Anastasiya-Stasya• 23 июля 2023

Дзвінок закордон

Дівчата, підкажіть, скільки приблизно буде коштувати дзвінок на український номер людині яка закордоном. А то щось заплуталася в цьому) дякую
Ку ка ку ка ку• 23 июля 2023
Вам чи людині?

автор Anastasiya-Stasya • 23 июля 2023
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вам чи людині?
Людині, у неї теж кошти будуть знімати? Я в Україні, вона закордоном
Анна-6444• 23 июля 2023
Подзвоніть по вайберу безкоштовно.
Ку ка ку ка ку• 23 июля 2023
Якщо ваша людина, наприклад, з корпоративним мобільним, як у нас, то нескільки, компанія вже сплатила за пакет
автор Anastasiya-Stasya • 23 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Подзвоніть по вайберу безкоштовно.
Інету немає, в дорозі
Рву и мечу• 23 июля 2023
А зачем платить если есть ватсап и Вайбер?
Подвійна веселка• 23 июля 2023
Тоже интересно

Я только приблизительно знаю, что гривен 20 за минуту, а может и больше

Рву и мечу• 23 июля 2023
Ответ дляAnastasiya-Stasya
Інету немає, в дорозі
Тогда смотря какой тариф
Подвійна веселка• 23 июля 2023
Ответ дляРву и мечу
Так интернет не у всех есть

Есть же люди и с кнопочными телефонами, например
Рву и мечу• 23 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Так интернет не у всех есть

Такие люди существуют ?)
Я даже пенсионеров таких давно не видела
Свисток ля-минор• 23 июля 2023
Київстар зараз надає послугу ’ як дома’. Тобто з закордону розмовляєш як по Україні. Діти в минулому році були у Фінляндії, зараз в Італії - телефонуємо, як завжди, нічого не знімає.
Зяблик протестант• 23 июля 2023
Дзвонила в Угорщину, 5 грн/хв
Подвійна веселка• 23 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Это если оплатить этот тариф. Он стоит 150 грн в месяц. Если не оплачивать этот тариф, то будет снимать, конечно

На него нужно специально перейти. Просто так он не подключится
Не будь КакСвета• 23 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Це тільки Європа
Марс атакует• 23 июля 2023
Ответ дляРву и мечу
Такие люди существуют ?)
серьезно? моя сестра сейчас на прифронтовой территории со плохой связью, но с практически отсутствующим интернетом.