ПадаюВреверансах• 24 июля 2023

Які шанси, що все закінчиться до холодів?

Як думаєте? Що знаєте? Що чули?
Що вам нагадали екстрасенси, тарологи, відьми і хто зна хто ще?
Останніми деями пахне осінню і така туга.
Знов ця невизначеність зі світлом, теплом, школою. Хочеться заритись в нору.
Дайте надію
П.с. не сваріться тільки і не розводьте срач, голова сьогодні тріщить
Flower Girl23• 24 июля 2023
Ответ дляtanya_217
Тоді немає ніякого сенсу лишатися в цій країні. Неможливо будувати життя, купувати майно і ростити дітей в місці, в яке кожного дня може прилетіти ракета.
Думаю і в Ізраїлі більше б хто жив, якби не постійна загроза війни.
Ну, честно говоря, я считаю, что да - детей отсюда нужно вывозить, по крайней мере тем, у кого есть такая возможность... И сравнивать Украину с Израилем, это как по мне - обижать Израиль...

brenda2305• 24 июля 2023
шансы - ноль. Разве что Запад будет поставлять минимальное количество оружия, и усадит всех за стол переговоров. Это будет заморозка конфликта, не его конец.

Но у этого конфликта, в принципе, нет конца, пока в россии диктаторский режим. А падать он может и 10, и 15 лет. Поэтому именно конца еще не видно вообще. Прогнозы Арестовича по 2030-2035 год уже кажутся не чем-то таким фантастическим. Понятно, что горячая фаза войны не может быть так долго. Но все же понимают, что даже выход на 1991 год (что сейчас вообще нереально) не будет означать конец войны
Королевишна• 24 июля 2023
Ответ дляЕлена1265
И что, были не правы?
ні, Київ, нормально всі пережили. Ну посиділи трохи без ел енергії. Я особисто вела уроки при свічках в аудиторії та у паркінгу під час тривог. Жодного заняття не пропало!! У КИЄВІ ніхто не помер від переохолодження та голоду
O-livе• 24 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
Він казав
Що вчителям зарплата чотири тис дол буде
И что прежние тарифы - преступные. Видимо, в отличие от нынешних
И что фопов не будут трогать.
Ольга-f5e3• 24 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
То писали ж вже тут
Що небо в 29 році лише відкриють
Пусть вначале небо закроют
kryasanchik• 24 июля 2023
Ответ дляbrenda2305

Військові виснажені, хто буде воювати ще 2-3 роки?
ole4kakissa• 24 июля 2023
Закончится тогда, когда США и расия договорятся
Увы, не в нашу пользу:(

ШелдонК• 24 июля 2023
Абсолютно ніяких шансів. В цьому році не закінчиться. Ви ж бачите, якими темпами ми рухаємося.
Zaviriuha• 24 июля 2023
Ответ дляШелдонК
Ви гадаєте, що ми зможемо вигнати їх військовим шляхом зі всіх наших територій хоч в якомусь році?
ШелдонК• 24 июля 2023
Ответ дляZaviriuha
Ні, я в це не вірю. Але які тоді варіанти? Домовлятися? Тобто віддати частину територій.
Zaviriuha• 24 июля 2023
Ответ дляШелдонК
В нас є два варіанти, або до останнього українця, або віддавати щось. Питання лише, що захоче народ і влада.
ШелдонК• 24 июля 2023
Ответ дляZaviriuha
Так, я теж так думаю.
owl62• 24 июля 2023
Ответ дляZaviriuha
У Вас є гарантії, що коли ми віддамо ’щось’, кацапи на цьому зупиняться?
elena901• 24 июля 2023
Не вірю, якщо мова про холод 23/24. Я взагалі, як і рік тому так і зараз вважаю, що нас врятує якесь ’диво’. Бо ні військового варіанту , ні переговорного не бачу, принаймі, на сьогоднішній день.
Читака• 24 июля 2023
Ответ дляPavelolka
Я когда новость прочитала, что еще тяжелее, подумала тоже самое. Свет был днем 2,5 часа и ночью 2,5 часа. В это же время появлялась вода и отопление. В квартире было 12 градусов. А на улице 10
так отож
Aishiteru• 24 июля 2023
Все може бути. Я вірю.
zhara• 24 июля 2023
Я сподіваюсь, що руснява імперія все ж таки вигніє зсередини. Як свідчить історія, термін життя імперіалістичного режиму плюс-мінус 100 років. Або пригожин, або кавказці все ж таки розхитають систему. Не зможе режим втриматись ще більш двох років. Внутрішнє незадоволення зростає. Якіми б вони не були тупими, але ж надовдо не зможуть пропагандони ’годувати’ тупих рибок вигаданими перемогами. Питання, наскільки витримають ще наші захисники.
Nerses• 24 июля 2023
Осенью 25 нам обещали пакет помощи в которые войдёт большое количество ПВО. Это ещё перед новым 23 годом обсуждали пакеты помощи на 25.
KaVika29• 24 июля 2023
Ответ дляNerses
А что защищать через 2 года ? Правительственный квартал и конче заспу?

