувався таким лаком для нігтів, що вигляда як гель-лак?

Baehr Лак для зміцнення нігтів з кальцієм (Nagelhärter-Lack mit Kalzium)

BAEHR Rillenfüller-Lack - активізує швидке зростання нігтів протягом 6-8 тижнів. Зміцнює тонкі і ламкі нігті.
Спосіб застосування: наносити лак на поверхню нігтя, рівномірно розподіляючи його.
Об´єм: 11 мл
Склад: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Isopropyl Alcohol, Nitrocellulose, Phthalic Anhydride/Trimellitic Anhydride Glycols Copolymer, Acetyl Tributyl Citrate, Adipic Acid/Fumaric Acid/Phthalic Acid/Tricyclodecane Dimethanol Copolymer, Calcium Pantothenate, [+/-] CI 42051, CI 19140, CI 14720.
Алина-1240• 22 июля 2023
Эвелин,очень классные,на ногах крашу

Розбещена цяточка• 22 июля 2023
Риммел гель или 60 сек. Хороший
Уси Пуси• 22 июля 2023
Байер коштує чимало, професійні засоби, тому не часто його купують, навряд чи ми тут відгуки почуємо. І чому він має виглядати як гель-лак?
автор Mrs.Sexuality • 22 июля 2023
Ответ дляУси Пуси
блогер одна писала що його після проблем від гель лаку використовує.

я як раз у німеччині зараз. правда його спеціально замовляти буде доставка ще дорожче.. але якщо він прям крутий
Уси Пуси• 22 июля 2023
Ответ дляMrs.Sexuality

Я років 6-7 в темі, щоб аж так крутий - ні разу відгуків не почула, але напевно хороший засіб, вся лікувальна і доглядова косметика у Байер якісна.