В танке• 23 июля 2023

Брат чоловіка ніби в гостях, але по роботі (надовго!)...

Шановні порадниці!
Розкрийте, будь ласка, очі на таку ситуацію. Мій чоловік зве брата на роботу у якості підсобного робітника. Хлопцеві 23 роки. До повномасштабної війни вони з чоловіком працювали разом. Одразу скажу, що зарплатню, зі слів чоловіка, вони ділять так, щоб нікого не образити (при цьому відповідальність за роботу виключно на чоловікові). Але знаю точно, що братові дає гроші навіть просто так, якщо тому, приміром, на сигарети не вистачає. На додачу останнім часом фігурують прохання від брата поповнити рахунки і тп. Чоловік сам не так давно, після року простою і безробіття, почав потроху підзаробляти, крім того, маємо борги перед батьками. І тут новина: брат їде до нас в місто, щоб працювати разом з чоловіком. Я би і не була проти, а тільки за, якби не сприймання ним мого частування як належне. Після їжі навіть не дякує, у них так заведено, це дрібниці, типу. Бути дружиною на двох чоловіків я бажання не маю, мені б за своїм встигнути доглянути та за двома дітьми. Але брат під виглядом святої наївності і ночувати у нас міг до війни, і митися, і прання своє залишав (колись сам запере, а колись "ой, забув" - і ліквідувала цю брудну гору я, оскільки в декреті і вдома)... І готувала я, відповідно, ніби брат в гостях у нас, але він приїздив працювати. Фінансово ніякої участі не брав у витратах на стіл та комуналку. Ніби і брат, але мені ідея додаткового навантаження як належне щось не йде. Була б це ще дитина неповнолітня, а не дорослий хлопець... Як би ви донесли цю думку чоловікові, аби порозумітися без сварки? Він вважає, що нічого такого немає, якщо я готуватиму зайву порцію сніданку, обіду і вечері і якщо машинка попере його одяг, робочий і буденний (але робочий треба ще попередньо прати руками). Думаю, це перебір з будь-якого погляду, особливо коли є ще діти. Порадьте щось. Дякую!
Астоновитесь!• 23 июля 2023
Согласна и на продукты тоже надо деньги давать и совесть иметь. Попробуйте поговорить с мужем. Это ваш труд, не его, поэтому мужу пофиг

Гигиенишвили• 23 июля 2023
Брату лучше снять комнату отдельно от вас. Что бы сам жил стирал себе и готовил.
Просто звязда• 23 июля 2023
ви можете виділити йому якусь частину обовʼязків теж. подумайте що це може бути, що і вам є сенс скинути з себе, і він впорається
автор В танке • 23 июля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Теж цю ідею розглядаємо. Алез попереднього досвіду судячи, він все одно буде ходити до нас під різними приводами. То поїсти, то зарядити телефон, то навіть ночував на дивані з сином. Але зараз додаткового спального місця немає, і я не в захваті від такого співмешкання, чесно кажучи.
Личко Невеличке• 23 июля 2023
Пусть ищет общежитие или комнату. Обоснуйте что мальчик молодой, может девушка появится, ему же самому будет лучше жить отдельно и строить взрослую самостоятельную жизнь. И у вас семья, дети, личная с мужем жизнь, зачем зрители дополнительные.
Как нефиг делать• 23 июля 2023
Скільки заробляє брат? Йому вистачить на аренду кімнати?
Може він працює підсобником за три копійки, але ваш чоловік пообіцяв йому повний пансіон…
Розпитайте в чоловіка все і тоді обдумайте варіанти
Гигиенишвили• 23 июля 2023
Тут даже вне контекста стоимости питания и готовки стирки. Меня бы напрягал, постоянно посторонний мужик в доме. Мужу то он брат, а автору чужой мужчина.
У меня у самой два младших брата. И то жить бы с кем то из них долго не хотела бы.
автор В танке • 23 июля 2023
Ответ дляПросто звязда
Він в побуті безпорадний. Готувати не вміє. Попрати щось дрібне може. Все. Вдома під маминою опікою, але і вона не особливо переймається його харчуванням, бо сама часто на сухом´ятці
Гигиенишвили• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Ну так и говорите. И пожестче с братом. На правах старшей сестры. Мол не ходи к нам постоянно, решай сам свои вопросы и т.п.

