22 июля 2023

Задовбала ця срана реклама від Гугла

Неможливо відкрити жодну тему.
Приберіть цю срань
1 2 2 3
Admin 22 июля 2023
Малоймовірно, що це реклама від Гугл. Воно вся помічена особливим форматом.
Скоріше за все- це у Вас якийсь вірус.
Шеллар 22 июля 2023
Підтримую, при чому вона вже так набридла, що роблю навпаки - принципово не купую те, що тут так нав´язливо рекламують. Хоча зауважень до сідру, крім Кідстафа, не маю.
Admin 22 июля 2023
Зверніть увагу на адресу сторінки. Там Гуглом і не пахне.
zana076 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Малоймовірно, що це реклама від Гугл. Воно вся помічена особливим форматом.
Скоріше за все- це у Вас якийсь вірус.
У меня та же фигня и только на советчице, больше нигде нет
Ketia 22 июля 2023
Та то не гугл. Але. В мене те саме запускається, коли саме сторінку Советчицы відкриваю
Vova735 22 июля 2023
Заходите через другие браузери
zana076 22 июля 2023
Невозможно зайти ни в одну тему
Admin 22 июля 2023
Ответ дляzana076
Невозможно зайти ни в одну тему
Лікуйте телефон.
zana076 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Лікуйте телефон.
Или на советчицу не ходить
Admin 22 июля 2023
Ответ дляzana076
Или на советчицу не ходить
Ну да, голову в пісок і проблеми немає 👍
Молодці.
автор Борисфенка 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Зверніть увагу на адресу сторінки. Там Гуглом і не пахне.
Робіть щось.
Срань вилазить виключно на Советчиці.
Лікувати телефон мають всі форумчанки? Чи ви таки припините це паскудство якось, сервера полікуєте?
7 2
zana076 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Ну да, голову в пісок і проблеми немає 👍
Молодці.
Я ликувала, не виликувала, все почистила, поставила ограничение нп рекламу - до жопы срака
zana076 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Робіть щось.
Срань вилазить виключно на Советчиці.
Лікувати телефон мають всі форумчанки? Чи ви таки припините це паскудство якось, сервера полікуєте?
Плюсую, это бок советчицы, что то они там чудят
автор Борисфенка 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Ну да, голову в пісок і проблеми немає 👍
Молодці.
А які варіанти? Я не можу відкрити жодну тему! Що я маю робити????
zana076 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
А які варіанти? Я не можу відкрити жодну тему! Що я маю робити????
Оно как то волнами, то все нормально, то атакует на всех страницах
Ms_Sambukina 22 июля 2023
Ответ дляzana076
У меня та же фигня и только на советчице, больше нигде нет
И у меня было. И в тот ещё день или на следующий какие то деньги с карты снимались типа гугл писало. Не знаю, может просто совпадение. Например ютуб музыка - я на неё не подписывалась, она почему то взялась откуда то. И вылазила эта штука только на советчице. Первый раз я нечаянно нажала на ту кнопку, потом бегом выходила назад
Aliina 22 июля 2023
В мене те саме вже 2 дні. Нічого зробити не можу
zana076 22 июля 2023
Ответ дляMs_Sambukina
И у меня было. И в тот ещё день или на следующий какие то деньги с карты снимались типа гугл писало. Не знаю, может просто совпадение. Например ютуб музыка - я на неё не подписывалась, она почему то взялась откуда то. И вылазила эта штука только на советчице. Первый раз я нечаянно нажала на ту кнопку, потом бегом выходила назад
Вот и я боюсь нечаянно нажать ту кнопку
Полячка 22 июля 2023
а в мене реклама на совєтчіце і зверху і знизу. спершу закриваю її вікна, а потім читаю. переходжу в нову тему і знову тіж самі джії, ну реально-скільки можна?!
Admin 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Робіть щось.
Срань вилазить виключно на Советчиці.
Лікувати телефон мають всі форумчанки? Чи ви таки припините це паскудство якось, сервера полікуєте?
Якщо Ви не бачите такого на інших сайтах, це нічого не значить. Бо віруси зараз розумні і аналізують Ваш трафік та активуються тільки там, де Ви довго та часто.

Якщо у Вас підозра на вірус у нас- можете скористатися сервісами в інтернеті, які аналізують сторінку на наявність вірусів.

