ЗавЛабСнаб• Изменено 24 июля 2023

стрункі, скільки у Вас грошей на себе одну на їжу йде на місяць?

питання тим, хто фактично харчуєтеся без всяких кафешек, ресторанів, готових кав-какао тощо.
навіть якщо ви не одна, то приблизно ж прикинути можете.

я не те щоб струнка (є 5-7кіло зайвих). коли економлю, то десь 2500-3000грн/місяць, тому деякі добавки приймаю.
коли купую трохи збалансованіше - то десь 5тис грн
сЛАдКОежКА• 24 июля 2023
какую роль в вопросе играет стройность? меньше, типо, жрут?)

НичеНипанимаю• 24 июля 2023
Когда держу правильное Питание без перееданий, то 4 тысячи в месяц. А если как сейчас переедаю то 10+ . Ем рыбку авокадо много овощей и много чего другого полезного( на пп)
Лівий Локіть• 24 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
А опишіть меню без переїдань: сніданок, обід, вечеря
автор ЗавЛабСнаб • 24 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
а яку саме рибку купуєте, запікаєте чи як готуєте?
це ж коли і на 4тис вміщаєтесь по грошам
Мій не такий• 24 июля 2023
Ответ дляНичеНипанимаю
Так, найбільше тягне в чеку якраз всякі смаколики, ковбаски, солодощі і інше харчове сміття. Навіть якщо купувати рибу, овочі, м´ясо, фрукти, крупи - виходить чек менше.
Небалувана Галя• 24 июля 2023
Багато( Бо люблю дуже різноматні фрукти, овочі, якщо не відмовляти собі, а купляти і ананас, і манго, і авокадо...пасту теж люблю італійську, а якщо локшину рисову їсти якісну, а норі купляю - взагалі ціна зараз космос....все не дешево...а горішки то взагалі...ягідки. При будь-якій вазі можна харчуватися дуже по-різному, тут не в кількості іжі справа.
Чарівна патика• 24 июля 2023
Ахаха.
Вы заметили, что чем богаче женщина, тем она худее?
Явно ж не экономят на еде, правда?

