Леннон_Жив!• 22 июля 2023
Кто пил коллаген?
После родов начали сыпаться волосы, витамины не особо помогают.Прочитала отзывы про коллаген, что есть эффект.Но как-то побаиваюсь так пить.Кто пил как ваши результаты и какой фирмы пили?
Конотопська відьма• 22 июля 2023
При чем тут коллаген? Комплекс витаминов и биотин еще пойму. А вообще про коллаген тем валом. Вбейте в поиск. Отзывов вагон
Чучело-Мяучело• 23 июля 2023
Я зараз при вагітності п´ю колагеновий протеїн, якість шкіри стала кращою. До того брала 2 різних пептида колагену з Айхерб, дорогі, але мені не підійшли взагалі (висипання на шкірі, лущення). Колаген - це білок, відслідкуйте чи достатньо ви його вживаєте. В мене нестача білку по аналізам, тому п´ю додатково, але організм сам вирішує куди направити протеїн - в кістки, в волосся, в шкіру...
Ответ дляЧучело-Мяучело
Напишіть будь ласка який протеїн п´єте. Дякую.
Чучело-Мяучело• 24 июля 2023
Ответ дляkotyk
Наразі, це найвигідніший протеїн по показниках ціна/ якість. Вже стільки інформації передивилася і перечитала...