Доречі, такий вірус виключно на адроідах. Не на всіх звісно, а на зараддених. Яка саме програма інтегрувала його- шукайте. Бо не зрозуміло, за чим він у Вас ще стежить (паролі, номера карт тощо). Тому- лікуйте телефон.
1 3
zana076 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Якщо Ви не бачите такого на інших сайтах, це нічого не значить. Бо віруси зараз розумні і аналізують Ваш трафік та активуються тільки там, де Ви довго та часто.

Якщо у Вас підозра на вірус у нас- можете скористатися сервісами в інтернеті, які аналізують сторінку на наявність вірусів.

Доречі, такий вірус виключно на адроідах. Не на всіх звісно, а на зараддених. Яка саме програма інтегрувала його- шукайте. Бо не зрозуміло, за чим він у Вас ще стежить (паролі, номера карт тощо). Тому- лікуйте телефон.
Посоветуйте чем лечить? Антивирус?
автор Борисфенка 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Якщо Ви не бачите такого на інших сайтах, це нічого не значить. Бо віруси зараз розумні і аналізують Ваш трафік та активуються тільки там, де Ви довго та часто.

Якщо у Вас підозра на вірус у нас- можете скористатися сервісами в інтернеті, які аналізують сторінку на наявність вірусів.

Доречі, такий вірус виключно на адроідах. Не на всіх звісно, а на зараддених. Яка саме програма інтегрувала його- шукайте. Бо не зрозуміло, за чим він у Вас ще стежить (паролі, номера карт тощо). Тому- лікуйте телефон.
І прямо зараз срань пропала, заходжу у всі теми.
Вмієте, коли хочете???
2 1 4
Ms_Sambukina 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Якщо Ви не бачите такого на інших сайтах, це нічого не значить. Бо віруси зараз розумні і аналізують Ваш трафік та активуються тільки там, де Ви довго та часто.

Якщо у Вас підозра на вірус у нас- можете скористатися сервісами в інтернеті, які аналізують сторінку на наявність вірусів.

Доречі, такий вірус виключно на адроідах. Не на всіх звісно, а на зараддених. Яка саме програма інтегрувала його- шукайте. Бо не зрозуміло, за чим він у Вас ще стежить (паролі, номера карт тощо). Тому- лікуйте телефон.
Извините, но это какое то странное совпадение, что у многих пользователей сайта одинаковая ситуация... Может вам проверить рекламодателей
zana076 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
І прямо зараз срань пропала, заходжу у всі теми.
Вмієте, коли хочете???
Кажется, оно у всех в один момент пропадает и появляется
Aliina 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
І прямо зараз срань пропала, заходжу у всі теми.
Вмієте, коли хочете???
В мене теж зараз нормально, а ще зранку заходила в будь-яку тему і через пару секунд вискакувало те повідомлення. Якось дивно.
Admin 22 июля 2023
Ответ дляzana076
Посоветуйте чем лечить? Антивирус?
Ось тут не дам пораду, бо ніколи не мав андроіда. Вибачте.
Andririna 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Лікуйте телефон.
Я захожу с компа, куча рекламы вываливается со всех сторон на страницу форума.
Такая навязчивость очень удручает.

И все это началось с ваших , так сказать, ’улучшений’ по интерфейсу форума.

Очень не удобно печатать текст в окне ответа. Даже текст нормально выделить не возможно. Это так, просто к слову.
автор Борисфенка 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Ось тут не дам пораду, бо ніколи не мав андроіда. Вибачте.
Не вибачимо. Прямо зарань срань пропала у всіх.
Ви хочете, щоб форумчанки перестали ходити на форум, чи що?
2 2
Admin 22 июля 2023
Ответ дляAndririna
Я захожу с компа, куча рекламы вываливается со всех сторон на страницу форума.
Такая навязчивость очень удручает.

И все это началось с ваших , так сказать, ’улучшений’ по интерфейсу форума.

Очень не удобно печатать текст в окне ответа. Даже текст нормально выделить не возможно. Это так, просто к слову.
Тут мова йде зовсім про інше. Дивіться скрін.

На компі реклама по бокам - це нормально. Іноді ще зверху або знизу- це теж нормально. Там є хвостик- якщо його натиснути вона ховається.
автор Борисфенка 22 июля 2023
Поки срань пропала, піду почитаю теми форумах спокійно. Коли срань з´явиться знову - створю наступну тему.
Майте на увазі, адмін, що моя професія - бізнес-аналітик програмних продуктів. Думала тут відпочивати на форумі, але доведеться заодно і попрацювати.
Не варто корчити з себе дурника, чи вам назбирати статистики за періоди? То буде.