Пухнасті штани• 23 июля 2023
Дуже сильно сушить в носі, не можу дихати носом
Допоможіть
Первоклашка Я• 23 июля 2023
масляні каплі. не гіалуронові. мені якось помогли оці в Німеччині
гугл перекладечем почитайте склад, може знайдете з таким делікатним складом і у нас, якщо Ви в Україні. і не вагітна, бо там віт.А
Просто каралева• 23 июля 2023
Розчин солі вам поміч. Можна готові краплі в аптеці купити :но соль, чи аквамаріс
НуКаНаКа• 23 июля 2023
Ответ дляПросто каралева
Очень глупый совет при пересушенной слизистой солевой раствор.
Просто каралева• 23 июля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Если слабый,то не глупый. Солевой раствор отлично увлажняет. Можно просто водой капать.