ВыФсеВрете• 22 июля 2023
Чи є вузи, які в цьому році з 1 вересня ще не переходять на офлайн формат?
Цікавлять не заочні, а саме дистанційно навчатися. Настав момент подачі документів, виїжджати в Україну поки не будемо принаймні рік.
ВыФсеВрете
• 22 июля 2023
Ответ дляПошаманю
Тоді варто пропустити один рік, тим більше рейтинг ВУЗу для вас не суттєвий.
І такий варіант розглядається.
Sunny_bunny• 22 июля 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Це я бачу. Цікавлять вузи, які гарантовано на виходять.
Харківський політех офіційно обїявив про дистанційку. Якщо цікаво, можете в особисті написати.
IQ 80• 22 июля 2023
Ответ дляСадоводница
Читала пару недель назад в телеграмме. Было какое-то интервью Терехова.
Вони вже сто раз змінювали думку щодо цього.
Наша школа непридатна до навчання, але спочатку у новинах написали, що 80% за оффлайн у Харкові, а за пару днів у шкільному чаті з´явився опрос щодо форми навчання. І навіть у нашому випадку пропонують оффлайн, на базі іншої школи.