автор В танке • 23 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Заробляє так, щоб вистачало на все необхідне+відкласти. Розрахунок такий. Повірте, чоловік його не образить. Швидше у себе забере, якщо є що дати
Личко Невеличке• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Ну вот будет повод научиться. Так и скажите мужу, что ему пора учиться быть взрослым, а не от мамы под крыло к жене брата перелетать. Раз в неделю пусть на обед приходит, но ежедневные забеги ему же во вред. Останется холостяком и жить с вами
Как нефиг делать• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Тоді обговорюйте аренду
Сокодавка ще та• 23 июля 2023
Років 20 і в мене таке було допоки той родич 100$ у нас не стирив. І харчувався, і прався і ночував. В решті після того як я винна стала в тих грошах - я винесла чоловіку вибір. Він або я. Гроші вернув( бо чоловік прижав в той зізнався), кімнату знали йому, але все одно пожерти до нас бігав.
Кароче потрохи я його спихнула. В пригощення було типу яєчні або чай з печивом.
Гигиенишвили• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
Будет необходимо то научится. Или девушку найдет для помощи. Это не ваша забота, что лоб 23 лет не может себе пельмени сварить или яичницу пожарить.
Я тертий жук• 23 июля 2023
Это жесть. Меня бы тоже чужой человек дома напрягал. Муж вообще с вами не считается?
Начните ходить в нижнем белье постоянно, пусть брату будет неудобно. И мужу заодно.
Рассказница• 23 июля 2023
Ответ дляВ танке
То й ви не старайтесь
Брату і чоловіку бутери та й годі з них
Tammy21• 23 июля 2023
Він вважає, що нічого такого немає...
Ваш чоловік готує, пере, бере участь у побутових справах?
Трактор Віка• 23 июля 2023
У некоторых народов брат имеет право пользовать жену брата. У вашего мужа какие корни?
пицунда• 23 июля 2023
автор интересно а у вас есть сестра... я вот постоянно в таких ситуациях ставлю рядом с собой свою сестричку. и да она бы жила со мной и кормила бы я ее не взирая на мужа и детей

Как нефиг делать• 23 июля 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Тоді брата точно не випруть
Окрім харчування і прання,ще й стриптиз задарма
Фуліганка• 23 июля 2023
Ответ дляСокодавка ще та
Приходив до вас і після того,як гроші поцупив?
Бла бла бла• 23 июля 2023
Была в такой же ситуации. Без скандала не вышло. Виновата осталась перед всеми, и перед мужем , и перед свекрами , и перед женой брата которая за границей сидит.
100%• 23 июля 2023
Афигенный муж.
Ничего такого?
Так пусть сам готовит и стирает, а не вашим ресурсом разбрасывается, ещё и обесценив его
Я тертий жук• 23 июля 2023
Ответ дляКак нефиг делать
Тоді брата точно не випруть
Выпрут. Муж задумается, а шо происходит?) И выгонит его.
Гигиенишвили• 23 июля 2023
Ответ дляпицунда
Так приютите брата из этой истории. Ну что тут такого? Помогите людям
Бла бла бла• 23 июля 2023
Ответ дляпицунда
У меня есть сестра. Приехала на неделю пожить и на второй день мне говорит, я с мальчиком познакомилась на баду, он ко мне сейчас едет, ты можешь малого в коляску положить и погулять с ним часика четыре. В феврале. На этом наше совместное проживание закончилось.
100%• 23 июля 2023
Ответ дляпицунда
И зачем?
Чтобы что?
После шести ни-ни• 23 июля 2023
Перекиньте часть работы на мужа, сразу станет думать по другому.
Завжди з рушником• 23 июля 2023
Я б на таке не погодилась. Це стороння людина
Как нефиг делать• 23 июля 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Йому пофіг буде
Там не настільки багато роботи
Як просто дискомфорт від проживання табором
Думаю, площа житла невелика…