Дівчата, підкажіть, скільки приблизно буде коштувати дзвінок на український номер людині яка закордоном. А то щось заплуталася в цьому) дякую
Ответ дляКу ка ку ка ку
Вам чи людині?
Людині, у неї теж кошти будуть знімати? Я в Україні, вона закордоном
Ку ка ку ка ку• 23 июля 2023
Якщо ваша людина, наприклад, з корпоративним мобільним, як у нас, то нескільки, компанія вже сплатила за пакет
Ответ дляАнна-6444
Подзвоніть по вайберу безкоштовно.
Інету немає, в дорозі
Подвійна веселка• 23 июля 2023
Тоже интересно
Я только приблизительно знаю, что гривен 20 за минуту, а может и больше
Рву и мечу• 23 июля 2023
Ответ дляAnastasiya-Stasya
Інету немає, в дорозі
Тогда смотря какой тариф
Подвійна веселка• 23 июля 2023
Ответ дляРву и мечу
А зачем платить если есть ватсап и Вайбер?
Так интернет не у всех есть
Есть же люди и с кнопочными телефонами, например
Рву и мечу• 23 июля 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Так интернет не у всех есть
Такие люди существуют ?)
Я даже пенсионеров таких давно не видела
Свисток ля-минор• 23 июля 2023
Київстар зараз надає послугу ’ як дома’. Тобто з закордону розмовляєш як по Україні. Діти в минулому році були у Фінляндії, зараз в Італії - телефонуємо, як завжди, нічого не знімає.
Подвійна веселка• 23 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Это если оплатить этот тариф. Он стоит 150 грн в месяц. Если не оплачивать этот тариф, то будет снимать, конечно
На него нужно специально перейти. Просто так он не подключится
Не будь КакСвета• 23 июля 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Це тільки Європа
Марс атакует• 23 июля 2023
Ответ дляРву и мечу
Такие люди существуют ?)
серьезно? моя сестра сейчас на прифронтовой территории со плохой связью, но с практически отсутствующим интернетом.