Є такі люди. Свою кішку люблять - як вони кажуть. А вуличних вважають, що треба знищити(
Чому так? А якщо їх кішка захворіє, вони будуть її любити?
Ответ дляyasilisa
Верно, это должно решаться на государственном уровне и также контролировать. У меня 🐕 до войны после племенного смотра нашей области, единственный в своей породе - лабрадор ретривер, получил разрешение на размножение. Но, если открыть ОЛХ и глянуть объявления по продаже щенков и отфильтровать мой регион, то там щенков лабрадора будет огромное количество. И плевать хотят заводчики на законы и то, что нет разрешений. А потом эти щенки непроданные заполоняют улицы, болеют, голодают, страдают, погибают...
Думаю, что эвтаназия и контроль со стороны государства - это маст хэв в таких случаях
І так, і ні.
В мене собака з документами КСУ, взята від батьків з родоводом і племдопуском.
А синдром Пертеса виліз.
Але є купа представників тої самої породи без документів і все норм у них.
Ми прооперували, кілька місяців робили зарядку, тепер все чудово)
А синдром Пертеса виліз.
Sir le Noir• 24 июля 2023
Ответ длячир
Ну так там изначально учет и контроль, со штрафами.
Так. І виділення державних коштів на утримання, лікування, стерелізацію, також програми по пошуку житла. І ще багато чого. Було б бажання і совість.
Эвтаназія - це крайній випадок, такий же, як і для людей. І вирішуватись повинна спеціалістами.
Sir le Noir• 24 июля 2023
Ответ дляЭйфик Х
Странное мышление.
И не говорите. Тут вот, оказывается, и с веганами не всё прекрасно. Просто, улыбнуться)))
Sir le Noir• 24 июля 2023
Ответ дляДивнулька
І так, і ні.
А синдром Пертеса виліз.
Це дуже добре, що ви такі відповідальні. Завжди радісно читати про одуження і подальше щасливе життя тваринки ❤.
Але я більше мала на увазі держ.програму для безпритульних та покинутих
Ответ дляSir le Noir
Нашим тоже выделяют деньги, только эти деньги разворовываются, без всякого контроля. Я сейчас не о частниках - волонтерах пишу. Было множество скандалов в прессе. На Западе это в принципе не возможно,
Ответ дляSir le Noir
Так, держпрограма повинна бути. І відповідальність за розведення. А також за прибирання після улюбленців.
Але я писала відповідь на пост про розведення виключно породних тварин з документами. З ними теж буває не все гаразд(((
Sir le Noir• 24 июля 2023
Ответ дляДивнулька
Так, я розумію, що ви написали про непорядних брідерів. В´язати тварин, не знаючи або ігноруючи принципи племінного відбору - це, взагалі, злочин. Мало того, що народжуються хворі аж до смертельних вад тварини, так ще й продаються за великі гроші. А потім влпсник, заиість того, щоб жити і радіти улюбленцю, бігає по лікарях і додатково платить великі гроші. Та ще й моральний аспект. Жах!
Правильно розведені тварини , як правило, не хворіють нічим і проживають довге життя.
нинель 1919• 24 июля 2023
ну я очень брезгую голубями и ненавижу тех кто их прикармливает т.к идти рядом стремно они стаей в любой момент могут взлететь и нагадить и воокруг тех мест тоже все обгажено. даже на крыс мне пох. а вот голуби
Ответ дляЭйфик Х
Я люблю всех животных, кроме людей. Мясо ем.
Не люблю чужих домашних животных.
Незрозуміло, чому чужих домашніх не любите. Я прилаштовувала тваринок з вулиці, тому вони ставали чужими домашніми, це ж добре)
Ответ длянинель 1919
Я про кішок та собак)
Голубі об´їдають котів, їдять котячий корм, при чому майже на голову котам сідають, не можу їх проженути, якійсь нахабні птахи))