Мій не такий• 24 июля 2023
Ответ дляЧарівна патика
Ахаха.
Явно ж не экономят на еде, правда?
Тому що є ще мислення бідних - задоволення в їжі. І часто саме в фастфуд і тд
Простоваля• 24 июля 2023
Думаю тысяч 5
Я нє Матрьошка!• 24 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Брехня яка. Я обожнюю смачну їжу, особливо щось в незвичній інтерпретації. Мак замовляю іноді. Просто багато не можу зʼїсти.
Напланетянка• 24 июля 2023
тисяч 5 напевно. при чому, коли товстий і їсти все що погано лежить - то дешевше)). бути стрункою - набагато дорожче!!!)
Чарівна патика• 24 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Автор об этом завуалировано и написала)
Викупана• 24 июля 2023
Не пічкаю такою
Хімією організм
В мене є своє на грядках
Зелень салати всі овочі
Якщо на продукти -то в середньому 100-150 грн вдень витрачаю на себе (їжа)
В гости звали?• 24 июля 2023
Не можу точно так сказати,є дещо своє-городина,малина зараз,остання вишня,яблука підходять.А все інше купую,економно,скільки мені там треба.Ну,тис 3 мінімум.Але можу і десь посидіти,рідко і подруги зайдуть,то більші розтрати,звісно.
Небалувана Галя• 24 июля 2023
Тут треба ще більше даних давати: що саме людина вважає якісним харчуванням, з якого вона міста/регіону (бо ціни різні), чи є власний город/сад, бо, наприклад, я не уявляю, як можна навтіь зараз у сезон, якщо купляти всі ягоди: чорницю, шовковицю, полуницю, лохину, черешню і т.д., якщо купляти навіть на 1 особу різні горішки, то ніяк в 3-4 тисячи не вкластися. Тільки ці продукти потягнуть вже значну суму, але якщо є свій сад, або якщо маленьке місто - інші ціни, або ви ці продукти просто не їсте - то це вже інша справа. Тому цікавіше, аби писали не суму, а більші даних, що за неї людина собі дозволяє купити і в якій місцевості.
Пикарда• 24 июля 2023
У мене необхідність дієти, калькулятора калорій відпала коли захворіла пару років назад. Коли була здорова, працювала на сидячій роботі на харчування йшло в 19-20 рр тис 3 точно, бо на перекуси на роботі купляла багато дієтичних хлібців, домашній сир знежирений, фрукти, йогурти, сметану замість майонеза, макарони з твердих сортів пшениці. Тепер іде +/- стільки ж,хоча ціни виросли, раціон поміняла, калорійність більша. Все одно не можу втримати нормальну вагу, худну.
Мао_Мяо• 24 июля 2023
170/60. Не худющая, но стройная. В Украине тратили на 2 с мужем где-то 12-14 т грн на еду полгода назад. Это не считая кафе 1-2 раза в неделю . Муж ест на удивление немного, то есть где-то 6-7 т на одну меня могло бы хватить. Кафе и рестораны люблю, раз в неделю ходила бы и сама, каждый день нет, есть проблемы с ЖКТ. Не ПП, но ем объективно не очень много. Не люблю жирное-жаренное, майонез, копченую рыбу, газированные напитки. Ровно дышу к колбасе,сосискам. Ем, но далеко не каждый день. К мучному спокойно отношусь. Люблю торты, но не пеку. В кафе раз в неделю кусочек обычно ем. Сладкое очень люблю, ем после каждого приёма пищи с чаем/кофе, но очень дозированно (например, 2 печеньки и 2 квадратика шоколада к чаю. Чаще вместо печенек орехи с медом). Сыры очень люблю, обычно 2-4 вида сыра есть в холодильнике. Мясо или рыбу каждый день ем, но не фанат. Красное мясо не ем, не люблю, только птицу.
НичеНипанимаю• 24 июля 2023
Ответ дляЛівий Локіть
Говядина тушенная с макаронами, делаю пасту, баланьезе( у меня в селе мама закрывает томаты в соку) потом я очень люблю рецепты с лавашом, кайфую от них. Салаты разные, разные крупы, борщи, супы, в общем очень много чего есть вкусного. Бутики с рыбкой, авокадо, запечённый кабачок с сыром, мясо по французски и много другого) получается недорого, стараюсь покупать по акциях если есть.
Потішаюся• 24 июля 2023
Ответ дляЯ нє Матрьошка!
І з напоями так само.
Від дорогого чаю, кави та соків до алко

НичеНипанимаю• 24 июля 2023
Ответ дляЗавЛабСнаб
Рыбку я ем нечасто, потому что в Украине говорят она культурная и почти бесполезная в плане пользы, рыбку я не люблю в готовом виде, только слабосоленую. Могу себе суши сделать, а так обычно с бутербродами или салат с листовым салатом сделать. Креветки правда не покушать на 4 тысячи в месяц ну и без них можно. Остальное все покупаю, сейчас лето, стараюсь есть много зелени, большой пучок у нас 20 грн
Миззери• 24 июля 2023
250 грн в день примерно , считала в Киеве
НичеНипанимаю• 24 июля 2023
Ответ дляМій не такий
Ой у меня горам калорий( сидячий образ жизни) 1900 калорий. Много не наешь.. пару яиц и два полноценных приёма пищи.
ЖующаЯКонфету• 24 июля 2023
Если правильно питаться, чтоб не толстеть, то денег как раз до хрена и уходит. А если хоеб и макароны, то сумма небольшая. Примерно даже не скажу, но знаю по себе, так как пЫтаюсь пИтаться правильно. Филешки, зелень и овощи( последние два зимой реально дорого), рыба, хорошая крупа- много денег, увы.