Успокойся_Успокойся• 23 июля 2023

Порадьте меню на святкову вечерю

Вечеря, Самі дівчата, 7-8 чоловік.
У мене ДР.
Святкую дома з подругами.
Щось швидке, незаморочливе, але смачненьке.
Порадьте будь ласка😀
Пушап Мі мі• 23 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Я завжди на закуску роблю
Корзинки готові купую і начинка тунець шматочками 1 банка+ 1 банка філадельфія чи інший крем сир. Присипать укропчиком.

Кілька видів сирів, оливки, маслини, ковбаска різна
А в другие можно Филадельфия/авокадо и лосось.

Пушап Мі мі• 23 июля 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Якщо незаморочливе то піцца салати і нарізки морозиво і торт з фруктами
Я б заморочилась трохи: курчата тапака/дорада на грилевій сковороді чи грилі/Запечена баранина. Салат грецький, цезар чи будь-який на ваш смак, бутери чи брускета риба, ікра, салямі. Гарча брускета з салямі дуже смачно. Ну і на нарізку там сир, олівки, хамон. Торт чи пиріг з сільпо ( ми іх любимо) а ви вже дивіться. Фрукти і норм
А от для своїх улюблених подруг я б приготувала мясо по королівські і побільш ананасів і сиру, бутери з ікрою, рибку, хамон, салат з креветками, Салат з сезонних овочів і брауні з вишнею і заварним кремом. Ми люди прості любимо смачненьке). Але нажаль нас всіх розкидало по світу
Но вы можете устроить день рождения автора, если недалеко.
Не люблю натовп• 23 июля 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Ну то хто мені автор) я і запропонувала незаморочливе якщо суші дорого: піцца, салат нарізка і солодке. Готувати нічого не треба).
Гуляю босоніж• 23 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Все інше потяну. Просто в моєму місті замовити суші- дуже дорого.
І креветки дорогі. Червону рибку на бутики- куплю.
Сделайте не бутики ,а блинчики с творожным сыром и рыбкой вкусно очень разрезать потом по диагонали,под шампанское класс,ещё рекомендую салат:листья салата,хамон,камамбер,карамелизованая груша ,заправка ( масло раст.,горчица ,мед сок лимона) Салат бомбовый под шампанское или вино
автор Успокойся_Успокойся • 23 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Есть фото или рецепт салата? Листья какого салата брать?
Огромное спасибо.
Ответ дляМаруська Му
Пишите адрес, я еду к Вам))
2 пляшки 0.7 на 5 пьющих норм чи мало?
Дякую всім дівчатка.
Ви як завжди- неперевершені
автор Успокойся_Успокойся • 24 июля 2023
Ще підскажіть як креветки подавати?
Просто нечищені?
Гуляю босоніж• 24 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Огромное спасибо.
Микс салата выложить на тарелку сверху порвать хамон камамбер нарезать крупным кубиком, грушу обжарить на сливочном масле с добавлением сахара ,выложить ее на салат заправить медово горчичной заправкой ) Если есть посыпать жареными орешками грецкимм)Это очень вкусно

Гуляю босоніж• 24 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Ще підскажіть як креветки подавати?
Просто нечищені?
Мне кажется лучше нечищеные свеже сваренные
автор Успокойся_Успокойся • 25 июля 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Салат чи можна руколу?
Рукола заб´є смак?
Гуляю босоніж• 26 июля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Салат чи можна руколу?
Рукола заб´є смак?
Я без неё делала,а там по вашему вкусу