Борисфенка• 22 июля 2023

Задовбала ця срана реклама від Гугла

Неможливо відкрити жодну тему.
Приберіть цю срань
Andririna• 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Тут мова йде зовсім про інше. Дивіться скрін.

На компі реклама по бокам - це нормально. Іноді ще зверху або знизу- це теж нормально. Там є хвостик- якщо його натиснути вона ховається.
реклама со всех сторон - это не нормально для пользователя.
То и дело, что на ’хвостики ’ нажимай.
Для админов, да, может это и нормально в этой ’нормальности’; есть какая-то своя выгода.

автор Борисфенка • 22 июля 2023
Ответ дляAndririna
То и дело, что на ’хвостики ’ нажимай.
Чимала вигода є. Вони вирішили переплюнути Адмі.ру по кількості реклами для заробітків
Admin• 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Поки срань пропала, піду почитаю теми форумах спокійно. Коли срань з´явиться знову - створю наступну тему.
Майте на увазі, адмін, що моя професія - бізнес-аналітик програмних продуктів. Думала тут відпочивати на форумі, але доведеться заодно і попрацювати.
Не варто корчити з себе дурника, чи вам назбирати статистики за періоди? То буде.
Трохи спокійніше у висловлюваннях. Дякую.
Admin• 22 июля 2023
Ответ дляAndririna
То и дело, что на ’хвостики ’ нажимай.
Ми створимо платну послугу- сайт без реклами. Зможете активувати і не бачити ні одного рекламного блоку. Слідкуйте за новинами. Дякую.
автор Борисфенка • 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Трошки спокійніше було у попередній темі тиждень тому про цю ж проблему. А зараз так, а пізніше буде ще гарячковіше.
Ви не бачите, що срань ще й збирає номери кредитних карток??? Вам скрін-шот всіх сторінок цієї реклами показати і пояснити, що це? Ви якусь совість маєте крутити таке на своєму форумі, не огидно?
Andririna• 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
Да, очень продуктивно вы решаете вопросы!
’Платна послуга’ - благодарю за вашу заботу.
Но у меня есть желание после оплаты за интернет посещать форум бесплатно.
Admin• 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ще раз- це не наша реклама і не реклама Гугл чи іншого партнера. Це вірус на вашому пристрої. Ви можете скрінити хоч 100 раз, але на жаль , це не видалить сам вірус. Лікуйте телефон.

автор Борисфенка • 22 июля 2023
Ответ дляAdmin
І чому ця реклама зникла одразу після того, як я створила тему? Вірус читає теми форумчанок і ховається?
Admin• 22 июля 2023
Ответ дляБорисфенка
В мене немає відповіді на це запитання. Але я надав Вам відповідь на головне- чому вона така взагалі у вас зʼявилася. Це вірус на Вашому андроїд пристрої. Бо ні один власник айфону чи ПК саме про таку «рекламу» ніколи не згадував. Лікуйте телефон та читайте уважно. Дякую.