ЗавЛабСнаб• 22 июля 2023
Фото від колеги
Склалася дивна ситуація, моєму чоловіку колега-жінка на телефон присилає фото в неробочий час зі свого відпочинку, прогулянок і т.д. Для мене подібне неприпустимо, я б ніколи не робила подібного просто так… Чоловік сам показав ці фото, я звісно виказала свою думку з приводу цього. Ця колега вже має досвід у минулому “спілкування” з жонатими чоловіками… Чоловік не вбачає у цьому ніякого флірту, але не відповів мені на питання як би він поставився до подібного з моєї сторони. Про себе: доглянута, знаю собі ціну, не залишаюся без уваги протилежної статі. Потрібна колективна думка порадниць!!!!
Штора с кисточкой• 22 июля 2023
А в чому потрібна порада?
В мого чоловіка була ’колега’, на всіх їхніх корпоративах просила мого чоловіка її фоткати. На всіх фотках біля нього.
Я вже колись не витримала і скандалила.
Fashion_besties• 22 июля 2023
Радуйтесь, ваш муж пользуется спросом и он ваш 🤗
Если не отвечает ей поцелуйчиками и не шлет дикпик, то все нормально же
Н@Диете• 22 июля 2023
Мы с коллегами часто так фото присылаем друг другу, если что-то интересное. С отдыха точно.
Штора с кисточкой• 22 июля 2023
Просто вона то переходить межу. Але якщо він їй про це скаже, то можуть зіпсуватися відносини на роботі. І будуть Вас же і ображати.
Ольчик1998• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
А где гарантии что втихаря они не общаются?
Мама Карло• 22 июля 2023
Думаю очень близкие отношения у них. А фото показал, чтобы усыпить бдительность, типо у них на работе так все общаются и это типо норма
Джинци на Флісі• 22 июля 2023
У якому контексті шле? Я, наприклад, скидаю колезі чоловіку фотки своєї дитини, бо зараз в декреті.
Кофр для ноги• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Це дивно 😂
Стильна штучка• 22 июля 2023
Хай чоловік напише їй у відповідь, щось типу: Дружина запитує де ти таку сукню купила чи щось таке щоб вона зрозуміла, що він показує ті всі фото вам і ви їх обговорюєте разом. В неї бажання швидко пропаде їх надсилати.
Ольчик1998• 22 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Для меня неприемлемо такое.Пусть своему мужу шлёт.
Вот вот
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляСвята
Для меня это нормально.
А навіщо слати свій відпочинок і прогулянки просто кодезі, навіть не другу? Просто, якщо це для вас буде нормпльно, то поясніть, навіщо це робиться. Бо чоловік автора колегу 100% про це не просив..
Fashion_besties• 22 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Никаких гарантий ни у кого нет и быть не может. Вы чужую писю не посадите под замок, как бы вам не хотелось 😁
Тут либо доверие либо паранойи со скандалами (бонусом разрушенный брак). Выбирайте что вам ближе
Ольчик1998• 22 июля 2023
Ответ дляСтильна штучка
Гарна порада 🔥
Джинци на Флісі• 22 июля 2023
Ответ дляКофр для ноги
Це дивно 😂
Що дивного? Він мені дзвонить по роботі і питає як справи,що роблю от я йому і показую що роблю. Ваша параноя через низьку самооцінку.
Fashion_besties• 22 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
А как вы можете запретить?
У вас есть право вето в семье, а он послушный мальчик и делает все что из него выжали?)
Ольчик1998• 22 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Мне ближе уйти от такого
Сама не знаю• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Навіщо ваша дитину будь кому? Ви вкурсі, що вам з вічливості не кажуть, що ваша дитина нікому не цікава?
Саджу все зарання• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Нащо воно йому? 👀
Fashion_besties• 22 июля 2023
Ответ дляОльчик1998
Мне ближе уйти от такого
От какого? Он ведь ничего крамольного не сделал.
Из Кукуева я• 22 июля 2023
Не нормально это. Вы не зря переживаете. У меня 2 начальника мужчин, мне б и в голову такое не пришло-слать фото
Штора с кисточкой• 22 июля 2023
Ответ дляМама Карло
Да есть всякие люди. Не обязательно у них отношения.
Вот ’наша фотомодель’ явно подкатывала, су...
Я взбесилась, когда поехал в коммандировку и тут в ФБ вылазит, что отмечен на фото и такие фотки неоднозначные и так она возле него и сяк. А у меня был доступ к его галерее, я туда, а там фотосессии.
Но он быстро эту дрянь поудалял
Помогалочка• 22 июля 2023
Не нормально, был опыт с такой коллегой у моего мужа, дело дошло практически до романа . Я не лезла наблюдала этот цирк со стороны. Муж понял, что это не просто ’дружба’ (хотя слала ему уже и нюдсы) и дама рассчитывает на большее только когда она сказала, что с ним хотят пообщаться ее родители, так как увидели эту не однозначную переписку. И что б сказал что он ее парень и т.д. муж слился очень быстро прям мгновенно, хотя я не подаю виду, что знаю настоящий конец истории. мои же слова изначально воспринял, как ревность и не умение просто дружить с людьми и т.д. мол у человек сам есть проблемы надо быть добрее и т.д.
Ольчик1998• 22 июля 2023
Ответ дляДжинци на Флісі
Це не мій допис, але я таке не люблю, і самооцінка тут не як не вписується 😏
Джинци на Флісі• 22 июля 2023
Ответ дляСама не знаю
Ви в курсі,що бувають дружні стосунки на роботі з колегами?