ПадаюВреверансах• 24 июля 2023

Які шанси, що все закінчиться до холодів?

Як думаєте? Що знаєте? Що чули?
Що вам нагадали екстрасенси, тарологи, відьми і хто зна хто ще?
Останніми деями пахне осінню і така туга.
Знов ця невизначеність зі світлом, теплом, школою. Хочеться заритись в нору.
Дайте надію
П.с. не сваріться тільки і не розводьте срач, голова сьогодні тріщить
KateFrosty• 24 июля 2023
50% ні більше, ні менше.

Pavelolka• 24 июля 2023
Ой не знаю, по-моему, пошла еще большая волна. Мы, одесситы, это хорошо чувствуем
Mila228• 24 июля 2023
50% на 50%. Або закінчиться або ні.
Espresso_caffe• 24 июля 2023
сказал же Резник, что через год видит окончание
ton-ka• 24 июля 2023
Нульові
Fashion_besties• 24 июля 2023
До середины 24-го не закончится, все остальное - спекуляции
Кошкина мать• 24 июля 2023
не вірю, але дуже про це мрію) хіба мирний договір підпишуть

Елена1265• 24 июля 2023
Никаких 🤷🏻‍♀️
арина-ветерок• 24 июля 2023
Тільки середина літа, насолоджуйтесь теплом. Поживемо-побачимо.
Rocka Rolla• 24 июля 2023
Мої відчуття - весна 24(( але ніхто не може знати що буде навіть завтра
dnc• 24 июля 2023
нулевые
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Да?! Щось я пропустила
Melon-20c3• 24 июля 2023
Ну якщо прив*язка до холодів...
не цього року
друга половина 2024 - кінець 2025 - найближчий проміжок часу, коли ми війдемо на фінішну пряму.
не раніше.
Oksuchakr• 24 июля 2023
Ответ дляEspresso_caffe
Да никто его не может видеть.
Если судить по военным действиям, то это на годы. А если по политическим , то в любой момент может произойти что-то непредсказуемое и закончится за неделю.
coch100• 24 июля 2023
Слышу со всех сторон, что зима будет у нас ужасная. После неё все решится.
dnc• 24 июля 2023
Ответ дляРойЛеля
Да?! Щось я пропустила
и вы много не потеряли!
Ekaterina17• 24 июля 2023
То писали ж вже тут
Що небо в 29 році лише відкриють
чир• 24 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Да никто его не может видеть.
Вы правы.
Roni-Verona• 24 июля 2023
Ответ дляcoch100
в тому році казали те ж саме з усіх прасок

Uebersetzerin• 24 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Да никто его не может видеть.
Вы правы.
Только не факт, что это непредсказуемое случится(
coch100• 24 июля 2023
Ответ дляRoni-Verona
Дай бог, что бы оказалось неправдой. Это всего лишь прогнозы , они не всегда сбываются.
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
То писали ж вже тут
Що небо в 29 році лише відкриють
Здавалось це неможливим, а тепер приходить розуміння, що це може бути реальністю.
А ще на початку почали проскакувати прогнрзи, що в 2025 кінець і писали одразу, що це неможливо, це божевілля і тд
Oksuchakr• 24 июля 2023
Ответ дляcoch100
А как зима может повлиять не ’всё решится’ ? Очередная пугалка зимой. Перезимуем , пусть пид..ры и не надеятся нас сломать
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ дляOksuchakr
Та ж перезимуєм, де ми дінемось.
Цього року зима не була суворою, це дуже допомогло
Иошши• 24 июля 2023
Ответ дляPavelolka
Ночью дунайские порты обстреляли
Елена1265• 24 июля 2023
Ответ дляEkaterina17
То писали ж вже тут
Що небо в 29 році лише відкриють
А я читала, что в этом коду из Киева и Львова запустят рейсы 🤔
Елена1265• 24 июля 2023
Ответ дляRoni-Verona
И что, были не правы?
nata.ant• 24 июля 2023
В тому році екстрасенси писали що восени цього року закінчиться
автор РойЛеля • 24 июля 2023
Ответ дляИошши
Ночью дунайские порты обстреляли
Завзято вони взялись за Одещину. Це ж як гамно до трусів вже як вчепилося сльотою.
Складні часи для людей там
lammama• 24 июля 2023
Так і буде,автор!Все закінчиться до холодів.