Ласунка• Изменено 24 июля 2023
Тарологи... Ангели.. Відьми.
Хреново мені....
Дуже
Галя-краля• 24 июля 2023
Так выпейте чего - то расслабляющего или успокоительного. Зачем вы тем, кого перечислили ?
Ласунка
• 24 июля 2023
Ответ дляГаля-краля
Емоції.
Дві таблетки гідазепаму.
Не попускає.
Дві таблетки гідазепаму.
Не попускає.
всемВсёИмного• 24 июля 2023
Ответ дляЛасунка
Емоції.
Дві таблетки гідазепаму.
Не попускає.
Дві таблетки гідазепаму.
Не попускає.
Тепле какао з молоком і через півгодини захочеться спатки. Сон - накращий лікар.
Дюйм оф о4ка• 24 июля 2023
Ответ дляЛасунка
Емоції.
Дві таблетки гідазепаму.
Не попускає.
Дві таблетки гідазепаму.
Не попускає.
Ничего, скоро заснёте)))
Я немного... белая ведьма)
всемВсёИмного• 24 июля 2023
Згадала прот відьм цікаве, теперішній король Свазіленду, відомий своїми прибабахами і гаремом, видав закон, згідно якого відьмам не дозволяється літати на мітлах на висоті вище 150 м
Була б така мітла, мені 150 м хватило б
жар-птица Нюра• 24 июля 2023
Спитайте себе: чи буде це важливо через 5 років?
Якщо ні - то це не проблема, а дрібні неприємності, - лягайте зручненько, випийте теплого чаю, згадайте приємні моменти дитинства, повіки робляться важкими, ви повільно засинаєте.... Прокидаєтесь бадьорою з думками про наступний день, минулий лишаєте в минулому...
Ласунка
• 24 июля 2023
Як я вас люблю.
Мої найкращі😘😘😘😘😘
І сльози зникли...
І жити знову хочу
Мої найкращі😘😘😘😘😘
І сльози зникли...
І жити знову хочу