Nerses• 24 июля 2023
Ответ дляKaVika29
Они меньше всего об этом переживают
Oksiz• 24 июля 2023
Ніяких
vareshka• 24 июля 2023
Ответ дляlammama
Повинно було скінчитись ще в середині червня цього року
И у меня есть такая информация, от военного, кстати. Который говорил, что будет война еще с конца октября 21 года. Сейчас он говорит октябрь- ноябрь
Leeloo_aloha• 24 июля 2023
Ответ длякатерина12009
Метеоріти на Землю впадуть до холодів? Ні? То як ви бачите те закінчення у найближчий час? Півтора року і це найкращий прогноз
А чого півтора року? Що буде через цей час? Ми всіх орків повиганяєм з нашої землі, а вони смиренно підуть і ракети перестануть пускати? Як ми переможемо? Чи закінчимо якоюсь угодою? То нащо ще 1.5 роки людей втрачати?
alyona_niki• 25 июля 2023
Ніяких … 25-26 рік, не раніше
Олена Oza• 25 июля 2023
Ответ дляvareshka
Я теж таке знаю,скоро все закінчиться.Вибори у людей сильних світу цього.
Наивка• 25 июля 2023
По теме - никто не знает, когда этот кошмар закончится.. А если немного в сторону, то интересно почитать посты за 2014 год..

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-439126-12#9...

Отдельно посты Наивной Хо - https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-9150665
Наивка• 25 июля 2023
И вот это ещё

Роль ЦРУ у війні і домовленості США з РФ — Newsweek

📍США мали домовленість з РФ стосовно війни в Україні. Голова ЦРУ Бьорнс розмовляв з Путіним в листопаді 2021 в Москві, за результатами якої вирішили, що напад обмежиться Україною і Росія не буде переступати певні червоні лінії.

📍У відповідь на прийняття Росією умов гри США зобовʼязалось не добиватись зміни режиму Путіна та не відповідати на напад прямими військовими діями. Обидві сторони домовились продовжувати шпіонаж і не атакувати дипломатів та керівництво протилежної сторони. Україна в цю угоду не входила.

📍Характер війни змінився, через що ЦРУ теж довелось шукати інші підходи. Сталось це через те, що США недооцінила сили України на початку війни та переоцінила Росію, яка за їхніми очікуваннями мала зайняти Київ за лічені дні.

📍США не планували довготривалу війну, тому дуже неохоче передають Україні зброю, аби не порушувати домовленості з РФ. Розгортання військ в Європі не є реальною загрозою для РФ, а просто символічним жестом для підтримки іміджу боротьби з Росією.

📍По мірі того, як Києву передали нове озброєння, вони підкорились правилам гри, які встановили США. А саме не атакувати територію Росії.

📍За нападом на «Північний потік» стояла Україна, через що США було дуже незадоволене порушенням домовленостей.

📍Адміністрація Байдена наклала обмеження на дії десятків інших країн стосовно допомоги України. Польща і Велика Британія допомагають нам більше, але у них також є встановлений США ліміт по допомозі.

📍США стикнулася з серйозною проблемою корупції при постачанні зброї в Україну. І йдеться конкретно не про отримувачів зброї, тобто українців, а її транспортування через Східну Європу. Посередники, які цю зброю транспортують, отримують за неї відкати.

📍 По території Польщі вдарила українська ракета, а не російська. Бьорнс негайно проінформував про це Дуду. Чи сказав він про це Зеленському в статті не сказано. А отже це могла бути цілеспрямована дискредитація української влади в очах світової спільноти, яка декілька днів після атаки розповідала, що ракета була російською.

📍ЦРУ не були вкурсі про атаку на Керченський міст чи Енгельс. Вони більше не знають, чого чекати від Путіна чи Зеленського. Але правила гри з Росією всеодно в силі.

📍Хоч США і допомагає Україні у війні проти Росії, США не є союзником України. Адміністрація Байдена не збирається втручатись у війну, оскільки це зашкодить американцям та й далі буде дотримуватись принципу «без ескалації».

Україна Online | Підписатись

https://t.me/UaOnlii/56670
vareshka• 25 июля 2023
Ответ дляНаивка
И вот это ещё

Україна Online | Підписатись

https://t.me/UaOnlii/56670
Тоже прочитала только что такое. Интересненько))))
Наивка• 25 июля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-9150665-1 - эх, про Пуйла ошиблась Наивная Хо(( Пост #55.
Renesmeе 16• 25 июля 2023
Ответ дляMellisa
Если нас не будут усаживать насильно за стол переговоров ( путем шантажа помощью, например, оружием), то шансов нет никаких закончить войну до осени. Уже 2 месяца идет анонсированное наступление, на карте почти нет изменений. Как я поняла, наши партнеры хотят результатов, но достаточно оружия давать не хотят. Каждый километр дается невероятной ценой. А если внимательно следить за новостями, то можно прочитать, что на некоторых участках фронта рашка пошла в наступление ( например, купянское направление). Так что шансы на скорую победу нулевые.
теж читала декілька днів тому, але сьогодні писали що наші не дають їм закріпитися, працює арта.